Реклама на REIBERT.info
Discussion in 'Хлам' started by Саргій, Jun 23, 2026 at 3:11 PM.
Доброго такі знайшов ящики , це по 2 світовій чи вже пізніший совок? і чи вони щось вартують? дякую.
То від "Максіма" патронні контейнери.