Извлекатель

Discussion in 'Що це таке?' started by =Дядя Фёдор=, May 9, 2021.

  1. =Дядя Фёдор=

    =Дядя Фёдор= Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    23
    Доброго времени вам. С праздником!
    Подскажите что это. Есть мнение что это извлекатель с какого-то крупного калибра. Просветите пожалуйста. За ранее спасибо.
     

    Images:

    IMG_20210507_171346.jpg
    IMG_20210507_171450.jpg
    Topaz81 likes this.
  2. Интересные лоты

    1. Трубка люлька для паління виробництва Франціі
      650 грн.
    2. Чохол / гаманець на Wehrpass. Надірвана одна кнопка, на неї краще не закривати.
      400 грн.
    3. Латуний станок для бриття Ротбарт з чіткими клеймами DRGM и DRP. Непоганий стан, можна використовува...
      1100 грн.
    4. Лампа керосинова старовинна виробництва Франціі Ціла.
      750 грн.
    5. Стан по фото, добрий. Іскру висікає. Гарний предмет в колекцію чи на кожний день!
      860 грн.
  3. SergZSK

    SergZSK Oberleutnant

    Messages:
    1,657
    Location:
    Харків
    Доброе утро!
    Похож на экстрактор гильз.
    Но если этот https://img.allzip.org/g/120/orig/23507084_15372.jpg определили как от 45-ки, то этот https://forum.ww2.ru/uploads/monthly_11_2016/post-68291-0-93255000-1479214090.jpg https://forum.ww2.ru/uploads/monthly_11_2016/post-68291-0-00990300-1479214085.jpg - для большого калибра.
    Во всяком случае, конструктивно похож...
     
    Bakay, grek68, TarASha and 2 others like this.