чаевые

Discussion in 'Курилка' started by Vit Siroezkin, May 5, 2016.

  1. фрокс

    фрокс General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    5,823
    Нихто не понял.
     
  2. Интересные лоты

    1. Фліска французська армія, непоганий стан, розмір 50.
      500 грн.
    2. 2250 грн.
    3. (в наличии 12 шт.)
      Термофліс Combat Undershirt Thermal Light olive. Виготовлений з флісу (100% поліестер). Завдяки особ...
      600 грн.
    4. (в наличии 2 шт.)
      Термофліс Combat Undershirt Thermal Light olive. Виготовлений з флісу (100% поліестер). Завдяки особ...
      550 грн.
    5. Флисовая куртка в оливковом цвете. Флис достаточно плотный, не тонкий. Тыльная сторона рукава и боко...
      1000 грн.
  3. Sumy.Uk

    Sumy.Uk Stabsfeldwebel

    Messages:
    790
    Location:
    Украина
    Смысл в том,что денег мне никто не дает,я уже и на гривну согласен,по курсу естественно. ТС создал тему,в нее набежало кугутов полным полно,думали поживиться чужими денежками.А я просил,просил ,а никто не дал,я уже молчу за проценты консерватора.А так тема не несет абсолютно никакой интеллектуальной нагрузки.
     
  4. Dietrich88

    Dietrich88 General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    5,359
    Location:
    ...
    Це відколи прибалти російською почали говорити?

    Поймал эстонец золотую рыбку, а она ему говорит.
    - Отпусти меня милый прибалт, а я три любых твоих желания выполню.
    Посмотрел он нее секунд пять, и начал херачить об парапет, о ведро,
    ногами пинает и приговаривает,
    - нее наттоо гоовоорить соо мной поо руусскии!!!
     
    Yako, Volynyaka, Rover.308 and 19 others like this.
  5. Romachick

    Romachick General-leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    10,303
    Location:
    Sumy.UA.
    Никто не понял,что Сыроежкин имел ввиду:D,та и с загадками та же фигня была в принципе...
     
    Volynyaka, Tayfun_U, votaga and 4 others like this.
  6. Romachick

    Romachick General-leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    10,303
    Location:
    Sumy.UA.
    Это ещё Консерватор провтыкал...:D
     
  7. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Па русски забанят.:confused:
     
    votaga, Sumy.Uk, фрокс and 2 others like this.
  8. Nikon1971

    Nikon1971 General-major

    :smile_12:
     
  9. snickerss

    snickerss Leutnant

    Messages:
    1,623
    Location:
    Украина
    предлагаю создать новую тему по поискам смысла этой темы.
     
    Freeman 2, Artimax, SERGHLEO and 11 others like this.
  10. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Messages:
    10,448
    Location:
    Україна
    Раздел надо.! Не напрягаясь, таких тем кучу огроменную нарыть можно за 5 минут
     
  11. senbau13

    senbau13 Obergefreiter

    Messages:
    50
    Location:
    Николаев
    Ясно, потому нас и не берут к Вам бо у нас один дурак десять Ваших умных на**ет.
     
    KarlSSon@, Поліщук and votaga like this.
  12. Sumy.Uk

    Sumy.Uk Stabsfeldwebel

    Messages:
    790
    Location:
    Украина
    А что у Вас ,что то есть? Мож отсыпите? Бо на трезвую никаких смыслов и тем более поисков смысла в без смыслице я не осмыслю в переосмысленном.
     
  13. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    ВИЯ!ВИЯ![​IMG]
     
  14. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    3,437
    Location:
    Киев
    Зачем???
    Тама про кривож... рук при складывании банкнот.
     
  15. KAISERLEMBERG

    KAISERLEMBERG General-major

    Ну раз просиш усіх писати москальською, значить потреба у розумінні
    інших людей однією москальською мовою вже не задовільниться ... ???!!! :D:D:D
    А прибалтів ти також просис московською матюкатися ... ??? :D:D:D
    Чи їхню всетаки вчиш ... ! :oops::oops::oops:
     
    Last edited: May 5, 2016
  16. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Та вони риднойи мови не знають,а ви их хочете иншойи навчити....Марна праця.....
     
    Tayfun_U, KAISERLEMBERG and Sumy.Uk like this.
  17. KAISERLEMBERG

    KAISERLEMBERG General-major

     
  18. snickerss

    snickerss Leutnant

    Messages:
    1,623
    Location:
    Украина
    кидайте на кого и куда отправлять :)
     
    Cladotrix, Sumy.Uk and фрокс like this.
  19. KAISERLEMBERG

    KAISERLEMBERG General-major

  20. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Блин.....Зашел в ресторан,дал официанту на чай,чай сволочь так и не принес(с):mad:
     
    ejnalej, Tayfun_U, фрокс and 2 others like this.
  21. консерватор

    консерватор General-leutnant

    а це ще що за дрібний рекетир тут відшукався. гаявасуважнопитаю.
    спочатку мені сплатіть мій чесний братній відсоток а потім вже вимагайте собі що залишиться. отакоєот.
    а от ви особисто скинулись грошима на отую сінагогу на яку я пожертви збирав щоб відновити її? отож бо що ні! і так кожен з присутніх!!!!
    спочатку скидайте мені гроші на відновлення сінагога на верхньобиківській а потім вже будете до неї гроші зносити.
    порядок должєн бить а нє то шо січас.
     
  22. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Messages:
    10,448
    Location:
    Україна
    Можно остатками после Брит Милы скинуться? Деньги не у всех есть, время такое.. А этого можно выкроить.. Вроде как видсоток от целого...
     
    BenUA, фрокс and FoxMulder like this.
  23. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ви ще ханку запропонуйте. сказано горші, знач гроші.
    шо нєясно ...!©
    от як відновлю сінагог тоді вже можна і іншим, а поки що тілько гроші
     
  24. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Messages:
    10,448
    Location:
    Україна
    Ну ні то й ні.
     
    ejnalej and фрокс like this.
  25. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :rolleyes: ви мені чайові вині! я в вашу темку зайшов, 4 сторінки прочитав, то такби ...на чай %.:beer:

    26ceda920b0cb25303560bc0a1623924.gif
     
  26. BenUA

    BenUA Moderator

    Messages:
    3,955
    Location:
    Кушкек
    Я б обов'язково скинувся,але є одна проблема:релігія не дозволяє, а так би з щирим задоволенням