Edles's Recent Activity
-
Edles liked Bangalor's post in the thread Фрагмент кокарди орел.
Але в принципі можливо, що і Острог:). https://pl.wikipedia.org/wiki/Państwowe_Gimnazjum_im._Marii_Konopnickiej_w_Ostrogu...
Jun 24, 2026 at 5:44 AM -
Edles liked Bangalor's post in the thread Фрагмент кокарди орел.
Тоді три найбільш ймовірні варіанти:): Саме Рівне, і Володимир- Волинський - були гімназії ім. Миколая Коперніка Острог - гімназія ім....
Jun 24, 2026 at 5:44 AM
-
Edles liked 1shion1's post in the thread Значок.
Дякую,думав що щось війскове,по формі нагадує петлицю.
Jun 23, 2026 at 12:28 PM -
Edles liked Bangalor's post in the thread Незрозуміла накладка.
Доброго! Петлична емблема (korpusówka), якщо бути точним:). [ATTACH] [ATTACH] Бо знак школи виглядав ось так: [ATTACH] З повагою,
Jun 20, 2026 at 9:41 PM
-
Edles attached a file to the thread Погоны Армия, ВВ, КГБ и Флот СССР.
Із нового Танкіст - репарація
Jun 20, 2026 at 6:24 PM

