Edles's Recent Activity

  1. Edles liked ++ Machete ++'s post in the thread Що за значок.

    Доброго дня усім хто підкаже що що значок і яка його цінність

    Screenshot_20260624-225419.png Screenshot_20260624-225419~2.jpg Jun 26, 2026 at 3:26 AM
  2. Edles liked ++ Machete ++'s post in the thread Що за значок.

    [ATTACH]

    IMG_20260625_235805_878~2.jpg Jun 26, 2026 at 3:25 AM
  3. Edles liked Bangalor's post in the thread Що за значок.

    Доброго! Призовий жетон (Всеукраїнський стрілецький приз УСРР), за 1 місце, ймовірно першість якогось містечка, підприємства, школи чи...

    Jun 26, 2026 at 3:25 AM
  4. Edles liked Bangalor's post in the thread Фрагмент кокарди орел.

    Але в принципі можливо, що і Острог:). https://pl.wikipedia.org/wiki/Państwowe_Gimnazjum_im._Marii_Konopnickiej_w_Ostrogu...

    Jun 24, 2026 at 5:44 AM
  5. Edles liked Bangalor's post in the thread Фрагмент кокарди орел.

    Тоді три найбільш ймовірні варіанти:): Саме Рівне, і Володимир- Волинський - були гімназії ім. Миколая Коперніка Острог - гімназія ім....

    Gimnazjum_im_Tadeusza_Kosciuszki_ul_Dubieckiego_Mariana_Karola_Rowne_9404515.jpg Jun 24, 2026 at 5:44 AM
  6. Edles liked 1shion1's post in the thread Значок.

    Дякую,думав що щось війскове,по формі нагадує петлицю.

    Jun 23, 2026 at 12:28 PM
  7. Edles replied to the thread Значок.

    Доброго Схоже на брошку..

    Jun 23, 2026 at 5:40 AM
  8. Edles liked Bangalor's post in the thread Незрозуміла накладка.

    Доброго! Петлична емблема (korpusówka), якщо бути точним:). [ATTACH] [ATTACH] Бо знак школи виглядав ось так: [ATTACH] З повагою,

    images - 2026-06-20T175432.403.jpeg plut.podch.marian-mager.jpg 17828.jpg Jun 20, 2026
  9. Edles attached a file to the thread Погоны Армия, ВВ, КГБ и Флот СССР.

    Із нового Танкіст - репарація

    20260620_181121.jpg 20260620_181145.jpg Jun 20, 2026