TarASha's Recent Activity
-
TarASha liked A10A's post in the thread Бачок емаль..
...а Ви, взагалі, РОЗМІРИ предмела заявили ?? ...і того пАтрубка знИзу - теж ? :cool:;) З.ЬІ. а потім будемо вже теревенити, "такЕ-не...
Jun 21, 2026 at 3:13 PM -
TarASha liked Дід Змій's post in the thread Бачок емаль..
Як варіант - паливний для тракторного пускача. На старих дизелях стартера не було, стояв невеликий бензиновий двигун-пускач.
Jun 21, 2026 at 3:12 PM -
TarASha liked Oprishok's post in the thread Бачок емаль..
Скоріше совєти, щось до сільгосптехніки. Австріяки таких швів не робили, і горло аж занадто широке
Jun 21, 2026 at 3:12 PM -
TarASha liked Topaz81's post in the thread Бачок емаль..
Доброго дня підкажіть де використовувавсь такий бачок емальований.Дякую!
Jun 21, 2026 at 3:11 PM
-
TarASha liked antykvar_2009's post in the thread Знахідки із старих будинків.
…
Jun 21, 2026 at 12:06 AM
-
TarASha liked antykvar_2009's post in the thread Знахідки із старих будинків.
…
Jun 21, 2026 at 12:06 AM
-
TarASha liked antykvar_2009's post in the thread Знахідки із старих будинків.
…
Jun 21, 2026 at 12:06 AM
-
TarASha liked antykvar_2009's post in the thread Знахідки із старих будинків.
…
Jun 21, 2026 at 12:06 AM
-
TarASha liked antykvar_2009's post in the thread Знахідки із старих будинків.
…
Jun 21, 2026 at 12:06 AM
-
TarASha liked antykvar_2009's post in the thread Знахідки із старих будинків.
…
Jun 21, 2026 at 12:06 AM
-
TarASha liked antykvar_2009's post in the thread Знахідки із старих будинків.
…
Jun 21, 2026 at 12:06 AM
-
TarASha liked antykvar_2009's post in the thread Знахідки із старих будинків.
…
Jun 21, 2026 at 12:06 AM
-
TarASha liked antykvar_2009's post in the thread Знахідки із старих будинків.
Усім доброго! Доповню свою тему. Усім удачі! З повагою.
Jun 21, 2026 at 12:05 AM
-
TarASha liked Bangalor's post in the thread Незрозуміла накладка.
Доброго! Петлична емблема (korpusówka), якщо бути точним:). [ATTACH] [ATTACH] Бо знак школи виглядав ось так: [ATTACH] З повагою,
Jun 20, 2026 at 10:35 PM
-
TarASha liked консерватор's post in the thread Незрозуміла накладка.
це знак школи підхорунжих резерву польща 1918-1939 роки
Jun 20, 2026 at 10:35 PM

