Нещодавня активність TarASha
-
TarASha подобається повідомлення Максим Каммерер в темі Складные ножи времен СССР.
Есть вот такой
22 чер 2026 у 21:00
-
TarASha подобається повідомлення Featron в темі Пушка.
Доброго всем! Полностью согласен, что испытания существенно добавят в цене, ежели конечно останется сама пушка. Подобные ситуации очень...
22 чер 2026 у 17:36 -
TarASha подобається повідомлення Montigomo в темі Пушка.
Приветствую. Ну в этой стране должны остаться только казацкие игры - ибо другой истории в ней политически свидомой быть не должно(( Еще...
22 чер 2026 у 17:36 -
TarASha подобається повідомлення Blitzwinkel в темі Пушка.
Бутафорія для козацьких ігор! По ціні не важко,як сказав камрад вище дві ціни металу. Але плюс лафет,робота з гербом як не як.. Шишка...
22 чер 2026 у 17:35 -
TarASha подобається повідомлення товарищ Плотко в темі Пушка.
Гармата війська Наполеона може коштувати скільки завгодно, а це "самопальна" гармата низької якості з труби і шишкою від годинника... По...
22 чер 2026 у 17:35 -
TarASha подобається повідомлення GREMLIN2015 в темі Пушка.
Доброго Всем здоровья. Подскажите по вот такому предмету. Что за период и сколько стоит.
22 чер 2026 у 17:34
-
TarASha подобається повідомлення Befehl в темі Частина алюм. казанка.
Красний виборжець. РСЧА. Рік 1941. З повагою
22 чер 2026 у 17:13 -
TarASha подобається повідомлення флегМАТ в темі Частина алюм. казанка.
Доброго здоров'я, шановні. На визначення частинка, мабуть, кришки алюмінієвого казанка. Присутнє клеймо. Прошу ідентифікувати по...
22 чер 2026 у 17:13
-
TarASha подобається повідомлення A10A в темі Бачок емаль..
...а Ви, взагалі, РОЗМІРИ предмела заявили ?? ...і того пАтрубка знИзу - теж ? :cool:;) З.ЬІ. а потім будемо вже теревенити, "такЕ-не...
21 чер 2026 у 15:13 -
TarASha подобається повідомлення Дід Змій в темі Бачок емаль..
Як варіант - паливний для тракторного пускача. На старих дизелях стартера не було, стояв невеликий бензиновий двигун-пускач.
21 чер 2026 у 15:12 -
TarASha подобається повідомлення Oprishok в темі Бачок емаль..
Скоріше совєти, щось до сільгосптехніки. Австріяки таких швів не робили, і горло аж занадто широке
21 чер 2026 у 15:12 -
TarASha подобається повідомлення Topaz81 в темі Бачок емаль..
Доброго дня підкажіть де використовувавсь такий бачок емальований.Дякую!
21 чер 2026 у 15:11
-
TarASha подобається повідомлення antykvar_2009 в темі Знахідки із старих будинків.
…
21 чер 2026 у 00:06
-
TarASha подобається повідомлення antykvar_2009 в темі Знахідки із старих будинків.
…
21 чер 2026 у 00:06
-
TarASha подобається повідомлення antykvar_2009 в темі Знахідки із старих будинків.
…
21 чер 2026 у 00:06

