Недавняя активность TarASha

  1. TarASha нравится сообщение Reinhard T.E. Heydrich в теме Як знайти дівчину або жінку в Україні.

    Нашо воно Вам потрібно? Жінки потребують багато уваги ,і головне багато грошів.

    27 июн 2026 в 02:00
  2. TarASha нравится сообщение valerka в теме Як знайти дівчину або жінку в Україні.

    Треба з квартири вийти.

    27 июн 2026 в 01:58
  3. TarASha нравится сообщение grek68 в теме Шильда Opel.

    Шильда с велосипеда обрезаная в гугл забейте Opel russelsheim

    27 июн 2026 в 01:48
  4. TarASha нравится сообщение grek68 в теме Шильда Opel.

    логотип opel 1910-1928 гг

    27 июн 2026 в 01:48
  5. TarASha нравится сообщение Mihalich1979 в теме Велика каструля?.

    Вітаю, також хочу добавити, що встановлення ручок -також не характерне для встановлення на радянських виварках. Дякую за інтерес до теми.

    27 июн 2026 в 01:11
  6. TarASha нравится сообщение 646dg в теме Ложка..

    День добрый. МЕТБЫТ ЛГРД (Ленинград) 1940е-1960е гг. " Чаще всего встречается на кухонных приборах (ножи, вилки, столовые приборы),...

    26 июн 2026 в 15:29
  7. TarASha нравится сообщение albert09 в теме Ложка..

    Вітаю. Що за клеймо на ложці? Стальна, омідненна.

    IMG_20260426_162718_390.jpg 26 июн 2026 в 15:29
  8. TarASha нравится сообщение gvv2309 в теме Ковпачки та залізячка.

    Це стопудово шарманка ,у неїнавіть ручка зігнута як на фото [ATTACH]

    158465179.jpg 26 июн 2026 в 15:28
  9. TarASha нравится сообщение Пэк в теме Велика каструля?.

    Доброго Вам времени. Предположу - это не кастрюля, а выварка времен совка. Использовалась народом для "варки белья", консервации,...

    26 июн 2026 в 15:21
  10. TarASha ответил(а) в теме Велика каструля?.

    Доброго. Кольорова гама емалі не дуже характерна до радянщини. Може щось з "прибалтиці"?? Бачиться АРТ (артикул) 2062 та деякі символи...

    26 июн 2026 в 15:21
  11. TarASha нравится сообщение Mihalich1979 в теме Велика каструля?.

    Доброго дня, камради сьогодні на металоприйомці знайшов велику каструлю ( приблизно на 30-40 л), стан бажає кращого, але цікаво-...

    IMG_20260624_124841.jpg IMG_20260624_124838.jpg IMG_20260624_124824.jpg IMG_20260624_124817.jpg IMG_20260624_124809.jpg IMG_20260624_124803.jpg 26 июн 2026 в 15:21
  12. TarASha нравится сообщение консерватор в теме Канистра Kraftstoff 20L.

    німетчина Stübgen & Co також виробляв всесвітньо відомі гасові лямпи

    26 июн 2026 в 14:06
  13. TarASha нравится сообщение unqens777 в теме Канистра Kraftstoff 20L.

    Доброго времени суток!!! Подскажите пожалуйста что за клеймо на канистре с летучей мышью Спасибо!!!! с Ув

    127.jpg 128.PNG 129.PNG 26 июн 2026 в 14:06
  14. TarASha ответил(а) в теме Канистра Kraftstoff 20L.

    Доброго. TGL (Technischen Normen, Gütevorschriften und Lieferbedingungen). ГДР с 1955 по 1990 г.

    26 июн 2026 в 14:06
  15. TarASha нравится сообщение FoxMulder в теме Высказывания форумчан :).

    :oops: [ATTACH]

    1111.jpg 26 июн 2026 в 02:49