Недавняя активность TarASha
-
TarASha нравится сообщение A10A в теме Бачок емаль..
...а Ви, взагалі, РОЗМІРИ предмела заявили ?? ...і того пАтрубка знИзу - теж ? :cool:;) З.ЬІ. а потім будемо вже теревенити, "такЕ-не...
21 июн 2026 в 15:13 -
TarASha нравится сообщение Дід Змій в теме Бачок емаль..
Як варіант - паливний для тракторного пускача. На старих дизелях стартера не було, стояв невеликий бензиновий двигун-пускач.
21 июн 2026 в 15:12 -
TarASha нравится сообщение Oprishok в теме Бачок емаль..
Скоріше совєти, щось до сільгосптехніки. Австріяки таких швів не робили, і горло аж занадто широке
21 июн 2026 в 15:12 -
TarASha нравится сообщение Topaz81 в теме Бачок емаль..
Доброго дня підкажіть де використовувавсь такий бачок емальований.Дякую!
21 июн 2026 в 15:11
-
TarASha нравится сообщение antykvar_2009 в теме Знахідки із старих будинків.
Усім доброго! Доповню свою тему. Усім удачі! З повагою.
21 июн 2026 в 00:05
-
TarASha нравится сообщение Bangalor в теме Незрозуміла накладка.
Доброго! Петлична емблема (korpusówka), якщо бути точним:). [ATTACH] [ATTACH] Бо знак школи виглядав ось так: [ATTACH] З повагою,
20 июн 2026 в 22:35
-
TarASha нравится сообщение консерватор в теме Незрозуміла накладка.
це знак школи підхорунжих резерву польща 1918-1939 роки
20 июн 2026 в 22:35
