TarASha's Recent Activity

  1. TarASha liked Reinhard T.E. Heydrich's post in the thread Як знайти дівчину або жінку в Україні.

    Нашо воно Вам потрібно? Жінки потребують багато уваги ,і головне багато грошів.

    Jun 27, 2026 at 2:00 AM
  2. TarASha liked valerka's post in the thread Як знайти дівчину або жінку в Україні.

    Треба з квартири вийти.

    Jun 27, 2026 at 1:58 AM
  3. TarASha liked grek68's post in the thread Шильда Opel.

    Шильда с велосипеда обрезаная в гугл забейте Opel russelsheim

    Jun 27, 2026 at 1:48 AM
  4. TarASha liked grek68's post in the thread Шильда Opel.

    логотип opel 1910-1928 гг

    Jun 27, 2026 at 1:48 AM
  5. TarASha liked Mihalich1979's post in the thread Велика каструля?.

    Вітаю, також хочу добавити, що встановлення ручок -також не характерне для встановлення на радянських виварках. Дякую за інтерес до теми.

    Jun 27, 2026 at 1:11 AM
  6. TarASha liked 646dg's post in the thread Ложка..

    День добрый. МЕТБЫТ ЛГРД (Ленинград) 1940е-1960е гг. " Чаще всего встречается на кухонных приборах (ножи, вилки, столовые приборы),...

    Jun 26, 2026 at 3:29 PM
  7. TarASha liked albert09's post in the thread Ложка..

    Вітаю. Що за клеймо на ложці? Стальна, омідненна.

    IMG_20260426_162718_390.jpg Jun 26, 2026 at 3:29 PM
  8. TarASha liked gvv2309's post in the thread Ковпачки та залізячка.

    Це стопудово шарманка ,у неїнавіть ручка зігнута як на фото [ATTACH]

    158465179.jpg Jun 26, 2026 at 3:28 PM
  9. TarASha liked Пэк's post in the thread Велика каструля?.

    Доброго Вам времени. Предположу - это не кастрюля, а выварка времен совка. Использовалась народом для "варки белья", консервации,...

    Jun 26, 2026 at 3:21 PM
  10. TarASha replied to the thread Велика каструля?.

    Доброго. Кольорова гама емалі не дуже характерна до радянщини. Може щось з "прибалтиці"?? Бачиться АРТ (артикул) 2062 та деякі символи...

    Jun 26, 2026 at 3:21 PM
  11. TarASha liked Mihalich1979's post in the thread Велика каструля?.

    Доброго дня, камради сьогодні на металоприйомці знайшов велику каструлю ( приблизно на 30-40 л), стан бажає кращого, але цікаво-...

    IMG_20260624_124841.jpg IMG_20260624_124838.jpg IMG_20260624_124824.jpg IMG_20260624_124817.jpg IMG_20260624_124809.jpg IMG_20260624_124803.jpg Jun 26, 2026 at 3:21 PM
  12. TarASha liked консерватор's post in the thread Канистра Kraftstoff 20L.

    німетчина Stübgen & Co також виробляв всесвітньо відомі гасові лямпи

    Jun 26, 2026 at 2:06 PM
  13. TarASha liked unqens777's post in the thread Канистра Kraftstoff 20L.

    Доброго времени суток!!! Подскажите пожалуйста что за клеймо на канистре с летучей мышью Спасибо!!!! с Ув

    127.jpg 128.PNG 129.PNG Jun 26, 2026 at 2:06 PM
  14. TarASha replied to the thread Канистра Kraftstoff 20L.

    Доброго. TGL (Technischen Normen, Gütevorschriften und Lieferbedingungen). ГДР с 1955 по 1990 г.

    Jun 26, 2026 at 2:06 PM
  15. TarASha liked FoxMulder's post in the thread Высказывания форумчан :).

    :oops: [ATTACH]

    1111.jpg Jun 26, 2026 at 2:49 AM