TarASha's Recent Activity
-
TarASha liked Reinhard T.E. Heydrich's post in the thread Як знайти дівчину або жінку в Україні.
Нашо воно Вам потрібно? Жінки потребують багато уваги ,і головне багато грошів.
Jun 27, 2026 at 2:00 AM -
TarASha liked valerka's post in the thread Як знайти дівчину або жінку в Україні.
Треба з квартири вийти.
Jun 27, 2026 at 1:58 AM -
TarASha liked grek68's post in the thread Шильда Opel.
Шильда с велосипеда обрезаная в гугл забейте Opel russelsheim
Jun 27, 2026 at 1:48 AM -
TarASha liked grek68's post in the thread Шильда Opel.
логотип opel 1910-1928 гг
Jun 27, 2026 at 1:48 AM -
TarASha liked Mihalich1979's post in the thread Велика каструля?.
Вітаю, також хочу добавити, що встановлення ручок -також не характерне для встановлення на радянських виварках. Дякую за інтерес до теми.
Jun 27, 2026 at 1:11 AM -
TarASha liked 646dg's post in the thread Ложка..
День добрый. МЕТБЫТ ЛГРД (Ленинград) 1940е-1960е гг. " Чаще всего встречается на кухонных приборах (ножи, вилки, столовые приборы),...
Jun 26, 2026 at 3:29 PM -
TarASha liked albert09's post in the thread Ложка..
Вітаю. Що за клеймо на ложці? Стальна, омідненна.
Jun 26, 2026 at 3:29 PM
-
TarASha liked gvv2309's post in the thread Ковпачки та залізячка.
Це стопудово шарманка ,у неїнавіть ручка зігнута як на фото [ATTACH]
Jun 26, 2026 at 3:28 PM
-
TarASha liked Пэк's post in the thread Велика каструля?.
Доброго Вам времени. Предположу - это не кастрюля, а выварка времен совка. Использовалась народом для "варки белья", консервации,...
Jun 26, 2026 at 3:21 PM -
TarASha replied to the thread Велика каструля?.
Доброго. Кольорова гама емалі не дуже характерна до радянщини. Може щось з "прибалтиці"?? Бачиться АРТ (артикул) 2062 та деякі символи...
Jun 26, 2026 at 3:21 PM -
TarASha liked Mihalich1979's post in the thread Велика каструля?.
Доброго дня, камради сьогодні на металоприйомці знайшов велику каструлю ( приблизно на 30-40 л), стан бажає кращого, але цікаво-...
Jun 26, 2026 at 3:21 PM
-
TarASha liked консерватор's post in the thread Канистра Kraftstoff 20L.
німетчина Stübgen & Co також виробляв всесвітньо відомі гасові лямпи
Jun 26, 2026 at 2:06 PM -
TarASha liked unqens777's post in the thread Канистра Kraftstoff 20L.
Доброго времени суток!!! Подскажите пожалуйста что за клеймо на канистре с летучей мышью Спасибо!!!! с Ув
Jun 26, 2026 at 2:06 PM
-
TarASha replied to the thread Канистра Kraftstoff 20L.
Доброго. TGL (Technischen Normen, Gütevorschriften und Lieferbedingungen). ГДР с 1955 по 1990 г.
Jun 26, 2026 at 2:06 PM -
TarASha liked FoxMulder's post in the thread Высказывания форумчан :).
:oops: [ATTACH]
Jun 26, 2026 at 2:49 AM

