Нещодавня активність TarASha
-
TarASha подобається повідомлення Befehl в темі крутий телефон із наворотами.
Це точно. Взяв собі Feldfernsprecher 33 і горя не знаю
27 чер 2026 у 23:22
-
TarASha подобається повідомлення Reinhard T.E. Heydrich в темі Як знайти дівчину або жінку в Україні.
Нашо воно Вам потрібно? Жінки потребують багато уваги ,і головне багато грошів.
27 чер 2026 у 02:00 -
TarASha подобається повідомлення valerka в темі Як знайти дівчину або жінку в Україні.
Треба з квартири вийти.
27 чер 2026 у 01:58 -
TarASha подобається повідомлення grek68 в темі Шильда Opel.
Шильда с велосипеда обрезаная в гугл забейте Opel russelsheim
27 чер 2026 у 01:48 -
TarASha подобається повідомлення grek68 в темі Шильда Opel.
логотип opel 1910-1928 гг
27 чер 2026 у 01:48 -
TarASha подобається повідомлення Mihalich1979 в темі Велика каструля?.
Вітаю, також хочу добавити, що встановлення ручок -також не характерне для встановлення на радянських виварках. Дякую за інтерес до теми.
27 чер 2026 у 01:11 -
TarASha подобається повідомлення 646dg в темі Ложка..
День добрый. МЕТБЫТ ЛГРД (Ленинград) 1940е-1960е гг. " Чаще всего встречается на кухонных приборах (ножи, вилки, столовые приборы),...
26 чер 2026 у 15:29 -
TarASha подобається повідомлення albert09 в темі Ложка..
Вітаю. Що за клеймо на ложці? Стальна, омідненна.
26 чер 2026 у 15:29
-
TarASha подобається повідомлення gvv2309 в темі Ковпачки та залізячка.
Це стопудово шарманка ,у неїнавіть ручка зігнута як на фото [ATTACH]
26 чер 2026 у 15:28
-
TarASha подобається повідомлення Пэк в темі Велика каструля?.
Доброго Вам времени. Предположу - это не кастрюля, а выварка времен совка. Использовалась народом для "варки белья", консервации,...
26 чер 2026 у 15:21 -
TarASha відповів(ла) в темі Велика каструля?.
Доброго. Кольорова гама емалі не дуже характерна до радянщини. Може щось з "прибалтиці"?? Бачиться АРТ (артикул) 2062 та деякі символи...
26 чер 2026 у 15:21 -
TarASha подобається повідомлення Mihalich1979 в темі Велика каструля?.
Доброго дня, камради сьогодні на металоприйомці знайшов велику каструлю ( приблизно на 30-40 л), стан бажає кращого, але цікаво-...
26 чер 2026 у 15:21
-
TarASha подобається повідомлення консерватор в темі Канистра Kraftstoff 20L.
німетчина Stübgen & Co також виробляв всесвітньо відомі гасові лямпи
26 чер 2026 у 14:06 -
TarASha подобається повідомлення unqens777 в темі Канистра Kraftstoff 20L.
Доброго времени суток!!! Подскажите пожалуйста что за клеймо на канистре с летучей мышью Спасибо!!!! с Ув
26 чер 2026 у 14:06
-
TarASha відповів(ла) в темі Канистра Kraftstoff 20L.
Доброго. TGL (Technischen Normen, Gütevorschriften und Lieferbedingungen). ГДР с 1955 по 1990 г.
26 чер 2026 у 14:06
