TarASha's Recent Activity
-
TarASha liked valerka's post in the thread Запчастини???.
Дивіться тут: https://passioncompassion1418.com/decouvertes/fusees_collection_aut.html [ATTACH]
Jun 23, 2026 at 11:25 PM
-
TarASha liked Шлиомов's post in the thread Пушка.
Вставлю і я свої п'ять копійок.Як людина яка дуже довго займалася темами реконструкції 17го ст. "Гармата" не орігінал, це навіть...
Jun 23, 2026 at 6:56 PM -
TarASha liked valerka's post in the thread Запчастини???.
Отвір! Потрібно схему шукати, можливо і безпечний. Там де мілка різьба, напевно детонатор накручувався.
Jun 23, 2026 at 6:55 PM -
TarASha liked Oprishok's post in the thread Предмет на впізнання.
По ходу, навершя від пікеля
Jun 23, 2026 at 6:53 PM -
TarASha liked Scythiann's post in the thread Надульник ПСВ?.
Вітаю товариство, підкажіть будь ласка що це, ніби бачив щось таке серед надульників, але в інтернеті не знайшов Зарання дякую
Jun 23, 2026 at 6:52 PM
-
TarASha liked valerka's post in the thread Запчастини???.
Ага,заглушка! Донний підривник.
Jun 23, 2026 at 5:53 PM -
TarASha liked Deich's post in the thread Від чого частини ?.
Нижній предмет- залишки половинки пряжки жіночого паска..перша третина ХХ ст.
Jun 23, 2026 at 6:26 AM -
TarASha liked Максим Каммерер's post in the thread Складные ножи времен СССР.
Есть вот такой
Jun 22, 2026 at 9:00 PM
-
TarASha liked Featron's post in the thread Пушка.
Доброго всем! Полностью согласен, что испытания существенно добавят в цене, ежели конечно останется сама пушка. Подобные ситуации очень...
Jun 22, 2026 at 5:36 PM -
TarASha liked Montigomo's post in the thread Пушка.
Приветствую. Ну в этой стране должны остаться только казацкие игры - ибо другой истории в ней политически свидомой быть не должно(( Еще...
Jun 22, 2026 at 5:36 PM -
TarASha liked Blitzwinkel's post in the thread Пушка.
Бутафорія для козацьких ігор! По ціні не важко,як сказав камрад вище дві ціни металу. Але плюс лафет,робота з гербом як не як.. Шишка...
Jun 22, 2026 at 5:35 PM -
TarASha liked товарищ Плотко's post in the thread Пушка.
Гармата війська Наполеона може коштувати скільки завгодно, а це "самопальна" гармата низької якості з труби і шишкою від годинника... По...
Jun 22, 2026 at 5:35 PM -
TarASha liked GREMLIN2015's post in the thread Пушка.
Доброго Всем здоровья. Подскажите по вот такому предмету. Что за период и сколько стоит.
Jun 22, 2026 at 5:34 PM
-
TarASha liked Befehl's post in the thread Частина алюм. казанка.
Красний виборжець. РСЧА. Рік 1941. З повагою
Jun 22, 2026 at 5:13 PM

