TarASha's Recent Activity

  1. TarASha liked valerka's post in the thread Запчастини???.

    Дивіться тут: https://passioncompassion1418.com/decouvertes/fusees_collection_aut.html [ATTACH]

    AutrBaseM09SchemaA.jpg Jun 23, 2026 at 11:25 PM
  2. TarASha liked Шлиомов's post in the thread Пушка.

    Вставлю і я свої п'ять копійок.Як людина яка дуже довго займалася темами реконструкції 17го ст. "Гармата" не орігінал, це навіть...

    Jun 23, 2026 at 6:56 PM
  3. TarASha liked valerka's post in the thread Запчастини???.

    Отвір! Потрібно схему шукати, можливо і безпечний. Там де мілка різьба, напевно детонатор накручувався.

    Jun 23, 2026 at 6:55 PM
  4. TarASha liked Oprishok's post in the thread Предмет на впізнання.

    По ходу, навершя від пікеля

    Jun 23, 2026 at 6:53 PM
  5. TarASha liked Scythiann's post in the thread Надульник ПСВ?.

    Вітаю товариство, підкажіть будь ласка що це, ніби бачив щось таке серед надульників, але в інтернеті не знайшов Зарання дякую

    IMG_0915.jpeg IMG_0914.jpeg Jun 23, 2026 at 6:52 PM
  6. TarASha attached a file to the thread Надульник ПСВ?.

    Доброго. Kar 88

    Dragoon+Trooper+Armed+With+Kar+88+GEORGE+WILEY+COLLECTION.png IMG_20260623_185139.jpg Jun 23, 2026 at 6:47 PM
  7. TarASha liked valerka's post in the thread Запчастини???.

    Ага,заглушка! Донний підривник.

    Jun 23, 2026 at 5:53 PM
  8. TarASha liked Deich's post in the thread Від чого частини ?.

    Нижній предмет- залишки половинки пряжки жіночого паска..перша третина ХХ ст.

    Jun 23, 2026 at 6:26 AM
  9. TarASha liked Максим Каммерер's post in the thread Складные ножи времен СССР.

    Есть вот такой

    Закрытый 1.jpg Закрытый 2.jpg Раскрытый 1.jpg Раскрытый 2.jpg Jun 22, 2026 at 9:00 PM
  10. TarASha liked Featron's post in the thread Пушка.

    Доброго всем! Полностью согласен, что испытания существенно добавят в цене, ежели конечно останется сама пушка. Подобные ситуации очень...

    Jun 22, 2026 at 5:36 PM
  11. TarASha liked Montigomo's post in the thread Пушка.

    Приветствую. Ну в этой стране должны остаться только казацкие игры - ибо другой истории в ней политически свидомой быть не должно(( Еще...

    Jun 22, 2026 at 5:36 PM
  12. TarASha liked Blitzwinkel's post in the thread Пушка.

    Бутафорія для козацьких ігор! По ціні не важко,як сказав камрад вище дві ціни металу. Але плюс лафет,робота з гербом як не як.. Шишка...

    Jun 22, 2026 at 5:35 PM
  13. TarASha liked товарищ Плотко's post in the thread Пушка.

    Гармата війська Наполеона може коштувати скільки завгодно, а це "самопальна" гармата низької якості з труби і шишкою від годинника... По...

    Jun 22, 2026 at 5:35 PM
  14. TarASha liked GREMLIN2015's post in the thread Пушка.

    Доброго Всем здоровья. Подскажите по вот такому предмету. Что за период и сколько стоит.

    DSCF3980.JPG DSCF3981.JPG DSCF3982.JPG DSCF3988.JPG DSCF3989.JPG DSCF3992.JPG DSCF3993.JPG DSCF3996.JPG DSCF4002.JPG Jun 22, 2026 at 5:34 PM
  15. TarASha liked Befehl's post in the thread Частина алюм. казанка.

    Красний виборжець. РСЧА. Рік 1941. З повагою

    Jun 22, 2026 at 5:13 PM