Нещодавня активність Штурм
-
Штурм відповів(ла) в темі От чего подсумок.
:D:D:D
22 чер 2026 у 18:21 -
Штурм подобається повідомлення Bangalor в темі От чего подсумок.
Ну тут х.з. Чекі використані для звітності складати:D. Жарт, звісно, але знаючи, як колись здавали гільзи на склад, то може і не зовсім...
22 чер 2026 у 18:21 -
Штурм відповів(ла) в темі От чего подсумок.
А маленький карманчик, тогда, для чего ?
22 чер 2026 у 18:11 -
Штурм подобається повідомлення Bangalor в темі От чего подсумок.
Доброго! РДГ-2 поміряйте або НСП, якщо є. Схиляюся до РДГ/РДГ-М З повагою,
22 чер 2026 у 18:10 -
Штурм подобається повідомлення Старий Похабич в темі Если Вы нашли останки бойцов РККА.
Я знаю декілька ПО , в яких під сотню і за сотню бійців лежить. І місцева влада не горить бажанням когось хоронить. Тому і пишу. А...
22 чер 2026 у 17:57 -
Штурм додав(ла) вкладення в тему От чего подсумок.
Для понимания.. Свето-шумовая американка входит отлично, но, по высоте, маловата.
22 чер 2026 у 11:10
-
Штурм подобається повідомлення Tankist_ в темі От чего подсумок.
Видится гранатный подсумок. Ну по фото. Или я масштаб не понимаю. Из какой-то пидорской коммерции. Так мыслю. С ув.
22 чер 2026 у 11:07 -
Штурм створив(ла) нову тему.
От чего подсумок
Всем доброго дня! Не могу понять, от чего данный подсумок. Под ракету и нож маловат. Под ЗИП ?
Форум: Що це таке?
22 чер 2026 у 09:39 -
Штурм відповів(ла) в темі Детали бронежилета.
:smile_15:
21 чер 2026 у 21:00 -
Штурм подобається повідомлення pau4ara в темі Детали бронежилета.
Вітання. Захист плечей від американського IOTV. S розмір
21 чер 2026 у 21:00 -
Штурм створив(ла) нову тему.
Детали бронежилета
Всем доброго дня! Подскажите по принадлежности, применению и спросу.
Форум: Що це таке?
21 чер 2026 у 18:06 -
Штурм подобається повідомлення Featron в темі Підкажіть.
Для черновой и чистовой прогонки. Кавешников вкручивается прекрасно.
20 чер 2026 у 23:34 -
Штурм подобається повідомлення Featron в темі Підкажіть.
Доброго! М-16 [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH]
20 чер 2026 у 23:26

