Jawist

DSC_3821

DSC_3821
Jawist, 11 бер 2019
StudenT() подобається це.
    • Jawist
      Ахтырская гимназия
    • Jawist
      Пряжки А Г и А П .Ахтырская мужская прогимназия и гимназия (город Ахтырка Сумская область Украина [​IMG]). 20 вересня 1874 року була відкрита чоловіча прогімназія з 4 класами. Спочатку вона розміщувалася в орендованому приміщенні - у будинку П.І. Бабіна. А в цей час йшло будівництво великого двоповерхового будинку для чоловічої гімназії, на який земство затратило до 80 тисяч крб. У 1878 році земство передало цей будинок у відання Міністерства народної освіти з умовою розміщення в ньому середнього навчального закладу. Земська управа наполягала зробити прогімназію 6-клас-ною, а ще краще створити повну гімназію. У і 886 році чоловіча гімназія стала 6-класною. Відомо, що на вулиці Жовтневій в районі універмагу колись стояла спеціальна колона (стовп) для оголошень, на якій вивішувалися різні об'яви, в тому числі: «Сегодня гимназистам разрешается...». Вихованцями чоловічої гімназії у різні роки були відомі вчені, письменники, громадські діячі.
      МИРОТВОРЦЕВ Сергій Романович став вченим у галузі медицини. РУДИНСЬКИЙ Михайло Якович також був учнем чоловічої гімназії. Майбутній радянський археолог, доктор історичних наук народився 14 жовтня 1887 року у м. Охтирка. АНТОНЕНКО-ДАВИДОВИЧ Борис Дмитрович також навчався у стінах цього закладу. У 6-річному віці його батьки переїхали до Охтирки із м. Ромни, де майбутній літературний діяч народився 5 серпня 1899 policy в родині машиніста-залізничника. Після закінчення охтирської гімназії він навчався у Харківському університет. Архівні матеріали свідчать, що у вересні 1917 р. у гімназії загоном охтирських червоноармійців були обеззброєні офіцери 10 Одеського уланського полку, які зібрались на бал. У 1920 році у флігелі гімназії був організований перший охтирський краєзнавчий музей. В цьому ж році після громадянської війни в приміщенні гімназії був відкритий педтехнікум, бо потреба в учителях була надзвичайно висока. Тут також працювали різні курси. Після Великої Вітчизняної війни в цьому приміщенні розташувалося педучилище, яке в 50-роки перевели в Глухів, а на його місці у 1956 році заснована школа-інтернат, яку досить тривалий час очолював Заслужений учитель України Борис Іванович Вавенко. Завдячуючи йому на території гімназії є єдиний в Сумській області планетарій.
      З 1991 року навчально-виховний заклад м. Охтирки став гімназією гуманітарного профілю.
    Пока нет ни одного комментария.
  • Из альбомов:
    Пряжки
    Добавил(а):
    Jawist
    Дата:
    11 бер 2019
    Просмотры:
    220
    Количество комментариев:
    2

    Данные EXIF

    File Size:
    124 КБ
    Mime Type:
    image/jpeg
    Width:
    576px
    Height:
    1024px
    Aperture:
    f/2.3
    Make:
    Sony
    Model:
    D2302
    Date / Time:
    2019:03:07 11:08:57
    Exposure Time:
    1/30 sec
    ISO Speed Rating:
    ISO 250
    Focal Length:
    2.87 mm
     

    Примечание: данные EXIF будут сохранены на корректных типах файлов при загрузке фото. Фото может потом пройти ряд манипуляций (поворот, отражение, обрезка и т.д. и т.п.)