Трофейная радиостанция орков Р-187П1 "Азарт" Новий

White Digger

White Digger Oberschütze

Рейтинг:
2
Відгуків:
10
Лоти
  на продажу:
0
  продані:
22
Повідомлення:
15
Лот проданий 22 лип 2025 у 14:55 користувачу з максимальною ставкою 20000 грн.
AMP
Поточна ставка:
20000 грн.
Стартова ціна:
1 грн.
Бліц-ціна:
20000 грн.
Лот виставлений на продаж:
7 сер 2023 у 23:30
Дата закінчення лоту:
13 сер 2023 у 20:33 (вказана власником лота)
Лот відстежує:
0 чол.
Кількість ставок:
2
Лот переглянуто:
721 разів.

Опис лоту:

Трофейна (Лиманський напрямок) радіостанція Р-187П1 "Азарт" вона же "зеленка" - гордість зв’язку та основна армійская рація орків, Вариант "П" - "портативна".

Інформація зі статті в інтернеті:

Офіційний виробник НПО «Ангстрем». Виробництво у Китаї. Радіостанція створена на основі рішення SDR (це коли програмні рішення замінюють радіодетальки). Станцію зібрано повністю на Тайванських комплектуючих. Мізки російські, частина працює на ПЛІС SPARTAN (програмована логічна інтегральна схема. — Ред.). Зібрана добре та надійно у фрезерованих корпусах. Діапазон заявлених частот 27 МГц-520 МГц. Вихідна потужність 4 вати (плюс-мінус 2). Посилений акумулятор 3,6 вольт на 12 Ач (моя перевірка показала 10 Ач). Це приблизно у 2,5 рази більше, ніж у Моторола (у ній 7,4 вольта при 2,1 Ач).
[​IMG]
  1. На відміну від DMR або APCO, росіяни обрали для радіостанції цифровий стандарт TETRA. Тому ніякої стикування з DMR раціями типу Моторола або Hytera немає. TETRA — хороша річ, але вона створювалася чітко за принципами мобільного зв’язку. Їй потрібні ретранслятори, яких у росіян толком і немає. Тому весь сенс TETRA губиться. Але «Азарт» також має режим прямого зв’язку TETRA без ретрансляторів, він називається DMO.
  2. У відкритому режимі є захист тимчасової стійкості із ключем у 6 цифр. Називається «маскування мови». Частина джерел стверджує, що це є все шифрування. Але в меню є ще «закритий режим». Даних щодо нього немає і описів теж. Працює він чи ні, насправді не зрозуміло. Упор у захисті зроблено також на ППРЧ.
  3. ППРЧ — це «фішка» «Азарта». Рація може робити 20 000 стрибків за частотами за секунду. Це і ускладнює пеленгацію, придушення та дешифрування зв’язку. Але й тут є проблема. Щоб дві станції “дружно «стрибали за частотами, їм потрібен потужний взаємний канал синхронізації. Для цього «Азарт» бере інформацію з GPS та ГЛОНАСС. Але якщо ми глушимо навігацію завадою, то їм доводиться використовувати ручну синхронізацію та високої швидкості стрибків уже немає. При цьому «Азарт» спеціально створений для взаємної роботи з ППРЧ із станціями попереднього покоління типу «Акведук». Там швидкості ППРЧ близько 100 стрибків на секунду.
  4. У рації є ще багато можливостей типу Bluetooth, інфрачервоний порт, обмін повідомленнями та координатами, передачі даних на низькій швидкості та навіть можливість роботи у приватній мережі GSM 1800 без SIM карт. Два «Азарти» можуть працювати як ретранслятор у повноцінному режимі. А один «Азарт» може працювати у цифровому режимі прямо з БПЛА «Орлан-10» як ретранслятор із розносом по часових слотах для інших «Азартів».


Чутливість скрізь відмінна, не менше 116дБ. Плюс-мінус, як «Баофенг». Натомість вибірковість набагато вища і в місті «Азарт» працюватиме краще.

В «Азарті» є три змінні антени і всі три не особливо гарні. КСХ (коефіцієнт стоячої хвилі. — Ред.) гуляє від 1,5 до 3,0 і ними втрачається велика потужність. Але це плата за відсутність повноцінного антенного тюнера і широкий діапазон.

Перевірка на наявність паролю: запускаємо меню, заходимо до пункту «0 — Режим відкритого зв’язку». Потім тиснемо «Меню» — «Сервісне меню» — «Редактор даних» — і тиснемо «Далі». Якщо далі зайшли, то всі норми. Якщо просить пароль, спробуйте 12345. Якщо не підходить, то станція тільки «у музей». Хоча ні… через кабель і програму його ще можна програмувати. Але софт часто глючить. А ось вам усім подарунок. Знайшовся «Майстер пароль»: 52867061. Тепер усі «Азарти» можна використовувати!

У цьому меню, куди ви повинні потрапити, можна вводити і частоти, і параметри. Логіка проста. Спочатку створюється «Канал» із частотами і параметрами, йому дається назва. А потім створюється «Напрямок», в який вибирається «Канал» за назвою та «Напрямок» теж називається. Далі ви вибираєте правою кнопкою головного меню любий «Напрямок»

«Азарт» завжди працює на половину потужності. Щоб увімкнулася повна, треба двічі поспіль натиснути тангенту передача і відразу говорити. На екрані буде написано «Повна потужність».

Недоліки лоту:

Бувша в використанні, комплектація не повна - така як на фото. Включати не пробував.

Додаткові зображення лоту:

Інші схожі лоти

  1. Бажаю здоров'я! Купуючи лот Ви ще й донатите моїм побратимам....
    105 грн.
  2. 400 грн.
  3. Штани орка орієнтовно танкиста
    100 грн.
  4. По фото
    120 грн.
  5. Трофейная аптечка. Скорее всего перетрофей. Грязная. В тюбике физраствор.
    450 грн.
  6. Дозиметр ДП-5В з Чорнобильського наступу. Є адаптори для використання...
    2000 грн.
  7. Штани з підстібкою без втрат Потрібно випрати.
    250 грн.
  8. Противооткатные железные упоры под колеса для военной техники. Длина...
    500 грн.
  9. Часы в хорошем состоянии полностью исправный точный ход С ремешком
    2500 грн.
  10. Танковая фара ФГ-125 со светофильтром (чёрное стёкло)
    1000 грн.