пасатіжі.WH

nikolau7

nikolau7 Hauptmann

Рейтинг:
6
Відгуків:
1102
Лоти
  на продажу:
363
  продані:
2.503
Повідомлення:
2.264
AMP
Стартова ціна:
150 грн.
Бліц-ціна:
не встановлена
Лот виставлений на продаж:
23 чер 2026 у 20:31
Дата закінчення лоту:
26 чер 2026 у 20:31 (вказана власником лота)
Залишилося часу:
Лот відстежує:
0 чол.
Кількість ставок:
0
Лот переглянуто:
414 разів.
Доставка:
Нова Пошта
Оплата:
ПриватБанк

Опис лоту:

З болота.нерозробляв.

Недоліки лоту:

Стан по фото.

Додаткові зображення лоту:

Інші лоти продавця

  1. З болота.Кришка амартізатора.гайка незнаю.
    150 грн.
  2. 370 грн.
  3. Клапанний.Немає гумової накладки.
    2200 грн.
  4. З болота.Стан по фото.
    400 грн.
  5. Коп .Помив водою з мет. щіткою.Щетал бодрий.Потребує профчистки.
    120 грн.
  6. З болота.Відломаний.Стан по фото.
    400 грн.
  7. 300 грн.
  8. 300 грн.
  9. 300 грн.
  10. З болота.Один ломаний.дивіться по фото , там все видно.
    650 грн.

Інші схожі лоти

  1. Германия периода вмв. Есть цифры на детали
    250 грн.
  2. З болота.Все дивіться по фото.
    2500 грн.
  3. Если не так обозвал , можно поправить в комментариях С Хорьха 901...
    400 грн.
  4. https://reibert.info/threads/kryshka-benzobaka-s-kakogo-avto.1499324/#po...
    200 грн.
  5. На фото, краска+грунт. Хорош предмет с болота.
    290 грн.
  6. Автофонар лампа вінтажна старовинна виробництва Франції
    1500 грн.
  7. ручка с военной техники
    25 грн.
  8. З якого саме не знаю.Стан по фото.
    150 грн.
  9. https://reibert.info/threads/naxodki-na-opredelenie-s-pz-6.1055449/page-...
    250 грн.
  10. Железо очень крепкое. Не кислочено. 320мм длинна. Звено 25*10мм
    40 грн.

Додаткові питання по лоту:

1 бер 2026 Запитувач
Доброго дня. Звідки відомості,що рейх? Є клейма? Заранше дякую. З повагою.
1 бер 2026 Продавець
Вітаю.
Бо знайдено на розбитій німецькій колоні.Радянських військ там не було.Але трофеї радянські ,інколи траплялисьo_O серед німецьких речей .