Інше ммг кольт 1907 Новий

матрона

матрона Stabsgefreiter

Рейтинг:
3
Відгуків:
47
Лоти
  на продажу:
0
  продані:
73
Повідомлення:
215
Лот проданий 28 чер 2026 у 15:43 користувачу з максимальною ставкою 6851 грн.
AMP
Поточна ставка:
6851 грн.
Стартова ціна:
440 грн.
Бліц-ціна:
не встановлена
Лот виставлений на продаж:
27 гру 2025 у 12:56
Дата закінчення лоту:
30 гру 2025 у 13:18 (остання ставка в 13:08 + 10 хв.)
Лот відстежує:
0 чол.
Кількість ставок:
84
Лот переглянуто:
1377 разів.

Опис лоту:

Недоліки лоту:

недостатки я думаю на фото видно.

Додаткові зображення лоту:

Інші схожі лоти

  1. (в наявності 4 шт.)
    Абсолютно Новий Клеймо молоток у колі
    250 грн.
  2. Стан по фото. Немає плоскої пружини та що в ручці знаходиться-...
    30000 грн.
  3. Деактив Привезений з Європи Заварений Ствол
    21000 грн.
  4. Спуск РН все на фото
    600 грн.
  5. Складская кнопка,всё на фото
    2800 грн.
  6. Довжина 34 см Калібр 10 мм
    20000 грн.
  7. Латунна протирка до нагана на ПСВ,клеймо 8
    350 грн.
  8. Оригинал в хорошем состоянии
    4000 грн.
  9. Подавач + пружина до пістолета Маузера С - 96. Гарний стан. Пишіть в...
    3485 грн.
  10. 1200 грн.

Додаткові питання по лоту:

30 гру 2025 Запитувач
вітаю ви теж в ігнор списку:D
30 гру 2025 Запитувач
обмеження приберіть ігнор список ставку неможна зробити
28 гру 2025 Запитувач
Да!!! Все-таки рарик.
28 гру 2025 Запитувач
Тираж 1905 року - 6108 шт. Тираж 1907 року - 207 шт.
28 гру 2025 Запитувач
Вітаю! Так і є, це 1907 рік.:beer:
28 гру 2025 Продавець
Хто його зна.
28 гру 2025 Запитувач
colt model 1905 .45 automatic pistol
28 гру 2025 Продавець
Мабуть так і є.
27 гру 2025 Запитувач
Пощастило Вам зі знахідкою, це не обріз Мосінки. Надзвичайно рідкісна модель Кольта. На фабриці Кольта було виготовлено всього 207 пістолетів цієї моделі і вся партія призначалась для випробувань, але потім була розпродана на аукціоні. Неймовірно, що один з них, попав в Україну.
27 гру 2025 Запитувач
Добрий день. Маєте якусь інформацію про позиції, на яких викопаний цей унікальний пістолет? Можливо, громадянська війна чи ПСВ?
27 гру 2025 Продавець
Добрий,про якісь крупні бої в громадянську війну інформації не маю, але покійна бабуся їй на ту пору було 7 років розповідали що бувало надень влада двічі мінялася,пройшли червоні розбірай єкономію пана Горбаневського,вибили їх білі вертайте те що взяли. А банд було ще більше. Дід помню до кінця не любив по темному в дальній сарай ходить,на тому місці каже в громадянську багато людей побили,якось не камільфо йому було. А з банд і григорьєвці були і орлик і бабуся називали якусь жінку атаманшу, вже не помню як її звали,це розповідалось коли мені було років 7-8,а зараз почти 60. Як не хочеться щоб це знову повторялося. Місяць тому виставляв знахідку з цього ж болота з острова,типа бульдог фодо прилагаю.