Бронежилет Лот ЗІБЗ 0002. Бронежилет та РПС Plastoon (Пластун) від Rarog в індивідуальний комплектації

Shark von Beowulf

Shark von Beowulf Stabsgefreiter

Рейтинг:
4
Отзывов:
46
Лоты
  на продаже:
0
  проданные:
86
Сообщения:
171
Лот завершен 27 дек 2020 в 12:32. Ставок не было.
Стартовая цена:
6400 грн.
Блиц-цена:
не установлена
Лот выставлен на продажу:
23 дек 2020 в 12:32
Дата окончания лота:
27 дек 2020 в 12:32 (указана владельцем лота)
Лот отслеживает:
0 чел.
Количество ставок:
0
Лот просмотрен:
858 раза.

История статусов лота:

Описание лота:

Шановні форумчани. Дуже бажано ознайомитись з "привітальним" словом з мого профілю https://reibert.info/members/shark-von-beowulf.26063/ Також дивіться інші мої лоти.

Розмір:
універсальний.
Стан: б/в, стан на 4 (чохол дещо потертий, текстильні застібки дещо забруднені; на спині намальовано емблему Punisher); використовував в АТО в 2015-16 роках.
Колір: олива.
Матеріал: кордура.
Вага: приблизно 4 кг (усе разом, і бронежилет і РПС).
Виробник: Харківський завод засобів індивідуального захисту, Україна.
Дата виготовлення: 2015 рік.
Комплектація: чохол бронежилета, передня та задня кевларові вставки, демпферні вставки для наплічників, камербанд з двома кевларовими вставками, еластичний пояс, захист черева з кевларовою вставкою, «бойовий» пояс, плечові лямки, сумка.
Причина продажу: зайвий.

Чохол бронежилету складається з передньої та задньої частини, які з’єднуються наплічниками (пришиті до задньої частини) та камербандом (окремий елемент).
Передня частина (360 х 295 мм) з зовнішнього боку повністю вкрита системою M.O.L.L.E. На верхній рядок нашито текстильну застібку. Вище цього рядка є ще одна текстильна застібка (не M.O.L.L.E.). Нижня половина передньої частини з зовнішнього боку має клапан (з хлястиком), під яким розташовані текстильні застібки для фіксації камербанду при надяганні бронежилету. Згори до передньої частини пришито дві пластикових застібки-фастекса (47 мм завширшки), за допомогою яких передня частина кріпиться до наплічників (тобто її легко «скинути»). З внутрішнього боку передньої частини розташовано 4 елементи з 3D сітки, широка (35 мм завширшки) текстильна застібка для фіксації комірця, дві стрічки системи M.O.L.L.E. (не знаю нащо, може для проводу радіостанції чи трубки гідратора), а також, знизу, дві пластикові петлі (30 мм завширшки) для фіксації захисту черева. Знизу передня частина застібається на текстильну застібку (є хлястик для полегшення відкривання). Через цю застібку відбувається доступ до передньої кевларової вставки (360 х 285 мм), а також до карману, який закривається клапаном з текстильною застібкою і хлястиком. Внутрішній карман потрібен для встановлення бронепластини. Зазначу, що конструкція карману дозволяє використовувати плити меншого, ніж чохол, розміру, як по висоті, так і по ширині, завдяки текстильним застібкам всередині карману, які зменшують його площу. Кевларова вставка в зашитому чохлі, тож перевірити, що всередині, неможливо. Вставка досить жорстка.
Задня частина (360 х 295 мм) з зовнішнього боку повністю вкрита системою M.O.L.L.E. На два верхні рядки нашито текстильну застібку. Ще одну текстильну застібку (не M.O.L.L.E.) нашито між двома вищезгаданими. Нижня половина задньої частини з зовнішнього боку має клапан (з хлястиком), який фіксується за допомогою текстильної застібки. Під цим клапаном розташовані текстильні стрічки камербанду, за допомогою яких регулюють розмір бронежилету по охвату. Ці стрічки фіксуються шматком металевого (магнітиться) тросу. Згори до задньої частини пришито евакуаційну петлю, яка фіксується за допомогою текстильної застібки (петля не надто надійна, якщо чесно). Також згори до задньої частини пришито два наплічники З внутрішнього боку задньої частини розташовано 4 елементи з 3D сітки, широка (35 мм завширшки) текстильна застібка для фіксації комірця, дві стрічки системи M.O.L.L.E. (не знаю нащо, може для проводу радіостанції чи трубки гідратора), а також, знизу, дві петлі з текстильної стрічки для фіксації еластичного поясу. Знизу задня частина застібається на текстильну застібку (є хлястик для полегшення відкривання). Через цю застібку відбувається доступ до задньої кевларової вставки (360 х 285 мм), а також до карману, який закривається клапаном з текстильною застібкою і хлястиком. Внутрішній карман потрібен для встановлення бронепластини. Зазначу, що конструкція карману дозволяє використовувати плити меншого, ніж чохол, розміру, як по висоті, так і по ширині, завдяки текстильним застібкам всередині карману, які зменшують його площу. Кевларова вставка в зашитому чохлі, тож перевірити, що всередині, неможливо. Вставка досить жорстка.
Наплічники мають системи регулювання розміру бронежилету по зросту, за допомогою металевої (магнітиться) петлі. З внутрішнього боку наплічники вкриті сіткою. Сітка складається з двох частин, які з’єднуються текстильною застібкою. Всередині наплічників розташовані демпферні вставки.
Бокові частини (камербанд). Складаються з чохлів для захисних елементів, перехрещених текстильних застібок і стрічок (стрічки підсилені внутрішнім прошарком) для фіксації камербанду до передньої частини бронежилету, а також текстильних стрічок з металевими (магнітяться) люверсами для фіксації камербанду до задньої частини бронежилету, та для регулювання розміру бронежилету по охвату. Чохли для захисних елементів з зовнішнього боку вкриті системою M.O.L.L.E. З внутрішнього боку на них розташовані елементи з 3D сітки з вентиляційним каналом між ними. Згори чохлів є розріз, який застібається на текстильну застібку. Через цей розріз можна отримати доступ до кевларової вставки (210 х 180 мм). Сама вставка в зашитому чохлі, тож перевірити, що всередині, неможливо. Вставка досить жорстка. Зазначу, що конструкція чохла дозволяє використовувати вставки меншого, ніж чохол, розміру, як по висоті, так і по ширині, завдяки текстильним застібкам всередині чохла, які зменшують його площу.
Еластичний пояс (1040 (тягнеться до 1660) х 100 мм) для підтримки попереку. Складається з двох еластичних вставок та трьох жорстких елементів з текстильними застібками, на які цей пояс і застібається.
Захист черева (275 х 190 мм) складається з чохла і кевларової вставки. Чохол фіксується до передньої частини бронежилета за допомогою двох текстильних стрічок і текстильних застібок. Спереду на цей чохол нашито дві стрічки M.O.L.L.E. Згори розріз, який застібається на текстильну застібку. Через цей розріз можна отримати доступ до кевларової вставки (257 х 180 мм). Сама вставка в зашитому чохлі, тож перевірити, що всередині, неможливо. Вставка досить жорстка.
Бронежилет приблизно як тут, але в іншому кольорі, комплектації (з захистом черева) та старіша версія (фіксація бокових частин ще на текстильній застібці; інші наплічники; інша система вентиляції): https://rarog.net.ua/p513972912-bronezhilet-plastoon-coyote.html

Ременно-плечова система складається з «бойового» поясу і плечових лямок. «Бойовий» пояс складається з двох частин – поясу з текстильної стрічки та чохла для захисних елементів.
Пояс з текстильної стрічки, 39 мм завширшки, 1120 мм завдовжки. Регулюється за допомогою текстильної застібки. Застібається на пластикову застібку-фастекс (47 мм завширшки) від фірми 2М. До чохла цей пояс кріпиться за допомогою петель та текстильних застібок.
Чохол можна умовна поділити на бокові частини і поперек. З зовнішнього боку на бокових частинах чохла розташовано два клапана, які з’єднані текстильною застібкою, і під якими сховано пояс з текстильної стрічки. Верхній клапан вкрито системою M.O.L.L.E. В нижньому клапані є виріз, який дозволяє підвішувати підсумки безпосередньо на пояс, а не на систему M.O.L.L.E. В ділянці попереку навколо чохла розташовано ще один, менший чохол, в який можна вставити додатковий захисний елемент, але, наразі, там лише демпферна вставка. З внутрішнього боку весь чохол вкрито сіткою. Посередині, в ділянці попереку, в сітці є розріз, через який можна дістати кевларову і демпферну вставки, які займають усю площу чохла (фотографію вставок не робив, бо їх дуже важко вставляти).
Лямки з двох видів текстильної стрічки: на плечі лягає стрічка 48 мм завширшки (ця стрічка з’єднується на спині), а до поясу лямки кріпляться за допомогою стрічок 25 мм завширшки. Лямки кріпляться до поясу в чотирьох точках на пластикові петлі (30 мм завширшки). Регулювання лямок по зросту проводиться за допомогою чотирьох пластикових двохщільових пряжок (32 мм завширшки).
РПС приблизно ось яку тут, але в іншому кольорі та старіша версії (застібка-фастекс без запобіжника; інші дрібні відмінності): https://rarog.net.ua/p528295334-razgruzochnyj-poyas-assault.html

Сумка зі стандартної комплектації бронежилету Корсар М3с. Прямокутної форми, 700 х 600 мм. Частково застібається на текстильну застібку. Має дві ручки з текстильної стрічки чорного кольору. Всередині є накладний карман 160 х 140 мм (наскільки я знаю, в нього вкладали інструкцію).

Недостатки лота:

Б/в, стан на 4 (чохол дещо потертий, текстильні застібки дещо забруднені; на спині намальовано емблему Punisher); використовував в АТО в 2015-16 роках.

Дополнительные изображения лота:

Другие похожие лоты

 1. Предлагаю детский комплект защиты. В лоте наколенники и налокотники....
  55 грн.
 2. (в наличии 3 шт.)
  Новые маски. Можно менять фильтры, стирать, также вставлять в подкладку...
  120 грн.
 3. (в наличии 3 шт.)
  Броні пластини «ТЕМП-3000» 4-го класу за ДСТУ. Комплект бронеплит....
  310 грн.
 4. Английский кевларовый бронежилет с антипрокольной защитой HG1/KR2/SP2,...
  997 грн.
 5. в них можно вложить кевлар[ATTACH]
  250 грн.
 6. Б.у. есть трещина на мякише , заклеяная ремскотчем. шумоизоляция не...
  270 грн.
 7. Плитоноска с пластинами и 5 подсумками. Состояние на фото есть...
  997 грн.
 8. Кавер/чехол на броник в камуфляже DDPM (Великобритания). р.190/112. Новый.
  399 грн.
 9. Продам каску М1 производства ТЕМП 3000, б/у есть трещина на черном...
  550 грн.
 10. Продам комплект кевларовой защиты шеи и плеч от компании ТЕМП 3000....
  200 грн.