Лот Н 0001. Наплічник M-TAC Mission Pack Laser Cut Coyote (25-30 л)

Shark von Beowulf

Shark von Beowulf Obergefreiter

Рейтинг:
4
Отзывов:
42
Лоты
  на продаже:
14
  проданные:
75
Сообщения:
216
Стартовая цена:
600 грн.
Блиц-цена:
не установлена
Лот выставлен на продажу:
2 июн 2020 в 16:33
Дата окончания лота:
6 июн 2020 в 16:33 (указана владельцем лота)
Осталось времени:
Лот отслеживает:
0 чел.
Количество ставок:
0
Лот просмотрен:
259 раза.
Доставка:
Новая Почта
Оплата:
ПриватБанк

Описание лота:

Шановні форумчани. Дуже бажано ознайомитись з "привітальним" словом з мого профілю https://reibert.info/members/shark-von-beowulf.26063/ Також дивіться інші мої лоти.

Розмір:
470 х 340 х 260 мм (висота х ширина х глибина), 25-30 літрів.
Стан: б/в, стан на 5-, сітчасті вставки спинки та лямок «розкошлатились», дно дещо потерте, текстильна застібка одного з карманів переднього відділення відірвалась по шву і була пришита заново, люверс основного відділення дещо потертий; використовував декілька років для перенесення ноутбука та особистих речей, в АТО/ООС не брав.
Колір: койот.
Матеріал: поліестер (оксфорд) з водонепроникним покриттям, EVA піна.
Виробник: Україна.
Комплектація: наплічник.
Причина продажу: замалий для нового ноутбука.

Наплічник класичної форми, з двома лямками. Зсередини наплічник вкрито додатковим шаром поліестру. Усі зовнішні блискавки вологозахищені та мають два (окрім маленького карману спереду і бокових карманів) металеві (не магнітяться) бігунки. Язички бігунків з паракорду з пластиковим кінцевіком.
Фронтальна частина майже цілком вкрита системою M.O.L.L.E, зробленою за допомогою лазерної різки. В верхній частині ця система з текстильної застібки (82 х 153 мм). Під текстильною застібкою розташовано плаский врізаний карман (127 х 153 мм), який, зсередини, вкрито якимось м’яким матеріалом. В нижньому правому кутку передньої частини є емблема «М-ТАС».
Передне відділення (440 х 250 мм) виступає у ролі органайзера, до якого входять: плаский сітчастий карман (185 х 175 мм), що застібається на блискавку з металевим (не магнітиться) бігунком; великий плаский карман (240 х 250 мм), що закривається на текстильну застібку (саме її довелось ремонтувати); плаский сітчастий карман (145 х 160 мм), що застібається на блискавку з металевим (не магнітиться) бігунком; три кармани для ручок (25 х 145 мм кожен); відкритий плаский карман (160 х 250 мм); карман (70 х 125 мм) з клапаном (з хлястиком), який застібається на текстильну застібку; відкритий карман (100 х 130 мм) з фіксатором з шок-корду, який фіксується за допомогою текстильної застібки; пластиковий карабін на тонкій (9 мм завширшки) текстильній застібці.
Ззовні, з боків переднього відділення, розташовано 10 (по 5 з кожного боку) жорстких текстильних петель для карабінів. Між переднім і основним відділення є м’яка вставка.
Основне відділення – 470 х 280 мм. З одного боку в цьому відділенні великий (300 х 260 мм) сітчастий карман, який застібається на блискавку з металевим (не магнітиться) бігунком; з іншого – відкритий карман (250 х 205 мм, для ноутбука) з м’якими стінками, який фіксується за допомогою еластичної текстильної стрічки (40 мм завширшки), яка фіксується за допомогою текстильної застібки. Над цим карманом розташована текстильна стрічка (18 мм завширшки) з пластиковою застібкою-фастексом (25 мм завширшки) для фіксації трубки гідратора. Ще вище знаходиться клапан для виводу трубки гідратора чи навушників. Над цим відділення розташовано ручку з паракорду, яку зафіксовано до пластикових D-подібним кілець. Також з обох боків від ручки є додаткові пластикові D-подібні кільця (36 мм завширшки). В дні основного відділення є металевий (магнітиться) люверс. На зовнішній частині дна основного відділення розташовано дві текстильні стрічки (25 мм) із текстильними застібками для фіксації надлишку стрічки.
З боків від основного відділення розташовано невеликі відкриті кармани (110 х 130 мм, для 0,5 л пляшки), що закриваються на текстильну застібку (для полегшення відкриття є хлястики). Об’єм цих карманів можна збільшити за допомогу бокової блискавки. Зовнішня частина цих карманів вкрита системою M.O.L.L.E, зробленою за допомогою лазерної різки. Також об’єм цих карманів можна регулювати за допомогою текстильних стрічок-стяжок (25 мм) з пластиковими застібками-фастексами (34 мм). Кожна зі стяжок обладнана текстильною застібкою для фіксації надлишку стрічки. Ще дві пари подібних стяжок знаходяться вище, і регулюють об’єм наплічника в цілому.
Позаду основного відділення, в спинці, є ще один великий карман (470 х 280 мм). Всередині цей карман поділено навпіл. Є клапан для виведення трубки гідратора в основне відділення. Між цим карманом і основним відділенням є м’яка вставка.
Лямки S-подібні, ергономічні, з сітчастою підкладкою з EVA-піни (170 г/кв м). Регулюються за допомогою текстильної стрічки (25 мм завширшки) та пластикових застібок-фастексів (35 мм). Кожна зі стрічок обладнана текстильною застібкою для фіксації надлишку стрічки. На лямках розташовано еластичний грудний ремінь (20 мм завширшки), який регулюється по довжині, а також по висоті розташування. Грудний ремінь застібається на пластикову застібку-фастекс (24 мм). Згори донизу на лямках розташовано еластичну стрічку (25 мм), текстильну стрічку (25 мм) та D-подібні кільця (34 мм) для фіксації трубки чи проводів.
Спинка з пластиковою вставкою та об’ємними жорсткими сітчастими накладками (EVA-піна 2900 г/кв. м) з вентиляційними каналами між ними. В нижній частині до спинки кріпиться поясний ремінь (40 мм завширшки, цілковито новий, одразу зняв), який регулюється за допомогою пластикової застібки-фастекса (43 мм) і пластикової двухщілинної пряжки. Кінці ременя фіксується еластичними петлями. Ремінь пристібається до наплічника за допомогою пластикових двухщілинних пряжок.

Ось як тут: https://militarist.ua/catalog/armey.../m-tac-ryukzak-mission-pack-laser-cut-coyote/

Недостатки лота:

Б/в, стан на 5-, сітчасті вставки спинки та лямок «розкошлатились», дно дещо потерте, текстильна застібка одного з карманів переднього відділення відірвалась по шву і була пришита заново, люверс основного відділення дещо потертий; використовував декілька років для перенесення ноутбука та особистих речей, в АТО/ООС не брав.

Дополнительные изображения лота:

Другие лоты продавца

 1. (в наличии 2 шт.)
  Шановні форумчани. Дуже бажано ознайомитись з "привітальним" словом з...
  25 грн.
 2. Шановні форумчани. Дуже бажано ознайомитись з "привітальним" словом з...
  7000 грн.
 3. Шановні форумчани. Дуже бажано ознайомитись з "привітальним" словом з...
  550 грн.
 4. Шановні форумчани. Дуже бажано ознайомитись з "привітальним" словом з...
  300 грн.
 5. Шановні форумчани. Дуже бажано ознайомитись з "привітальним" словом з...
  600 грн.
 6. Шановні форумчани. Дуже бажано ознайомитись з "привітальним" словом з...
  50 грн.
 7. (в наличии 2 шт.)
  Шановні форумчани. Дуже бажано ознайомитись з "привітальним" словом з...
  7 грн.
 8. Шановні форумчани. Дуже бажано ознайомитись з "привітальним" словом з...
  200 грн.
 9. Шановні форумчани. Дуже бажано ознайомитись з "привітальним" словом з...
  25 грн.
 10. Шановні форумчани. Дуже бажано ознайомитись з "привітальним" словом з...
  100 грн.

Другие похожие лоты

 1. оригинальная сумка швейцарской армии, прочный нейлоновый материал с...
  100 грн.
 2. Комплектация и состояние на фото. Доп.фото добавлю. Продажа ОДНИМ...
  899 грн.
 3. Гермомешок Mil-Tec. Выполнен из ПВХ. Размеры: длина - 62 см; ширина -...
  300 грн.
 4. Внутрянка в верхней части рюкзака посыпалась. Карман для обуви порват.
  300 грн.
 5. ВНИМАНИЕ!Перед совершением ставки уточните наличие цвета!!! Сумка на...
  238 грн.
 6. Прямые поставки из Германии. Доставка по Украине Новой почтой. Мы...
  350 грн.
 7. Перед совершением ставки уточните наличие товара!!! Сумка штурмовая...
  379 грн.
 8. Рюкзак доволі відомий, додаткового опису не потребує. Критичних...
  500 грн.
 9. Перешив под гражданскую.
  90 грн.
 10. ВНИМАНИЕ!Перед совершением ставки уточните наличие цвета!!! Сумка...
  365 грн.