Лот Н 0001. Наплічник M-TAC Mission Pack Laser Cut Coyote (25-30 л)

Shark von Beowulf

Shark von Beowulf Gefreiter

Рейтинг:
3
Отзывов:
31
Лоты
  на продаже:
24
  проданные:
62
Сообщения:
216
Стартовая цена:
600 грн.
Блиц-цена :
не установлена
Лот выставлен на продажу:
2 апр 2020 в 09:28
Дата окончания лота:
6 апр 2020 в 09:28 (указана владельцем лота)
Осталось времени:
Лот отслеживает:
0 чел.
Количество ставок:
0
Лот просмотрен:
179 раза.
Доставка:
Новая Почта
Оплата:
ПриватБанк

Описание лота:

Шановні форумчани. Дуже бажано ознайомитись з "привітальним" словом з мого профілю https://reibert.info/members/shark-von-beowulf.26063/ Також дивіться інші мої лоти.

Розмір:
470 х 340 х 260 мм (висота х ширина х глибина), 25-30 літрів.
Стан: б/в, стан на 5-, сітчасті вставки спинки та лямок «розкошлатились», дно дещо потерте, текстильна застібка одного з карманів переднього відділення відірвалась по шву і була пришита заново, люверс основного відділення дещо потертий; використовував декілька років для перенесення ноутбука та особистих речей, в АТО/ООС не брав.
Колір: койот.
Матеріал: поліестер (оксфорд) з водонепроникним покриттям, EVA піна.
Виробник: Україна.
Комплектація: наплічник.
Причина продажу: замалий для нового ноутбука.

Наплічник класичної форми, з двома лямками. Зсередини наплічник вкрито додатковим шаром поліестру. Усі зовнішні блискавки вологозахищені та мають два (окрім маленького карману спереду і бокових карманів) металеві (не магнітяться) бігунки. Язички бігунків з паракорду з пластиковим кінцевіком.
Фронтальна частина майже цілком вкрита системою M.O.L.L.E, зробленою за допомогою лазерної різки. В верхній частині ця система з текстильної застібки (82 х 153 мм). Під текстильною застібкою розташовано плаский врізаний карман (127 х 153 мм), який, зсередини, вкрито якимось м’яким матеріалом. В нижньому правому кутку передньої частини є емблема «М-ТАС».
Передне відділення (440 х 250 мм) виступає у ролі органайзера, до якого входять: плаский сітчастий карман (185 х 175 мм), що застібається на блискавку з металевим (не магнітиться) бігунком; великий плаский карман (240 х 250 мм), що закривається на текстильну застібку (саме її довелось ремонтувати); плаский сітчастий карман (145 х 160 мм), що застібається на блискавку з металевим (не магнітиться) бігунком; три кармани для ручок (25 х 145 мм кожен); відкритий плаский карман (160 х 250 мм); карман (70 х 125 мм) з клапаном (з хлястиком), який застібається на текстильну застібку; відкритий карман (100 х 130 мм) з фіксатором з шок-корду, який фіксується за допомогою текстильної застібки; пластиковий карабін на тонкій (9 мм завширшки) текстильній застібці.
Ззовні, з боків переднього відділення, розташовано 10 (по 5 з кожного боку) жорстких текстильних петель для карабінів. Між переднім і основним відділення є м’яка вставка.
Основне відділення – 470 х 280 мм. З одного боку в цьому відділенні великий (300 х 260 мм) сітчастий карман, який застібається на блискавку з металевим (не магнітиться) бігунком; з іншого – відкритий карман (250 х 205 мм, для ноутбука) з м’якими стінками, який фіксується за допомогою еластичної текстильної стрічки (40 мм завширшки), яка фіксується за допомогою текстильної застібки. Над цим карманом розташована текстильна стрічка (18 мм завширшки) з пластиковою застібкою-фастексом (25 мм завширшки) для фіксації трубки гідратора. Ще вище знаходиться клапан для виводу трубки гідратора чи навушників. Над цим відділення розташовано ручку з паракорду, яку зафіксовано до пластикових D-подібним кілець. Також з обох боків від ручки є додаткові пластикові D-подібні кільця (36 мм завширшки). В дні основного відділення є металевий (магнітиться) люверс. На зовнішній частині дна основного відділення розташовано дві текстильні стрічки (25 мм) із текстильними застібками для фіксації надлишку стрічки.
З боків від основного відділення розташовано невеликі відкриті кармани (110 х 130 мм, для 0,5 л пляшки), що закриваються на текстильну застібку (для полегшення відкриття є хлястики). Об’єм цих карманів можна збільшити за допомогу бокової блискавки. Зовнішня частина цих карманів вкрита системою M.O.L.L.E, зробленою за допомогою лазерної різки. Також об’єм цих карманів можна регулювати за допомогою текстильних стрічок-стяжок (25 мм) з пластиковими застібками-фастексами (34 мм). Кожна зі стяжок обладнана текстильною застібкою для фіксації надлишку стрічки. Ще дві пари подібних стяжок знаходяться вище, і регулюють об’єм наплічника в цілому.
Позаду основного відділення, в спинці, є ще один великий карман (470 х 280 мм). Всередині цей карман поділено навпіл. Є клапан для виведення трубки гідратора в основне відділення. Між цим карманом і основним відділенням є м’яка вставка.
Лямки S-подібні, ергономічні, з сітчастою підкладкою з EVA-піни (170 г/кв м). Регулюються за допомогою текстильної стрічки (25 мм завширшки) та пластикових застібок-фастексів (35 мм). Кожна зі стрічок обладнана текстильною застібкою для фіксації надлишку стрічки. На лямках розташовано еластичний грудний ремінь (20 мм завширшки), який регулюється по довжині, а також по висоті розташування. Грудний ремінь застібається на пластикову застібку-фастекс (24 мм). Згори донизу на лямках розташовано еластичну стрічку (25 мм), текстильну стрічку (25 мм) та D-подібні кільця (34 мм) для фіксації трубки чи проводів.
Спинка з пластиковою вставкою та об’ємними жорсткими сітчастими накладками (EVA-піна 2900 г/кв. м) з вентиляційними каналами між ними. В нижній частині до спинки кріпиться поясний ремінь (40 мм завширшки, цілковито новий, одразу зняв), який регулюється за допомогою пластикової застібки-фастекса (43 мм) і пластикової двухщілинної пряжки. Кінці ременя фіксується еластичними петлями. Ремінь пристібається до наплічника за допомогою пластикових двухщілинних пряжок.

Ось як тут: https://militarist.ua/catalog/armey.../m-tac-ryukzak-mission-pack-laser-cut-coyote/

Недостатки лота:

Б/в, стан на 5-, сітчасті вставки спинки та лямок «розкошлатились», дно дещо потерте, текстильна застібка одного з карманів переднього відділення відірвалась по шву і була пришита заново, люверс основного відділення дещо потертий; використовував декілька років для перенесення ноутбука та особистих речей, в АТО/ООС не брав.

Дополнительные изображения лота:

Другие лоты продавца

 1. Розмір: ліхтар без ремінців – 90 х 80 х 50 (ширина х глибина х висота);...
  65 грн.
 2. Шановні форумчани. Дуже бажано ознайомитись з "привітальним" словом з...
  200 грн.
 3. Шановні форумчани. Дуже бажано ознайомитись з "привітальним" словом з...
  400 грн.
 4. Шановні форумчани. Дуже бажано ознайомитись з "привітальним" словом з...
  200 грн.
 5. (в наличии 4 шт.)
  Шановні форумчани. Дуже бажано ознайомитись з "привітальним" словом з...
  12 грн.
 6. Шановні форумчани. Дуже бажано ознайомитись з "привітальним" словом з...
  50 грн.
 7. (в наличии 2 шт.)
  Шановні форумчани. Дуже бажано ознайомитись з "привітальним" словом з...
  25 грн.
 8. (в наличии 2 шт.)
  Шановні форумчани. Дуже бажано ознайомитись з "привітальним" словом з...
  30 грн.
 9. Шановні форумчани. Дуже бажано ознайомитись з "привітальним" словом з...
  100 грн.

Другие похожие лоты

 1. Сумка-чехол для бронежилета Osprey, Корсар и других. Производство...
  199 грн.
 2. Продам сумку Британской армии. Цвет черный, хорошее состояние, объем...
  600 грн.
 3. Сумка рассчитана на переноску шести магазинов Двух гранат, патронов в...
  660 грн.
 4. Тактическая сумка - рюкзак через плечо ( № 2 ) Черная Самая популярная...
  380 грн.
 5. Тактическая сумка-рюкзак ( EDC) Качественная копия легендарной Colossus...
  450 грн.
 6. Кавер (чехол, cover) для британского армейского рюкзака, подойдет так...
  85 грн.
 7. Современная сумка для противогаза британской армии. Описание лота:...
  75 грн.
 8. Новые герметичные мешки для рюкзака "Берген" 100 + 20 + 20
  500 грн.
 9. Прямые поставки из Германии. Доставка по Украине Новой почтой. Основное...
  680 грн.
 10. Сумочка тактическая однолямочная (плечевая) № 305 - Черная Материал:...
  290 грн.