Книга "Спадщина" 1-2-3 том

profiler2002

profiler2002 Obergefreiter Клуб взаимопомощи

Рейтинг:
2
Отзывов:
9
Лоты
  на продаже:
7
  проданные:
25
Сообщения:
145
Стартовая цена:
800 грн.
Блиц-цена :
850 грн.
Лот выставлен на продажу:
9 янв 2020 в 13:34
Дата окончания лота:
7 фев 2020 в 13:34 (указана владельцем лота)
Осталось времени:
Лот отслеживает:
0 чел.
Количество ставок:
0
Лот просмотрен:
111 раза.
Доставка:
Новая Почта , УкрПочта , Ин-Тайм
Оплата:
ПриватБанк

Описание лота:

Дивится в Першій книзі )) Книга - історія як вона є. Запорізькі історики та краєзнавці - історія походів та знахідок. Те, чого не знайдеш зараз у нашому комп ютерному Світі.


У Запоріжжі краєзнавці презентували першу книгу «Спадщина», спрямованої на викриття москальської фальсифікації історії краю. А отже, за переконанням авторів, озброїть співвітчизників у нинішній гібридній війні. Московська імперія, за царів та за радянських часів, кілька століть поспіль нахабно перекручувала історію Запорізького краю. За вказівками з Кремля підлабузники-науковці стверджували, що це Дике поле, і якби не Катерина Друга, то ніякої цивілізації тут би ніколи не було. Насправді ж, історія цього краю надзвичайно давня, що довели дослідження краєзнавців за останні два десятка років. Свої наукові труди вони й об’єднали в першій книзі «Спадщина». Як наголошують її автори Юрій Вілінов та Сергій Шишков, книга, зокрема її обкладинка, оформлена в античному стилі не випадково. «Тут закладено три шари інформації, - розтлумачує значення ілюстрації на палітурці Сергій Шишков. - Перший – всім ясно. Це кольори національного прапора. Синій та жовтий – в рівних пропорціях. Другий шар інформаційний також, так би мовити, на поверхні. Це античне обличчя. Відповідний також й шрифт назви книги, виконаний в античному стилі. Ми цим хочемо сказати, що ми – частина цієї культури античного світу. Тобто ми себе від нього не від’єднували ніколи! І третій шар – це синій колір обличчя. У давніх народів була така традиція: перед вирішальними битвами воїни розмальовували собі обличчя у синій колір. Синій колір вони ототожнювали з кольором смерті. Тобто люди були готові йти до кінця - перемогти або загинути. На палітурці книги синє обличчя – це не ми, автори книги, йдемо на смерть, це вся наша країна йде в бій, в якому мусимо перемогти. Адже ми зараз стоїмо на межі – або ми переможемо, або нас не буде». За словами Сергія Шишкова, ця книга, ніби куля – має вистрілити в гібридній війні, що веде брехлива Московія не тільки зараз, коли точиться війна на Сході, а уже декілька століть поспіль. Триста сторінок тексту та 48 сторінок кольорових ілюстрацій до нього вміщують в себе тільки частину загального доробку, тому на обкладинку як обіцяння принаймні ще двох книг винесено – «Книга 1». «Спадщина. Книга 1» присвячена внукам авторів, яким відкривається світ.

Про авторів: Сергій Михайлович Шишков народився на Полтавщині (1958). Закінчив школу техніків ВМФ в Севастополі (1979, «інженер-механік» та «інструктор-водолаз»). Військову службу проходив на Чорноморському, Балтійському та Північному флотах. П’ять років ходив механіком гідрографічного корабля – Північний Льодовитий та Атлантичний океани, Середземне море. Працює заступником директора підприємства «Промелектроремонт». Учасник численних походів та експедицій. Художник, краєзнавець, автор кількох десятків розвідок в обласних періодичних виданнях та кількох тез доповідей на наукових конференціях. Член Національної спілки краєзнавців України з 2013 р. Брав активну участь у реалізації національного проекту «Запорізька чайка» (відзначений «Подякою Презедента») та у створенні Музею історії зброї в Запоріжжі.

Юрій Аркадійович Вілінов народився в Запоріжжі (1952). Після закінчення Запорізького медичного інституту (1975) десять років працював дільничним лікарем. З 1986 року займався краєзнавством професійно в царині позашкільної освіти. Учасник пошукових походів та експедицій – Придніпров’я, Приазов’я, Крим, Кавказ, Південний та Приполярний Урал, Карелія та Підмосков’я. Учасник багатьох археологічних експедицій. Починаючи з 1982 р. опублікував кілька сотень статей в обласній і всеукраїнський пресі, три книги, а також кілька десятків тез доповідей на наукових конференціях. Член Національної спілки краєзнавців України з 2013 р. Брав активну участь у реалізації національного проекту «Запорізька чайка» (відзначений «Подякою Президента») та у створенні Музею історії зброї в Запоріжжі.

Недостатки лота:

нет

Дополнительные изображения лота:

Дополнительная информация:

Тираж всех 3-х книг присутствует )))

Другие лоты продавца

 1. Бритва производителя " Завод стальных изделий". Состояние - бери и...
  290 грн.
 2. Мишень домашняя. Не дикая. Для периодической стрельбы подойдет. Из...
  400 грн.
 3. Все комплектующие относительно целы. Немного поржавел. Чищено.
  320 грн.
 4. Издатель Глазунов С. (т.е. я) ) (деньги пойдут на детский...
  220 грн.
 5. Каска советская. Слегка не новая но в пользовании не была. Ремни для...
  180 грн.
 6. Телефон как телефон. Без батарей. Подходит "Крона" 9В
  600 грн.

Другие похожие лоты

 1. Легендарна книга швейцарського воєнного експерта майора Ганса фон Даха...
  110 грн.
 2. Обьем 65 страниц
  150 грн.
 3. У форматі А5 на 76 сторінках
  30 грн.
 4. состояние читаное . лоты комбинирую . доставка возможна укр почтой ....
  20 грн.
 5. Снайперские винтовки.Другие...
  200 грн.
 6. У форматі А5, на 166 сторінках.
  150 грн.
 7. Доброго! В книгах описывается история, факты, документы.
  299 грн.
 8. состояние на фото
  20 грн.
 9. у форматі А5 на 480 сторінках
  200 грн.
 10. Зарубежные военные приключения Свен Хассель — датский писатель, автор...
  120 грн.