Книга "Спадщина" 1-2-3 том

profiler2002

profiler2002 Obergefreiter Клуб взаимопомощи

Рейтинг:
3
Отзывов:
13
Лоты
  на продаже:
6
  проданные:
29
Сообщения:
151
Стартовая цена:
800 грн.
Блиц-цена:
850 грн.
Лот выставлен на продажу:
6 янв 2021 в 19:35
Дата окончания лота:
5 фев 2021 в 19:35 (указана владельцем лота)
Осталось времени:
Лот отслеживает:
0 чел.
Количество ставок:
0
Лот просмотрен:
275 раза.
Доставка:
Новая Почта , УкрПочта , Ин-Тайм
Оплата:
ПриватБанк

Описание лота:

Дивится в Першій книзі )) Книга - історія як вона є. Запорізькі історики та краєзнавці - історія походів та знахідок. Те, чого не знайдеш зараз у нашому комп ютерному Світі.


У Запоріжжі краєзнавці презентували першу книгу «Спадщина», спрямованої на викриття москальської фальсифікації історії краю. А отже, за переконанням авторів, озброїть співвітчизників у нинішній гібридній війні. Московська імперія, за царів та за радянських часів, кілька століть поспіль нахабно перекручувала історію Запорізького краю. За вказівками з Кремля підлабузники-науковці стверджували, що це Дике поле, і якби не Катерина Друга, то ніякої цивілізації тут би ніколи не було. Насправді ж, історія цього краю надзвичайно давня, що довели дослідження краєзнавців за останні два десятка років. Свої наукові труди вони й об’єднали в першій книзі «Спадщина». Як наголошують її автори Юрій Вілінов та Сергій Шишков, книга, зокрема її обкладинка, оформлена в античному стилі не випадково. «Тут закладено три шари інформації, - розтлумачує значення ілюстрації на палітурці Сергій Шишков. - Перший – всім ясно. Це кольори національного прапора. Синій та жовтий – в рівних пропорціях. Другий шар інформаційний також, так би мовити, на поверхні. Це античне обличчя. Відповідний також й шрифт назви книги, виконаний в античному стилі. Ми цим хочемо сказати, що ми – частина цієї культури античного світу. Тобто ми себе від нього не від’єднували ніколи! І третій шар – це синій колір обличчя. У давніх народів була така традиція: перед вирішальними битвами воїни розмальовували собі обличчя у синій колір. Синій колір вони ототожнювали з кольором смерті. Тобто люди були готові йти до кінця - перемогти або загинути. На палітурці книги синє обличчя – це не ми, автори книги, йдемо на смерть, це вся наша країна йде в бій, в якому мусимо перемогти. Адже ми зараз стоїмо на межі – або ми переможемо, або нас не буде». За словами Сергія Шишкова, ця книга, ніби куля – має вистрілити в гібридній війні, що веде брехлива Московія не тільки зараз, коли точиться війна на Сході, а уже декілька століть поспіль. Триста сторінок тексту та 48 сторінок кольорових ілюстрацій до нього вміщують в себе тільки частину загального доробку, тому на обкладинку як обіцяння принаймні ще двох книг винесено – «Книга 1». «Спадщина. Книга 1» присвячена внукам авторів, яким відкривається світ.

Про авторів: Сергій Михайлович Шишков народився на Полтавщині (1958). Закінчив школу техніків ВМФ в Севастополі (1979, «інженер-механік» та «інструктор-водолаз»). Військову службу проходив на Чорноморському, Балтійському та Північному флотах. П’ять років ходив механіком гідрографічного корабля – Північний Льодовитий та Атлантичний океани, Середземне море. Працює заступником директора підприємства «Промелектроремонт». Учасник численних походів та експедицій. Художник, краєзнавець, автор кількох десятків розвідок в обласних періодичних виданнях та кількох тез доповідей на наукових конференціях. Член Національної спілки краєзнавців України з 2013 р. Брав активну участь у реалізації національного проекту «Запорізька чайка» (відзначений «Подякою Презедента») та у створенні Музею історії зброї в Запоріжжі.

Юрій Аркадійович Вілінов народився в Запоріжжі (1952). Після закінчення Запорізького медичного інституту (1975) десять років працював дільничним лікарем. З 1986 року займався краєзнавством професійно в царині позашкільної освіти. Учасник пошукових походів та експедицій – Придніпров’я, Приазов’я, Крим, Кавказ, Південний та Приполярний Урал, Карелія та Підмосков’я. Учасник багатьох археологічних експедицій. Починаючи з 1982 р. опублікував кілька сотень статей в обласній і всеукраїнський пресі, три книги, а також кілька десятків тез доповідей на наукових конференціях. Член Національної спілки краєзнавців України з 2013 р. Брав активну участь у реалізації національного проекту «Запорізька чайка» (відзначений «Подякою Президента») та у створенні Музею історії зброї в Запоріжжі.

Недостатки лота:

нет

Дополнительные изображения лота:

Другие лоты продавца

 1. Издатель Глазунов С. (т.е. я) ) (деньги пойдут на детский...
  220 грн.
 2. Отверстие насквозь в районе капсюля - под брелок ))
  35 грн.
 3. Труба 9М113
  1200 грн.
 4. Гильза. Че тут еще скажешь.
  600 грн.
 5. Чехол из мягкой резины. Идеально подходит на радиостанцию.
  140 грн.

Другие похожие лоты

 1. Книга «Україна потребує диктатури». Автор: М.И. Сенченко 2009г....
  149 грн.
 2. Книга «Наполеон. Воспоминания и военно-исторические произведения»....
  199 грн.
 3. дуже емоційне видання. без прикрас та показухи. 25 аркушів (50...
  190 грн.
 4. Е.А. Рудометов, В.Е. Рудометов. Шпионские страсти. Электронные...
  120 грн.
 5. Книга «Рух опору в Україні 1960-1990. Енциклопедичний довідник.»....
  399 грн.
 6. Книга из серии "Немецкие награды", часть №3, посвящена "Пристежке за...
  500 грн.
 7. Предлагается частичная распечатка А4 книги австрийского автора Йозефа...
  50 грн.
 8. Состояние по фото, страницы на месте.
  20 грн.
 9. Действующий устав Корпуса морской пехоты США по ведению операций в...
  600 грн.
 10. фотоальбом о подводниках. много фотографий. состояние книги отличное
  200 грн.