В некоторых описаниях Терминатора Трио читал, что он плохо видит "белые" сонеты СССР (10-50 копеек). Это такая особенность прибора или нужно правильно выставлять настройки? Если этот вопрос уже обсуждался, то ткните носом, чтоб почитать
Сам сплав специфічний. Якщо говорити про дореформу мельхіорову, то 15 і 20 коп. бачить норм, а от з 10 коп. є проблєми. Думаю, що тут все від частоти залежить, а не від самого приладу.
Всім добра під катуху! Підскажіть по балансу грунта, як перевірити чи правильно відстроївся, читав десь чо закопують радянські 10 коп. щоб перевірити відстройку. Дякую!
Я пробував у себе на трио фериттом махав то виходить БГ 4,5 і ще трішички на 2мм в сторону 5. тоді не реагує на феррит. А від грунту пробував відлаштуватись нічого невиходить звук одинаковий що в ліво що в право.
В мене є позначка на відстройку від фериту, я страюсь в її діапазоні десь ловити грунт, але цікавить чи не вирізаються якісь метали на зразок срібла чи золота, якщо неточно відстроївся?
я думаю це просто перевірити, берем срібло та золото та перевіряємо. В суботу на городі в тестя перевіряв роботу терма при відлаштуванні на феррит, бо тесть жалувався що нічого нехоче шукати крім гвоздів, то натягав монет з десяток пувиць з десяток пуль від мушкетів як дикий тягав я аж здивувався, але глибина в мене не більше штика до 20-25см більше чомусь небаче недоработка автора, але витягує непогано на середньму замусереності.
Тобто ти відстроївся від фериту і пішов шукати, так? Цікавить саме які метали можуть пропасти, якщо неточна відстройка від грунта?
Не ламайте голову аж так , візміть все те що ви хочете приблизно знайти та протестуйте і буде вам результат.
В мене динарик та наконечники є, знайшов деусом , тепер хочу перевірити цим як баче та на якій глибині мах. Протестую напишу
якщо заручений візьми золоте кільце і провірь як реагує та на якій глибині та при якому балансі вирізається .
На обручку пробував десь 20 см. на більшу), але не закопував, але черняхи трохи не таке золото клепали!
можна в кульочок викопати ямку на 25см стінці виколупати ямку в сторону щоб повністю ховалося в землю і протестити глибину в землі як бачить, а відносно черняхів я думаю не пропустите
камради, як думаєте, на порівняльньому відеотесті- терм.тріо/ace350, терм. збірки Діми Штуфа, чи якого іншого майстра? і звідки в терма можуть взятися такі пошукові показники?
Всем добрый вечер. Я с трио новичок только учусь пользоваться, и у меня тоже крутилка БГ на максимуме и по ходу грунт без разницы какой.
Придерживался инструкции которая была в комплекте: поставить БГ в то положение где медь будет ловить на максимуме, на моём терме ето предел БГ. Или я делаю что то не так, мож кто подскажет.
Доброе утро.я оба терма отстраюю до точки неопредел. И немного отпускаю чтоб немного видел грунт так посоветовал Дима.видет все прекрасно белые красные
По поводу глубины ни.когда не мерял но заметил что в теплое время чюйку наваливаю хорошо без лажняков. Значит и видит глубже.
Як я раніше вже тут писав, максимальна чуйка без ложняків, що при невисоких температурах і що при нормальному теплі, в сантиметрах не сильно відрізняється, ну може +2-3 см додасться. Різниця тільки в положенні крутилки) Принаймні в мене так і це мене заспокоює))) Щодо грунтбалансу, то завжди його виставляю по-новому на кожному новому місці. Зазвичай відлаштовується в межах поділки 3,5 +/-. Завжди докручую до кінця вправо і тоді поступово скручую вліво, доки не знайду межу коли є реакція на ґрунт і коли вона зникає. ХЗ чи правильно роблю, але вже трохи більше 2,5 років з термом і ніяких проблєм з глибинами чи відстройкою на нормальних місцях не було)