По ППШ

Тема у розділі 'Реставрація знахідок', створена користувачем Sacha, 23 січ 2017.

  1. Sacha

    Sacha Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    39
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    70
    Повідомлення:
    1.113
    Добрий вечір. Підкажіть, можливо хто з таким стикався, як прикріпити защолку до кришки.
     

    Images:

    SAM_3143.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. Шведский армейский кожаный подсумок для магазинов ручного пулемета M37 BAR (Browning Automatic Rifle...
      750 грн.
    2. Оригинальные поздние гетры, серого цвета. Боевые, со следами давнего полевого ремонта. Клейма не сох...
      3000 грн.
    3. Порохівниця з рогу старовинна вінтажна виробництва Франціі. Ріг цілий,без тріщін.
      850 грн.
    4. Фляга старовинна виробництва Францii Обьем +-1.8 л
      750 грн.
    5. Die vorschriftsmäßige Feldflasche, алюминиевая фляга NSDAP RZM FA 1/34. RZM- ( RZM - Reichszeugmeis...
      2500 грн.
  3. Amadeus

    Amadeus Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.601
    Адреса:
    Евразия
    В таком виде никак. Сначала нужно очистить от ржавчины, а потом припаять, а лучше приварить полуавтоматом.
     
    Барс-Дима, - Мисливець - та БЛК подобається це.
  4. Sacha

    Sacha Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    39
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    70
    Повідомлення:
    1.113
    Очистити від ржавчини це зрозуміло. Я хотів взнати чи взагалі його туди можливо чимось причепити.
     
  5. БЛК

    БЛК General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    66
    Повідомлення:
    8.132
    Приветствую.Вам уже дали совет, добавлю ещё, можно точечной сваркой или же в отсутствии сварки , посадить на две небольших заклёпки. С ув.
     
    - Мисливець - та Sacha подобається це.
  6. корней

    корней Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    44
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    67
    Повідомлення:
    743
    Адреса:
    Україна
    В мене саме тримається на двох заклепках.
     
    БЛК, - Мисливець - та Sacha подобається це.
  7. Sacha

    Sacha Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    39
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    70
    Повідомлення:
    1.113
    [В мене саме тримається на двох заклепках.] - можна фото чи розкажіть як робили.
     
  8. корней

    корней Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    44
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    67
    Повідомлення:
    743
    Адреса:
    Україна
    Поставив фотік на зарядку.як зарядиться сфотографую.
     
  9. корней

    корней Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    44
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    67
    Повідомлення:
    743
    Адреса:
    Україна
    Нічого не робив,дісталась в такому виді.
     

    Images:

    IMG_4916.jpg
    IMG_4918.jpg
    IMG_4919.jpg
    IMG_4920.jpg
    IMG_4923.jpg
    Klemenz, Sacha та БЛК подобається це.
  10. Барс-Дима

    Барс-Дима Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    21
    Повідомлення:
    2.262
    Адреса:
    Южный сектор.
    Сварка лучше
    ИМХО конечно личное.
    если дома её нет,у меня например таки нет,оглянитесь вокруг-везде куча СТО
    И не каждый сварщик знает что такое защёлка ППШа,если боитесь в этом плане.
     
    Искатель 3 та Amadeus подобається це.