По ППШ

Тема у розділі 'Реставрація знахідок', створена користувачем Sacha, 23 січ 2017.

  1. Sacha

    Sacha Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    39
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    70
    Повідомлення:
    1.113
    Добрий вечір. Підкажіть, можливо хто з таким стикався, як прикріпити защолку до кришки.
     

    Images:

    SAM_3143.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. До Вашої уваги Тарілка під другі страви, зі столовой для составу бійців Wehrmacht. Тавро підглазурне...
      1450 грн.
    2. Оригінал, в гарному стані, без сколів та тріщин. Цікаве підглазурне клеймо зі зміщенням. Іншого тако...
      1550 грн.
    3. Две чашки кофейные. Редкость, в отличном сохране. Окупационная зона USA в Германии, 1945 г. Производ...
      2200 грн.
    4. Мельхиор, длина 13,3 см, некопаное состояние, неполированная Фото на листе в клетку для масштаба Пер...
      850 грн.
    5. Набір столовий вінтажний відмінної якості виробництва Франціі. Без люфту.Набір міцний та надійний.
      450 грн.
  3. Amadeus

    Amadeus Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.601
    Адреса:
    Евразия
    В таком виде никак. Сначала нужно очистить от ржавчины, а потом припаять, а лучше приварить полуавтоматом.
     
    Барс-Дима, - Мисливець - та БЛК подобається це.
  4. Sacha

    Sacha Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    39
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    70
    Повідомлення:
    1.113
    Очистити від ржавчини це зрозуміло. Я хотів взнати чи взагалі його туди можливо чимось причепити.
     
  5. БЛК

    БЛК General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    66
    Повідомлення:
    8.132
    Приветствую.Вам уже дали совет, добавлю ещё, можно точечной сваркой или же в отсутствии сварки , посадить на две небольших заклёпки. С ув.
     
    - Мисливець - та Sacha подобається це.
  6. корней

    корней Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    44
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    67
    Повідомлення:
    743
    Адреса:
    Україна
    В мене саме тримається на двох заклепках.
     
    БЛК, - Мисливець - та Sacha подобається це.
  7. Sacha

    Sacha Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    39
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    70
    Повідомлення:
    1.113
    [В мене саме тримається на двох заклепках.] - можна фото чи розкажіть як робили.
     
  8. корней

    корней Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    44
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    67
    Повідомлення:
    743
    Адреса:
    Україна
    Поставив фотік на зарядку.як зарядиться сфотографую.
     
  9. корней

    корней Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    44
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    67
    Повідомлення:
    743
    Адреса:
    Україна
    Нічого не робив,дісталась в такому виді.
     

    Images:

    IMG_4916.jpg
    IMG_4918.jpg
    IMG_4919.jpg
    IMG_4920.jpg
    IMG_4923.jpg
    Klemenz, Sacha та БЛК подобається це.
  10. Барс-Дима

    Барс-Дима Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    21
    Повідомлення:
    2.262
    Адреса:
    Южный сектор.
    Сварка лучше
    ИМХО конечно личное.
    если дома её нет,у меня например таки нет,оглянитесь вокруг-везде куча СТО
    И не каждый сварщик знает что такое защёлка ППШа,если боитесь в этом плане.
     
    Искатель 3 та Amadeus подобається це.