Обмен региональной едой

Discussion in 'Курилка' started by Горняк, Sep 6, 2015.

  1. obuch59

    obuch59 General-major

    то маковий хрен:D
     
    1. Новый Оригинал
      1000 грн.
    2. Армейский китель (Англия) в пустынном камуфляже DDPM. Разновидность со змейкой + пуговицы. Этот тип...
      400 грн.
    3. Кітель армії Великої Британії Jacket Combat, що має забарвлення MTP (Multi Terrain Pattern), універс...
      700 грн.
    4. Китель ЗС Британії Warm weather MTP insect reppelent treated - 160/88 Опис: Британський китель оста...
      420 грн.
    5. 1) Оригинальные брюки Trousers DPM Combat Light Weight, ВС Великобритании. Брюки сделаны из прочно...
      350 грн.
  2. WrongCaptcha

    WrongCaptcha Stabsfeldwebel

    Messages:
    495
    а воняє та веселка:p
     
    obuch59 and иван777444333 like this.
  3. TAHKICT

    TAHKICT Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    152
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    290
    Messages:
    640
    Location:
    Україна
    Одним словом , пиво - *пахне трохом *хоть й було 5 літрів , Бомбезне !!!!! До нірвановки ще черга не дійшла ! Вчора 2 л +1л на нічну й сьогодні допили дві літри , то сьогодні ми розпробували справжній смак !!! відтепер тільки пиво з Городища !!!!
     
  4. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270

    :eek::smile_6: я їх зустрічав на копі , пахнуть вони неахті, і що замітив постійно мух коло них валом.

    на смак кисло-терпкі.:smile_10:
     
    Veter-59 and henkok like this.
  5. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270

    :D та отож, вчора поїхав спитати що є, варить тільки світле і темне, темне Я назвав "темний ель":D 6 сортів солоду,:rolleyes: на любителя короч, :beer:

    світле 18 грн, ель 25 грн.

    P1140556.JPG
     
  6. henkok

    henkok Oberfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Messages:
    717
    Location:
    Украина
    Так-так, ті що вилупились мають неперевершений аромат мертвої плоті. Але то тільки "стояки". Не визрівші яйця мають легкий смак редьки і ні якого аромату. Кажуть у Франції при дворі був спеціяльний чоловік який збирав цей делікатес для короля.
    Що цікаво- назбиравши яйца не всі до хати до несеш, вилуплюется гриб за якихось пів години, і смердить як чорт .
    Дуже сильний стимулятор імунної системи. Грипи ,ангіни і т.п. проходять за три дні. Порізи та царапини мажуть грибом(слизом) - покриває захисною плівкою та загоює.
    Ну і своєрідна віагра - женьшень полісся))
     
  7. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Порізи та царапини мажуть грибом(слизом) - покриває захисною плівкою та загоює. оце точно, я то думав що само зажило, а воно он як.Так значить потрібно буде яось навідатись на ту місцинку на той рік, зараз осінь, 09. був на копі 04. :beer:
     
    henkok likes this.
  8. Taifun66

    Taifun66 Leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Messages:
    1,360
    Location:
    Kænugarður
    Это скиньте реквизиты пжлст.
     
  9. Taifun66

    Taifun66 Leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Messages:
    1,360
    Location:
    Kænugarður
    Чет тема приуныла.

    Отпишусь.
    Получил рыбу от камрада @Горняк
    Мего вкусная рыба под пиво. Фото не будет вточили семейством большой пак за вечер.
    Камраду спасибо, давно не получал такого удовольствия от закуски к пиву.
     
  10. Myagkor

    Myagkor Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    4
    Messages:
    652
    Location:
    Беценбург
    Резерв:cool:
     
    dfg likes this.
  11. Игорь1429241

    Игорь1429241 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    -2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    0
    Messages:
    308
    Бігме правда про гриб веселка !!! Поріз в області ліктя глубиною в сантиметр і довжиною в 5 загоївся за 4 дня. Але то мазь була з того гриба.
     
    henkok likes this.
  12. pogoretskuy

    pogoretskuy Leutnant

    Messages:
    1,606
    Location:
    Тернопільщина
    а снігурів нівкого немає?
     
  13. иван777444333

    иван777444333 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    44
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    94
    Messages:
    4,914
    Location:
    Копгород
    Завалялось несколько
     
  14. консерватор

    консерватор General-leutnant

    на вашому місті я б не розкидався снігурами зараз, під різдво вони набагато дорожче будуть
     
  15. иван777444333

    иван777444333 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    44
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    94
    Messages:
    4,914
    Location:
    Копгород
    Стухнут до різдва
     
    obuch59 and vadchema like this.
  16. консерватор

    консерватор General-leutnant

    замаринувати у крові руськойазичного мальчіка у трусіках якого розіп'яли на дошці об'яв. ціна іще підскоче.
     
  17. иван777444333

    иван777444333 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    44
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    94
    Messages:
    4,914
    Location:
    Копгород
    Как вариант, надо подумать как и где его изловить (мальчіка)
     
    obuch59, Veter-59 and vadchema like this.
  18. консерватор

    консерватор General-leutnant

    тут проблема. діфссіт©
     
    obuch59 and иван777444333 like this.
  19. фрокс

    фрокс General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    5,823
    еда регеональная. [​IMG]
     
  20. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    7,061
    Location:
    Ukraine
    Розбавлене водою.а ви Бека в ЧС.За що?
     
    obuch59 and Dietrich88 like this.
  21. Dietrich88

    Dietrich88 General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    5,358
    Location:
    ...
    фрокс likes this.
  22. Dietrich88

    Dietrich88 General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    5,358
    Location:
    ...
    Підійде?
    [​IMG][​IMG]
     
    Cladotrix, obuch59 and фрокс like this.
  23. фрокс

    фрокс General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    5,823
    obuch59, FoxMulder and Taifun66 like this.
  24. Frostrunner

    Frostrunner Не спеши

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    23
    Messages:
    2,986
    Location:
    Киев
    Камрады

    Тема живая?
     
  25. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :rolleyes: всі по феншую, постять своєю.:beer: :rolleyes: мо ви пива бажаєте? або мухоморівки?