Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    4,865
    Location:
    Слобожанщина.
    Та щось знайду або до вас прийду снідать :) (Жарт)
    Поїв малини в цукрові свіжої,приліг може засну,бо завтра на працю хай їй грець.
     
    Саня ZP.UA, ejnalej and Allex761 like this.
  2. Интересные лоты

    1. Нульц.Не ношений.
      2500 грн.
    2. Дивіться на фото. При відправці Укрпоштою чи при відправці Новою поштою оплата за пересилку при отри...
      50 грн.
    3. ЗНАЧОК СНАЙПЕРА ВИНТОВКИ МП США USMC RIFLE SHARPSHOOTER BADGE Оригинал Все лоты в единственном экзем...
      400 грн.
    4. Дивіться на фото. При відправці Укрпоштою чи при відправці Новою поштою оплата за пересилку при отри...
      425 грн.
    5. Фото на листе в клетку для масштаба Пересылка Укрпочта или Новая Почта - оплата услуг доставки при п...
      50 грн.
  3. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    Доброї ночі шановному панству!
    Прошу відмітити, що в Паріжах і ЛондОнах та Варшавах ще вересень , п'ятниця... Перепрошую за запізнення на сьогоднішні будньопобуткопарські п"ятничні цицькопосиденьки. Дозвольте, в якості виключення, виправитись
    image.jpg
     
    cvoy, unkers87, corbie and 8 others like this.
  4. Юра65

    Юра65 Stabsfeldwebel

    Messages:
    722
    Location:
    Львів
    Хоч щось позитивне - наніч...
     
    ejnalej likes this.
  5. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ти подиви на нього. ач який. ти і так вже багато чого вкрав і іще вимагаєш.
     
    Allex761, Саня ZP.UA and ejnalej like this.
  6. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ну то вам по цьому, по стану положєно було знати. отака вона тєжка модераторська долі.
     
    Саня ZP.UA and ejnalej like this.
  7. консерватор

    консерватор General-leutnant

    от зара пан Алекс почне плюватись та лаятись що реглямента порушуєте та заважаєте йому праздничкувати його жидівський праздничок, тобто шабат. отакоєот. а ви кажете
     
    Саня ZP.UA and ejnalej like this.
  8. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    Признайтесь чєсно, що будете крутити газєтні стаканчики для сємок, щоб завтра, точніше вже сьогодні, в Гумані файний ґешефт зробити. :D:beer:
    А то халадільнік, кіна в тілівізорі....:p image.jpg
     
  9. Поліщук

    Поліщук General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    37
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    67
    Камрады,с первым октября,тобто жовтня Вас:beer:
    Пора уже и к Новому Году готовится;) сн.jpg
     
  10. Юра65

    Юра65 Stabsfeldwebel

    Messages:
    722
    Location:
    Львів
    А можно телефон девушки...
     
  11. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    3,027
    з ранком всіх поважних! хто куди а ми на працю! єх, гарних всім вихідних)))
     

    Images:

    h2W43zBZo2o.jpg
    cvoy, unkers87, ejnalej and 5 others like this.
  12. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    4,865
    Location:
    Слобожанщина.
    Всім приємного ранку,Пан К не спить,мабуть сніданок мені готує :) Мені будь ласка кулешу і чаю з вишні,горілки не треба бо я за рулем.
    Тепло на вулиці і тихо тихо,пішов одягатися бо на працю ж .
     
  13. Поліщук

    Поліщук General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    37
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    67
    Доброе утро камераден!
    Всем добра,бабла,счастья и Тысячелетнего Райха;)
    За окном осень,золотые листья на фоне свинцового неба:smile_12:Собираюсь на шабашку,настрой бодрый,на колонках ненавязчиво играет приятная музычка:D
     
  14. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :smile_5: в мене тяжке босоноге дитинство було, калейдоскопів і машинок небуло, зате які чудові гриби були :smile_6: я з ними даж в космос літав, отакоєот.
     
    NIA, KUNDLER, slawuta5 and 11 others like this.
  15. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :smile_6: 12 тисч, сємкі стаканчиг 10 грн, де пан Касіо щоб підщитав таки .:beer:
     
    NIA, KUNDLER, Дитрих SS and 4 others like this.
  16. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    так у вас же вже є мобільний:D:beer: а от ваш таки потрібно насохранить, хочу в Львів приїхати наподивитись.:beer:
     
  17. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Доброго ранку панове, +17С, сонячно, прям літо, а завтра на коп, а сьогодні в баньку. Продам холодильник Самсунг но-фрост занедорого:beer: куплю Рено кангу :beer:

    Якщо бачиш себе в дзеркалі зранку, значить ти неспиш ;):D:beer:

    83.jpg
     
  18. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    8,640
    Location:
    Запоріжжя
    В7 доброго ранку !!!
    Сьогодні гарний день, бабське літо !!!
    Зранку поїду з сім'єю на Хортицю, в обід наварю петлі та навішу двері на гаражу, бо дах вже є, ну як є... плївку та обрештовку учора набив, на метал ще не заробив, бо вже на підсосі _((((

    Отже, ранкова кава та до діла ...
    [​IMG]
     
  19. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    8,640
    Location:
    Запоріжжя
    беріть не більше за дворічного, бо всі, що старщі, то шлак ...
     
    Бек likes this.
  20. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    403
      проданные:
    1,813
    Доброго ранку сьогодні стартую до батьків на Вінниччину!!! Мож що при нагоді і копну!!! Усім вдачі і суперових знахідок!!!! images.jpg
     
  21. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,065
    Location:
    Лісостеп
    Шалом шабат, Ірушалайм і Бандерштадт!

    Оскільки сьогодні день почався з військових маршів, то і я увімкну військову веселу суботню музику: ;)



    Надіюся, вона хоч трохи полегшить страждання тих бідолах, які як і я цієї прекрасної осінньої днини не поїхали до лісу чи в поле, а змушені працювати. :smile_5:

    Пане Бек, Ви все переплутали. :confused:
    Вчора була отака:

    [​IMG]

    А сьогодні отака:

    [​IMG]

    Нагадую: із шестикутною зірочкою - В СУБОТУ!
     
  22. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Messages:
    12,080
    Клєй - Мамєнт?:rolleyes::oops:
     
    Unnamed Player, NIA, KUNDLER and 7 others like this.
  23. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    Дброго ранку.
    та нє - «мамент» то вже набагато пізніше але до «дихлофосу», спочатку були грибочки.
    Ви ж книжки дитячі читали?
    42369940_Alice_with_smoking_caterpillar_by_DTaranto.jpg
     
    Unnamed Player, NIA, KUNDLER and 9 others like this.
  24. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Messages:
    12,080
    тока про войну!:rolleyes::oops:
     
    KUNDLER, slawuta5 and ejnalej like this.
  25. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    403
      проданные:
    1,813
    та про яку віну ? та ще в дитинстві??? хіба мож де вибір у вас був великий - а я з дитинства помню таке!!
     

    Images:

    images (2).jpg
    Без названия (1).jpg
    Без названия.jpg
    images (1).jpg
  26. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Messages:
    12,080
    та я з 5 років плотно на фільмах про війну сидів ... а книжечки файні - обкладинки знайомі:D
     
    Unnamed Player, NIA, slawuta5 and 2 others like this.