Слет коллекционеров в Киеве (видео)

Discussion in 'Курилка' started by MDI, Sep 5, 2016.

  1. MDI

    MDI Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    40
    Messages:
    609
    Location:
    Украина
    Если я вас правильно понял Аукро будут закрывать ?
     
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 10 шт.)
      Футболки в цвете мультикам, приятная качественная ткань (хлопок 95 % и эластан 5%). Отличный вариант...
      315 грн.
    2. (в наличии 2 шт.)
      Вогнестійка термобілизна (штани-кальсони) UNITED JOIN FORCES FortiFlame Base Layer 1: Розмір: Large...
      585 грн.
    3. Нова.Орігінал.
      700 грн.
    4. Футболка лонгслив, с принтом ONE MAN ARMY Производитель - британский бренд GILDAN® SOFTSTYLE Дизайн...
      300 грн.
    5. Труси армійські ЗСУ Розмір 56.
      100 грн.
  3. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    В Одесі на барахолці багато простих продавців які не знають реальних цін на те що продають , в перекупщиків ціни різні , але все одно дешевше ніж в Києві .
    Я в Київ на Лівобережку вже не їздю з 2011 року . Мені там нічого робити , продати і купити можна і через інтернет . Як і писав вище раніше в 2007-2011 з міста де я жив на кожен зліт їхало від 3 до 5 бусів по 10 - 15 чоловік в кожному , в 2014-2015 бажаючих поїхати на зліт не набиралося і на 1 бус , а в літні місяці так і взагалі ніхто не їздив .
     
    мазур and natafokss888 like this.
  4. SAserg

    SAserg Oberleutnant

    Messages:
    1,828
    Location:
    г.Киев Украина
    тема где-то рядом в курилке.
     
  5. natafokss888

    natafokss888 Stabsgefreiter

    Messages:
    179
    Location:
    г.Ровно
    Дійсно, в 2007-8-му. на зльоті було набагато цікавіше. Ціну реально можна було знайти "ту яка подобається". Цікаво було з шостої до восьмої ранку, коли продавці повністю розкладали товар а покупців було ще не багато. За зброю, так відкрито як тоді, її напевно продавали тільки а Авганістані чи Лівії. Був випадок коли продавець прострелив собі руку, добре що тільки собі.
    Зараз....Один раз туди можна з"їздити, подивитись, для загального розвитку. Такий собі величезний музей, без екскурсоводів. Хоча... за гроші...
     
    jr_13 likes this.
  6. bolevard

    bolevard Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    133
    Лоты
      на продаже:
    37
      проданные:
    244
    Messages:
    3,485
    Location:
    Украина
    Пару месяцев назад "закрыли" многих продавцов торгующих ММГ
     
  7. Vlad78

    Vlad78 ЧЕРНЫЙ БАНЩИК Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    35
    Messages:
    8,352
    Location:
    Київ
    врешь ты фсеее! мы никогда не пили на слетах, всегда вели себя прилично!
     
    Adolf Becker and Alex Richter like this.
  8. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Ага , прилічно . Не знаю шо ви там пили , але посуду били . Де та фотографія на якій Ніколаша збирав гроші на супницю ?
     
    Adolf Becker likes this.
  9. Николаша

    Николаша мерзкий карлик Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    17
    Messages:
    5,617
    Location:
    Южный полюс
    нашел темку
    если чо то не я. Фотошоп и меня подставили
    Как давно это было
    https://reibert.info/threads/po-sledam-sleta.69039/
    а это ваще ваще... Опять же -то не я и водка не моя
    https://reibert.info/threads/slet-27-2-gastroli-cirka.94269/
     
    Last edited: Sep 7, 2016
    jr_13, Yako, Govtva and 2 others like this.
  10. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    О , саме про ці фото в лапсердаку і з кружкою я і згадував :smile_12:.
    Був я на тому зліті . Звернув увагу на СексіНіку , бо така симпатична баришня і цікавиться такими речами як зліт колекціонерів ( ше тоді не знав що вона серйозно захоплюється зброєю ) . Я тоді подумав шо мою жінку на таке дійство як зліт колекціонерів не затягнеш ні за які гроші , а якшо і затягнеш , то її вистачить на пів години максимум .
     
    jr_13 and Николаша like this.
  11. Zahar44

    Zahar44 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Messages:
    2,251
    Location:
    Україна

    Все ж таки, це 2 різні ринки. В Одессі це звичайна барахолка, така як в Києві на Петрівці, тільки краща. А зліт це сугубо площадка для коллекціонерів. Як би не така висока ціна на вхід та столи, можливо і ціни були б нижчі. Останній рік, а може й більше, там і вправду трохи печально. Раніше якось було веселіше. Зранку приїхав, до обіду налигалися самбуки...казка... Люди підходять, воно горить в бокалі...навіть гроші давали. Але ніхто не брав, так усім бажаючим наливали. А зараз...старіємо мабуть...
     
    casio likes this.
  12. MDI

    MDI Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    40
    Messages:
    609
    Location:
    Украина
    Сейчас через нет покупают и потом продают на слете.
     
  13. MDI

    MDI Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    40
    Messages:
    609
    Location:
    Украина

    Есть такое нашел, а что же случилось ктонить знает ?
     
  14. MDI

    MDI Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    40
    Messages:
    609
    Location:
    Украина
    Доброго всем времени!
    Добавлю еще немного своих видеороликов об антиквариате, все жалобы и предложения высказывайте здесь буду рад совершенствоваться, а так же если есть новые схемы заработка можете поделиться ими, снимал с селфипалки не судите строго.
    С ув. Дмитрий.
     
  15. MDI

    MDI Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    40
    Messages:
    609
    Location:
    Украина
  16. MDI

    MDI Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    40
    Messages:
    609
    Location:
    Украина
  17. MDI

    MDI Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    40
    Messages:
    609
    Location:
    Украина
  18. MDI

    MDI Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    40
    Messages:
    609
    Location:
    Украина
  19. MDI

    MDI Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    40
    Messages:
    609
    Location:
    Украина
  20. MDI

    MDI Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    40
    Messages:
    609
    Location:
    Украина
  21. MDI

    MDI Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    40
    Messages:
    609
    Location:
    Украина
  22. MDI

    MDI Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    40
    Messages:
    609
    Location:
    Украина
  23. MDI

    MDI Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    40
    Messages:
    609
    Location:
    Украина
  24. MDI

    MDI Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    40
    Messages:
    609
    Location:
    Украина
  25. MDI

    MDI Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    40
    Messages:
    609
    Location:
    Украина
  26. MDI

    MDI Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    40
    Messages:
    609
    Location:
    Украина