подставка для LEE LOAD ALL 2... за ночь))

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Vlad78, 6 бер 2016.

  1. Vlad78

    Vlad78 ЧЕРНЫЙ БАНЩИК Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    8.351
    Адреса:
    Київ
    не спалось, вдохновение посетило неожиданно, подручные материалы, убитый гильзач, морилка, воск, лак, электропила, дремель, поцарапанные руки, 7 часов работы и... вуаля))) "шкатулка в прекрасном народном стиле" (с)

    планировалась просто подставка, потом решил пару ящичков добавить для сопутки (весы, мерки и т.д.)
     

    Images:

    IMG_0315.JPG
    IMG_0316.JPG
    IMG_0318.JPG
    IMG_0321.JPG
    IMG_0323.JPG
    IMG_0324.JPG
    IMG_0325.JPG
    IMG_0326.JPG
    IMG_0327.JPG
    IMG_0328.JPG
    IMG_0329.JPG
    amitnik, Kineas, Аристарх та 30 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 8 шт.)
      Смазка оружейная РЖ применяется для смазки всех видов стрелкового оружия: нарезного, гладкоствольног...
      249 грн.
    2. (в наявності 2 шт.)
      Удобный складной инструмент Wheeler позволяет очистить от нагара: зеркало затвора, боевые упоры, хво...
      1240 грн.
    3. (в наявності 3 шт.)
      набір для чищення 16 калібр складний алюмінієвий шомпол три насадки коробка пластикова
      350 грн.
    4. (в наявності 18 шт.)
      Вашій увазі пропонується засіб для вороніння "Іржавий лак" Використовується для хімічного...
      138 грн.
    5. Развертка казны 7,62*25 сталь инструментальная
      1800 грн.
  3. dune

    dune Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    796
    Адреса:
    Земля
    :smile_12: Як довго користуєтесь станком , плюси мінуси , думаю зайнятись споряджанням , вивчаю варіанти ? Буду вдячний за допомогу.
     
    IgorSatok та Vlad78 подобається це.
  4. Vlad78

    Vlad78 ЧЕРНЫЙ БАНЩИК Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    8.351
    Адреса:
    Київ
    біля двох років, споряджено 2000-3000 патронів, скажу за мінуси: коли меньше половини контейнеру пороху йде недосип, треба контролювати вагу та досипати порох.
    скрипить (треба раз на 2-3 місяці розбирати та проводити профілактику) все, білше не помітив.

    станок супер, дякую камераду @maxuas :beer:
     
    Останнє редагування: 6 бер 2016
    Grizli2014, IgorSatok, Парторг та ще 1-му подобається це.
  5. dpts

    dpts Leutnant

    Повідомлення:
    3.029
    Адреса:
    Ukrainian
    Ево як тебе...
     
  6. dpts

    dpts Leutnant

    Повідомлення:
    3.029
    Адреса:
    Ukrainian
    Непогано, але як по мені то з правої сторони зручніше.
     
  7. Vlad78

    Vlad78 ЧЕРНЫЙ БАНЩИК Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    8.351
    Адреса:
    Київ
    Я ж під себе робив))
     
    IgorSatok подобається це.
  8. dpts

    dpts Leutnant

    Повідомлення:
    3.029
    Адреса:
    Ukrainian
    То я просто висловився, чого кричиш
     
  9. IgorSatok

    IgorSatok Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    2.987
    Адреса:
    Гуцульщина
    Суперово.:smile_15:
    Після Ваших слів дозрів на такий станок,більше мені не треба,кручу тільки для полювання.
    Буду брати під 16 калібр.
    Чи могли б Ви як користувач такого станка підказати,що ще потрібно докупити для нього?
    З повагою.
     
  10. Vlad78

    Vlad78 ЧЕРНЫЙ БАНЩИК Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    8.351
    Адреса:
    Київ
    насадку для формування конусу під н/а
     
    IgorSatok подобається це.
  11. IgorSatok

    IgorSatok Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    2.987
    Адреса:
    Гуцульщина
    Дякую,решту доробок знайшов в неті(монетки ,шайби,магніти)
     
  12. рамзэс

    рамзэс Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    17
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    33
    Повідомлення:
    2.464
    Адреса:
    украина
    Я думал,что меня одного "паяет",а тут вон оно как.
     
    IgorSatok подобається це.
  13. Aristos

    Aristos Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    95
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    183
    Повідомлення:
    8.679
    Адреса:
    UA
    Отличная работа!

    Подскажите пожалуйста, Ваша насадка решила проблему формирования качественной звездочки. У меня с этим проблема. Где брали насадку? Если у продавца - то у меня такая же. Моих проблем не решила. Очень недоволен качеством формирования звезды, попросту перевод снаряжения.
     
    Останнє редагування: 28 тра 2016
    IgorSatok подобається це.
  14. IgorSatok

    IgorSatok Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    2.987
    Адреса:
    Гуцульщина
    Камрад,насадка робить конус (для напівавтомата) а не зірку,показуйте фото Ваших набоїв але напевне в цій темі https://reibert.info/threads/samostojatelnoe-snarjazhenie-patronov-dlja-gladkostvola.645408/page-42 там більше підкажуть що не так.
     
    Vlad78, рамзэс та Aristos подобається це.
  15. Чиж

    Чиж Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.181
    Адреса:
    Полтава, Украина
    нравится
     
    IgorSatok, рамзэс та Vlad78 подобається це.
  16. Vlad78

    Vlad78 ЧЕРНЫЙ БАНЩИК Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    8.351
    Адреса:
    Київ
    насадка для формирования конуса, если не выходит звезда, значит что-то не так делаете, высота гильзы не подходит, может подкладочку надо на порох и т.д., вариантов много. У меня тоже не сразу получалось
     
    IgorSatok подобається це.
  17. TurPohod

    TurPohod Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    258
    заказать такую можно ?
     
  18. Vlad78

    Vlad78 ЧЕРНЫЙ БАНЩИК Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    8.351
    Адреса:
    Київ
    я это для себя смастерил, для удобства пользования и эстетического удовольствия)) работа не сложная, любому под силу
     
    IgorSatok та рамзэс подобається це.
  19. Vlad78

    Vlad78 ЧЕРНЫЙ БАНЩИК Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    8.351
    Адреса:
    Київ
    Сделал еще несколько подставок по просьбам))) теперь могу на заказ делать))
    Вот такая появилась с ящичком для мелочей, на 56 готовых патронов, станок можно закрепить саморезами в любое удобное положение.
    гильзами не украшал, ручки не делал на ящичек, это уже по желанию.
     

    Images:

    18012603_1504643416235526_761583865_o.jpg
    18034950_1504643229568878_316639835_n.jpg
    18042876_1504643276235540_1050576670_o.jpg
    18049457_1504643289568872_1623019902_o.jpg
    18051632_1504643382902196_280362182_n.jpg
    18052083_1504643406235527_977811489_o.jpg
    18052942_1504643326235535_643460074_n.jpg
    18083923_1504643259568875_2104827079_o.jpg
    18083927_1504643306235537_1753252785_o.jpg
    рамзэс, GerichB та Aristos подобається це.
  20. Траквамада

    Траквамада Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    80
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    154
    Повідомлення:
    3.905
    Адреса:
    Киев.
    Анналогично Уотсон. :)
     

    Images:

    lee_1.jpg
    U-1.jpg
    Tuasha та рамзэс подобається це.