Будні і побут копаря

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Oprishok, 29. Feb. 2012.

  1. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Всим доброго ранку.Дивлюся робота кипить....Завтракаю антибиотиками и обэзбалюючим.На кота вбивцю резерв.Пан Касий,як зловите то не топить - пришлить мени бо коти пид викнами задрали писнями.
     
  2. Интересные лоты

    1. Нульц.Не ношений.
      2500 грн.
    2. Два нових,чистих посвідчення до нагород ЗСУ.
      200 грн.
    3. Монеты Coin военные США Национальный университет. Оригинал Все лоты в единственном экземпляре. ЦЕНА...
      500 грн.
    4. Фото на листе в клетку для масштаба Пересылка Укрпочта или Новая Почта - оплата услуг доставки при п...
      220 грн.
    5. 299 грн.
  3. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    8.640
    Ort:
    Запоріжжя
    то ви хочте, щоб вони тепер під вікном воняли
    якщо ні, то най пан Касіо навчить його копати та висилає кіта з ляпатою -)))))
    [​IMG]
     
    Zuletzt bearbeitet: 27. März 2016
  4. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Beiträge:
    8.069
    Ort:
    Лодомерія
    Саня ZP.UA gefällt das.
  5. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    [​IMG]Кіта не треба,лопата є.Нехай воняють-ото радисть сусидам буде.Мени пофиг я не 4 поверси живу.
     
  6. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    4 плюса?
     
  7. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Beiträge:
    5.601
    Ort:
    E40
    Доброго ранку.
    Вітаю всіх, хто сьогодні святкує Великдень. Думав розібрати мотоблока, та пан @slawuta5 підказав, що не варто)))
    Панові @casio легше пневмата якогось позичити, ніж ото пастки для кота майструвати.
    За вікном Сонце шкварить — мабуть Весна іде))))
    Бачив сьогодні першого буська, щось довго вони до нас летіли
     
    slawuta5, гринго80, yaruk und 8 anderen gefällt das.
  8. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    8.640
    Ort:
    Запоріжжя
    то вже давненько було ...
    може залетів ?
    треба тестувати кожні 9 місяців -)))))
     
    консерватор gefällt das.
  9. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Allex761 und Саня ZP.UA gefällt das.
  10. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Beiträge:
    5.601
    Ort:
    E40
    То бігом резервуйте, поки пан К% не побачив!
    Продасте потім панові Громоффу за грубі гроші))))))))))))) :D
     
  11. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    8.640
    Ort:
    Запоріжжя
    всі годинники перевели ?!?!

    Саратовский отдел «К» разыскивает пользователя, написавшего комментарий о часовых поясах

    [​IMG]

    «Не время шутить про время!»: Саратовский отдел «К» разыскивает пользователя,

    написавшего комментарий о часовых поясах | RUBLACKLIST.NET

    rublacklist.net

    Вот именно за это его ищут.

    [​IMG]
     
  12. Доброго ранку! Техника для поиска раздел продам снаряжение для поиска. Вибачайте посилання давати ще не навчився. З пов.
     
  13. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    8.640
    Ort:
    Запоріжжя
    igor-kit und руслан100 gefällt das.
  14. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Beiträge:
    5.601
    Ort:
    E40
    Поржав трохи:
    12321372_1595515584107725_6092630842961327143_n.jpg
     
  15. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Удали скорее,профильный раздел-могут забанить.Дай другим шанс.
     
  16. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    8.640
    Ort:
    Запоріжжя
    як страшно жити -)))))
     
    igor-kit, casio und руслан100 gefällt das.
  17. нейтрал7

    нейтрал7 Oberst

    Beiträge:
    4.230
    Ort:
    ----UA-----
    доброго ранку шановні:beer:.
    а що ви тут ховаете?
     
  18. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    upload_2016-3-27_8-56-20.jpeg Як завжди,ховаэмо.....
     
  19. вітаю панство. на дворі похмуро але поки що без опадів. хто святкує сьогодні Великдень зі святом.
    шо-шо. хіба не ясно? москалям хочемо перевірку встроїти та не одне цебро гімна на їхні довбешки вилити
     
  20. нейтрал7

    нейтрал7 Oberst

    Beiträge:
    4.230
    Ort:
    ----UA-----
    тоді зрозуміло,продовжуйте:D
    тре зарити поглибше,щоб не вилазив.[​IMG]
     
  21. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Beiträge:
    5.601
    Ort:
    E40
    Там ще й нік у ТСа «Клоун90»
    Треба попросити модерів перенести в курилку тую тему хоч на тиждень, щоб поглумитися))
     
  22. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Beiträge:
    3.636
    Ort:
    Поділля
    Доброго дня,чув хтось бізнес починає на відлові котярів:D
    [​IMG]
     
    Zuletzt bearbeitet: 27. März 2016
  23. нейтрал7

    нейтрал7 Oberst

    Beiträge:
    4.230
    Ort:
    ----UA-----
    [​IMG]
     
  24. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Beiträge:
    5.601
    Ort:
    E40
  25. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Вітаю !
    На вулиці похмуро , але тепло +5 , тихо .
    Та думав я про пневмата , але то треба цілий день лежати в засідці , і чекати того кото-вбивцю , погода зара для цього не підходяща , та й час шкода на те стерво марнувати . А пастку поставив , наживку причепив , валер"янкою окропив в середині пастки і тіки тре перевіряти через якийсь там час . Та й ще є в мене тут 2 бродячі кицьки то як впіймаються то вивезу їх в місто до 5 поверхівок , най там вештаються , а не в мене по сараям та курнику . Такшо буду робити пастку , і кото-вбицю зловлю і тих бродячих кішок виловлю .
     
    гринго80, igor-kit, corbie und 3 anderen gefällt das.
  26. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Beiträge:
    3.636
    Ort:
    Поділля
    [​IMG]це він??