Будні і побут копаря

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Oprishok, 29. Feb. 2012.

  1. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Всим доброго ранку.Дивлюся робота кипить....Завтракаю антибиотиками и обэзбалюючим.На кота вбивцю резерв.Пан Касий,як зловите то не топить - пришлить мени бо коти пид викнами задрали писнями.
     
  2. Интересные лоты

    1. Английская фуражка чёрная. Привезена из Англии. Состоянии новой. Без видимых утрат и повреждений. ht...
      550 грн.
    2. Однин з перших кашкетів ЗСУ. Був введений в якості експеременту на зорі незалежності, але не прижив...
      4000 грн.
    3. Головные уборы. В лоте 2 шт. Носились. Состояние хорошее. Размер 56 и 55.
      285 грн.
    4. Лот кепок. Состояние хорошее. Смотрите фото. В лоте 3 шт. Размер 56 - 58, есть возможность регулиров...
      455 грн.
    5. Фуражка сотрудника милиции МВД Украина Новая Доставка после полной предоплаты на карту Приватбанка,Н...
      560 грн.
  3. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    8.640
    Ort:
    Запоріжжя
    то ви хочте, щоб вони тепер під вікном воняли
    якщо ні, то най пан Касіо навчить його копати та висилає кіта з ляпатою -)))))
    [​IMG]
     
    Zuletzt bearbeitet: 27. März 2016
  4. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Beiträge:
    8.069
    Ort:
    Лодомерія
    Саня ZP.UA gefällt das.
  5. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    [​IMG]Кіта не треба,лопата є.Нехай воняють-ото радисть сусидам буде.Мени пофиг я не 4 поверси живу.
     
  6. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    4 плюса?
     
  7. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Beiträge:
    5.601
    Ort:
    E40
    Доброго ранку.
    Вітаю всіх, хто сьогодні святкує Великдень. Думав розібрати мотоблока, та пан @slawuta5 підказав, що не варто)))
    Панові @casio легше пневмата якогось позичити, ніж ото пастки для кота майструвати.
    За вікном Сонце шкварить — мабуть Весна іде))))
    Бачив сьогодні першого буська, щось довго вони до нас летіли
     
    slawuta5, гринго80, yaruk und 8 anderen gefällt das.
  8. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    8.640
    Ort:
    Запоріжжя
    то вже давненько було ...
    може залетів ?
    треба тестувати кожні 9 місяців -)))))
     
    консерватор gefällt das.
  9. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Allex761 und Саня ZP.UA gefällt das.
  10. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Beiträge:
    5.601
    Ort:
    E40
    То бігом резервуйте, поки пан К% не побачив!
    Продасте потім панові Громоффу за грубі гроші))))))))))))) :D
     
  11. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    8.640
    Ort:
    Запоріжжя
    всі годинники перевели ?!?!

    Саратовский отдел «К» разыскивает пользователя, написавшего комментарий о часовых поясах

    [​IMG]

    «Не время шутить про время!»: Саратовский отдел «К» разыскивает пользователя,

    написавшего комментарий о часовых поясах | RUBLACKLIST.NET

    rublacklist.net

    Вот именно за это его ищут.

    [​IMG]
     
  12. Доброго ранку! Техника для поиска раздел продам снаряжение для поиска. Вибачайте посилання давати ще не навчився. З пов.
     
  13. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    8.640
    Ort:
    Запоріжжя
    igor-kit und руслан100 gefällt das.
  14. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Beiträge:
    5.601
    Ort:
    E40
    Поржав трохи:
    12321372_1595515584107725_6092630842961327143_n.jpg
     
  15. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Удали скорее,профильный раздел-могут забанить.Дай другим шанс.
     
  16. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    8.640
    Ort:
    Запоріжжя
    як страшно жити -)))))
     
    igor-kit, casio und руслан100 gefällt das.
  17. нейтрал7

    нейтрал7 Oberst

    Beiträge:
    4.230
    Ort:
    ----UA-----
    доброго ранку шановні:beer:.
    а що ви тут ховаете?
     
  18. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    upload_2016-3-27_8-56-20.jpeg Як завжди,ховаэмо.....
     
  19. вітаю панство. на дворі похмуро але поки що без опадів. хто святкує сьогодні Великдень зі святом.
    шо-шо. хіба не ясно? москалям хочемо перевірку встроїти та не одне цебро гімна на їхні довбешки вилити
     
  20. нейтрал7

    нейтрал7 Oberst

    Beiträge:
    4.230
    Ort:
    ----UA-----
    тоді зрозуміло,продовжуйте:D
    тре зарити поглибше,щоб не вилазив.[​IMG]
     
  21. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Beiträge:
    5.601
    Ort:
    E40
    Там ще й нік у ТСа «Клоун90»
    Треба попросити модерів перенести в курилку тую тему хоч на тиждень, щоб поглумитися))
     
  22. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Beiträge:
    3.636
    Ort:
    Поділля
    Доброго дня,чув хтось бізнес починає на відлові котярів:D
    [​IMG]
     
    Zuletzt bearbeitet: 27. März 2016
  23. нейтрал7

    нейтрал7 Oberst

    Beiträge:
    4.230
    Ort:
    ----UA-----
    [​IMG]
     
  24. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Beiträge:
    5.601
    Ort:
    E40
  25. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Вітаю !
    На вулиці похмуро , але тепло +5 , тихо .
    Та думав я про пневмата , але то треба цілий день лежати в засідці , і чекати того кото-вбивцю , погода зара для цього не підходяща , та й час шкода на те стерво марнувати . А пастку поставив , наживку причепив , валер"янкою окропив в середині пастки і тіки тре перевіряти через якийсь там час . Та й ще є в мене тут 2 бродячі кицьки то як впіймаються то вивезу їх в місто до 5 поверхівок , най там вештаються , а не в мене по сараям та курнику . Такшо буду робити пастку , і кото-вбицю зловлю і тих бродячих кішок виловлю .
     
    гринго80, igor-kit, corbie und 3 anderen gefällt das.
  26. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Beiträge:
    3.636
    Ort:
    Поділля
    [​IMG]це він??