Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Messages:
    3,636
    Location:
    Поділля
    Доброго вечора всім посполитим,а кацапурам клізму з червоним перцем,і то по пять разів на день,сьогодні покопав ну дуже файно,біжу поляну наслідуватєлям пана К.:beer::beer::beer:
    світлину покажу потім якщо прицела на фотопароті не зібью:D
     
    1. (в наличии 2 шт.)
      Двусторонние зимние брюки армии Великобритании. TROUSERS THERMAL REVERSIBLE Описание: - Предназначе...
      1300 грн.
    2. Капюшон к английской армейской парке DDPM. По бирке, он предназначен для парки с размером груди 96 с...
      250 грн.
    3. (в наличии 2 шт.)
      Термо штаны армии Австрии новые
      750 грн.
    4. Куртка от компании Cabelas. По типу М65. Прочный материал типа авиационного брезента. Кожаные усилен...
      475 грн.
    5. Дуже теплий зимовий комплект від бренду А.Т.А.К.А. Новий з бірками. Продаю бо не вгадав з розміром....
      10000 грн.
  2. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    Прапорщики в свій час багато чого згешефтили
     
  3. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    Треба було з майором домовлятися, а не з прапорщіком
     
  4. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Messages:
    3,621
    Location:
    Łódż, Polska
    Кабель був від системи "Луч"?
     
  5. КорифеЙ

    КорифеЙ Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    1,753
    Location:
    Galicien - Volyn
    Хто хто )) Тарас Григорович на вашій аватарці :D
     
  6. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    Невже хвошизда підняли з еМГерьом, в хельмі і рицарським хрестом з дубовими листями?:eek:
     
    NIA, Саня ZP.UA, SOTNIC and 2 others like this.
  7. консерватор

    консерватор General-leutnant

    тю. так тож не Тарас Григорович, то є я. я свою світлину на авку поставив
     
  8. КорифеЙ

    КорифеЙ Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    1,753
    Location:
    Galicien - Volyn
    Підказую, нова модель не потрібно багато сили витрачати)) розграбуєте собі знахідки : пост # 24 https://reibert.info/threads/lesnye-zarisovki.658201/
     
  9. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Та читаю як котів ловити . Бо на наш куток занадився чужий котяра і встановлює свої порядки , мого кота ( ше малий десь пів року ) вже я тричі від того кота відбивав , а вчора загриз сусідського кота . Завтра буду майструвати пастку такого типа на того кота , бо більш нічого на розум не приходить .
    76431_or.gif
     
    Last edited: Mar 26, 2016
  10. КорифеЙ

    КорифеЙ Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    1,753
    Location:
    Galicien - Volyn
    Не кепкуйте з нас, ви ще той косерватор чи як його там, а конспіратор, о :D
     
  11. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Messages:
    6,351
    Location:
    Karpatia
    Не знаю, я в тому повний профан. Прапор сказав, що заряджали акумулятори літаків, чи щось подібне і гарантував, що витримає кабель чимало. Роз'єми були саме такі як на фото.
     
    NIA, Allex761, Саня ZP.UA and 3 others like this.
  12. КорифеЙ

    КорифеЙ Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    1,753
    Location:
    Galicien - Volyn
    Та як не приходить )) Вы его таво, бритвой по горлу и в колодец (с).
     
  13. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ти не гуманіст Омельян!
    неможна котиків катувати бо миші заїдять
     
  14. консерватор

    консерватор General-leutnant

    тілько не в колодязь а у казанок. юшки наваре а з шкіри шапочку собі красиву пошиє, чи комір на лапсярдак
     
    гринго80, NIA, Allex761 and 3 others like this.
  15. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    То його ж треба ше спіймати . От як спіймаю те стерво то обов"язково у чанок з водою разом із тою пасткою кину . Я кров пускати не люблю , ше мийся після того і прибирай у дворі , а так втопив і всі діла .
    В мене свій котик для мишей їсть , а цей тільки інших котів вбиває . Он вчора перегриз горло сусідському коту , пару місяців тому скрутив хребет іншому сусідсьому коту шо той тягав задні лапи поки й не здох , а це вже за мого кота взявся .
     
    KUNDLER, гринго80, NIA and 3 others like this.
  16. КорифеЙ

    КорифеЙ Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    1,753
    Location:
    Galicien - Volyn
    Ого мутант, пильнуйте а то око вам підібє і кортік, чи той як його казанок відбереo_O
     
    гринго80, NIA, casio and 5 others like this.
  17. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    да, зараз коти не те що раніш, мутуют, одне погано що мясо в них ніяке.:beer: А мо то і не кіт, може то мутаційний пес втік з секретної лабораторії? :rolleyes: а мо він з Марсу?


    Може розтяжку з Ргд 5 поставить в сусідського котика?
     
    гринго80, NIA, casio and 5 others like this.
  18. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    Та заведіть собі ось такого гусака. Щоб гнав сусідських псів і котів, а якщо не буде справлятися - то шию до довбні і стушите з картоплею
    https://v1.std3.ru/66/70/1458903235-667010a078612a3c7dd65984e4bf7ae5.gif
     
  19. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Messages:
    8,069
    Location:
    Лодомерія
    "Ти диви, Толстого читав!")М(
     
  20. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
     
  21. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    [​IMG]
     
  22. КорифеЙ

    КорифеЙ Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    1,753
    Location:
    Galicien - Volyn
  23. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Не наш метод(с)[​IMG]
     
  24. консерватор

    консерватор General-leutnant

    то так. ліпіздрічіствам треба і тілько ліпіздрічіствам. воно вже і напівготове мнЄсо буде, залишиться тілько досмажити та додати сіль0перець і хутро обсмале заразом та і швидко все. раз і гатова©
     
    гринго80, NIA, ejnalej and 3 others like this.
  25. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    8,640
    Location:
    Запоріжжя
    А що за ляпата ВТD ???
    [​IMG]
     
    ejnalej likes this.