Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :smile_5:мене плющить.
     
    vovc2301, Саня ZP.UA and igor-kit like this.
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 46 шт.)
      Розкладні фаєри червоного вогню, німецького виробництва. Фірми комет і пейнсвессекс, які працюють од...
      240 грн.
    2. (в наличии 22 шт.)
      Сигнальні патрони для ракетниці білого кольору під перепаковку. Але для ракетниць таско, заграва, ко...
      120 грн.
    3. Ціна за 100шт
      400 грн.
    4. (в наличии 5 шт.)
      Пластикові холості набої калібру 7.62*39. Нові, запечатані, ціна за пачку 30шт Чудова імітація, нарн...
      700 грн.
    5. (в наличии 1 шт.)
      Ручний сигнальний патрон денної дії 30мм. Ціна за 1шт
      400 грн.
  3. консерватор

    консерватор General-leutnant

    відверто мене не те що дратує а просто доводе до сказу оця назва кацапів. грЄЄЄЄча.тьху. незнаю чому але скаженію як тілько прочитаю на якомусь виживальщицькому топіку отую грЄчу.
     
    aSvetik24 and igor-kit like this.
  4. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    8,640
    Location:
    Запоріжжя
    — Сеня! Шо ты бегаешь как идиёт с той мухобойкой?
    — Роза, не мешай мине! Я убил таки пять мух… Три самца и две самки!
    — Я тебя умоляю! Как ты узнал?!
    — А шо тут узнавать? Три на банке с пивом, а две на телефоне…
     
    yaruk, aSvetik24, vovc2301 and 7 others like this.
  5. volent2299

    volent2299 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    В какую бы позу тебя не поставила жизнь — стой красиво!!!))
    Добрый вечер 1924126_597992717023892_4012130475480463863_n.jpg !)
     
  6. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,065
    Location:
    Лісостеп
    Вітаю.
    :smile_6:

    [​IMG]
     
    Oprishok, aSvetik24, Veter-59 and 8 others like this.
  7. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    8,640
    Location:
    Запоріжжя
    то є не ваша база, бо дуже схоже ...
    такі ж гриби -)))))))

     
    гринго80 and KUNDLER like this.
  8. volent2299

    volent2299 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
  9. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Messages:
    8,069
    Location:
    Лодомерія
    Мясушко.
    Свёкла.
    Маркофь.
    :p
     
  10. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Messages:
    5,095

    Я думав то звичайні мухи :rolleyes: , а виявляється то плоди що застосовують в їжу ...:eek: Хоча шо тута дивуватись - он китайці опаришів жеруть , а кацапи навіть дощових червей в олії готують ...
     
  11. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Messages:
    5,095

    Тепер ми знаємо чому друзяка Бек так хтів борзенько дременути в еміграцію - спалив ескаватора й думав шо коли власник взнає то буде капєццо :beer:
     
  12. volent2299

    volent2299 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Специально для Консерватора. Пускай понастальгирует :D:D:D В ветку где бросают бухать тоже закинул!:beer:
     
  13. BenUA

    BenUA Moderator

    Messages:
    3,955
    Location:
    Кушкек
    А как тебе "Грееча с курой"? Ох меня лично и бомбит.Хлебшко,пивко,счи,водчка
     
  14. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :rolleyes:дощових червяків пробував, :D то була австралійська консерва, гусінь пробував, личинку хруща, от опариша нажаль ні. Ось будуть мухи влітку, візьму цукру та виведу, екологічно чистих то спробую.:beer:

    а жаба, лапки то повний шик.:beer:

    6008566-a0fc10c7592ef9e3e4720b1f4ce6cafd.jpg 6008565-dc8ca78a97ce74d64aab1f169995a98f.jpg
     
    Last edited: Mar 21, 2016
  15. igor-kit

    igor-kit Oberstleutnant

    Messages:
    3,465
    Location:
    Киев
    Какой ужасть , я же только поужинал , кулинарные извращенцы !
     
  16. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :( мамо хату небіли і корову недої, врони ненаші.:beer:
     
    Veter-59, NIA, Саня ZP.UA and 2 others like this.
  17. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :D не, я не ідіот, тупорилому думаю моглоб дійти, кранік відкрити перед тим як різати щоб газ вийшов, , або зовсім нетрогать балон коли горить, ну накитуть робу накрайняк.:beer:
     
    Veter-59, igor-kit, NIA and 2 others like this.
  18. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Messages:
    5,095

    опариші набагато смачніші коли ростуть на житньому борошні з сметаною і обов'язково в темному теплому місці , цукру треба додавати вже під час фарширування ними вареників . Тільки треба частенько поглядати аби не переросли - тоді як черствий буряк та й лапки будуть в зубах застрягати , а можуть зовсім розлетітись і залишитесь голодним .
     
  19. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Наш ескаватор на запасних путях, готовиться танкетку викопувати.:beer:

    P1130862.JPG
     
    Oprishok, Veter-59, vovc2301 and 6 others like this.
  20. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    4,865
    Location:
    Слобожанщина.
    Я так думаю аби він його не качав то просто б вигорів газ і все, і техніка була б ціла...так ні нада його качати бл... було Чи я помиляюся?
     
  21. КорифеЙ

    КорифеЙ Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    1,753
    Location:
    Galicien - Volyn
    Вечір добрий, з понеділком чи то з його закінченням :rolleyes:
    Копнулась цікава кокарда в хорошому стані, кацапського поліціянта Волинської губернії

    20160321_152246.jpg
     
  22. Alex Faa

    Alex Faa Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    феназепам, аміназин - та й все буде гуд! можна хоч в поле, хоч в ліс!:D
     
  23. Alex Faa

    Alex Faa Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    файна накладка! як з магазину....:beer:
     
  24. КорифеЙ

    КорифеЙ Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    1,753
    Location:
    Galicien - Volyn
    ДЯкую !:beer:
     
    igor-kit and Alex Faa like this.
  25. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Messages:
    3,636
    Location:
    Поділля
    Доброго вечора:beer:
    По чом мухомориху продаэте:D
     
  26. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Messages:
    3,636
    Location:
    Поділля
    Ой :eek: а він,що закривається коли небудь,день у день дуже тяжко працюємо:D:beer:
     
    Veter-59, igor-kit and Саня ZP.UA like this.