Нерастаможенные мотоциклы

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Vasia., 4 тра 2015.

  1. иван777444333

    иван777444333 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    44
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    94
    Повідомлення:
    4.914
    Адреса:
    Копгород
    Мне машины гоняют по 1100
     
    Ph@ntom, vadchema, Vasia. та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Под ракету с резьбой 12х1. PETG. Рамка - монолит, оси - нержавейка, ударник - сталь, в курке - сталь...
      450 грн.
    2. Даний револьвер призначений для стрільби патронами кільцевого займання 4 мм. використовується в спор...
      23000 грн.
    3. Продам 10 - зарядний барабан від револьвера СЕМ РС 2.0 - 2.1 також підходить до моделі 1.0 - 1.1 що...
      2000 грн.
    4. НОВА Дубинка телескопічна, пружинна Розкладається махом руки. В комплекті йде чехол Довжина складен...
      400 грн.
    5. (в наявності 28 шт.)
      Газовий балончик «Терен-4М» — максимум дії без компромісів. Дата виробництва "ІІІ-26"....
      350 грн.
  3. Vasia.

    Vasia. Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    4.155
    Адреса:
    Дрогобич
    за каждый мот,машину есть своя такса,за мот минимум 200эвро + доставка 200-300(за доставку точной цены не знаю)
     
    Maks007 та иван777444333 подобається це.
  4. иван777444333

    иван777444333 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    44
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    94
    Повідомлення:
    4.914
    Адреса:
    Копгород
    Как я понял, у меня по другому, я нашёл машину на ганс сайте- например за 1000+1100 доставка=2100
     
    vadchema та Maks007 подобається це.
  5. Vasia.

    Vasia. Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    4.155
    Адреса:
    Дрогобич
    ну у Вас в цене такса уже предусмотрена;)
     
  6. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Ви мабуть ніколи не цікавились таким питанням, а дарма, коли комусь тупо заплатити за перевезення, то лотерея буде веселіша аніж китаєць. Європейці двом колесам "під сраку" дають куди веселіше, аніж в нас. Перевізник дивитись на мот не буде, віддасть гроші, вкине та привезе, а ви потім робіть, що хочете з тим хламом.
    А про китайців ви дарма, в мене піт Кайо 140, "люлей" получає не менших чим решта японсиких ендуріків, за три роки лише мастило міняв та клапана регулював.
     
    NIA, Luftwaffen, Maks007 та ще 1-му подобається це.
  7. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Повідомлення:
    5.095

    0503135388 , Руслан , м. Житомир . Зверніться , може стане в пригоді . Хлопець може дістати в Європі за невеликий відсоток комісійних , мій син з ним співпрацював .
     
    NIA, Vasia., иван777444333 та 2 іншим подобається це.
  8. recsha

    recsha Schütze

    Повідомлення:
    1
    Адреса:
    днепр
    Такая мысля... Подхожу к знакомому у которого есть мот с документами обьясняю ситуацию - едем в ГАИ товарищ заявляет что утерян техпаспорт на его мот - получаем дубликат под этот дубликат покупаю мот нерастаможенный ищу спецов перебиваем номера покупаю номерной знак - накрываю поляну товарищу... Кто что скажет насчет такой авантюры.
     
  9. votaga

    votaga General-leutnant

    Повідомлення:
    30.360
    wpid-20484c3dc72daece11a50d2ad399f4da.jpg
     
    roma_lyk, NIA, vajs та 5 іншим подобається це.
  10. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Класс, ваш друг збива стару бабцю, ви сідаєте. А шо робить, дружба.
     
    roma_lyk, restler09, apnea та 7 іншим подобається це.
  11. farad

    farad Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    17
    Лоти
      на продажу:
    22
      продані:
    56
    Повідомлення:
    2.424
    Адреса:
    Поділля Україна
    Доречі на рахунок скутерів. Років 4 відкатав на Італійцю Пьяджо Беверлі. Сам важу 120 брат 120 вантаж 60 кг ,не було підьему де він спасував і болота яке б не подолав за цей час. А сама класна фішка в нему це високий кліренс який дозволяе через бардюри їздити чого не мае в японців. В нас час коли не відомо що кожен наступний день принесе мати залізного коня який може поза дорогами рухатись за адекватні кошти дуже важливо . А будете дивитись на всякі дозволялки чи таможки то краще купіть в салоні :) або ходіть пішки чи велосипед вам в поміч.
     
    Sumy.Uk подобається це.
  12. Vasia.

    Vasia. Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    4.155
    Адреса:
    Дрогобич
    Volocuga подобається це.
  13. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Гарний, але перехідний, через рік, його вам мало буде.
     
    Vasia. подобається це.
  14. Vasia.

    Vasia. Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    4.155
    Адреса:
    Дрогобич
    згідний)
     
    Volocuga подобається це.
  15. Юра Заброда

    Юра Заброда Schütze

    Повідомлення:
    2
    Подскажите пожалуйста где можно купить Мото с Европы не дорого ? Заранее спасибо .
     
  16. nikqe

    nikqe Schütze

    Повідомлення:
    1
    Адреса:
    ¥€€$
    Можно в лс адрес ганс сайта.прав нет все бабки ушли в квартиру +ремонт предстоит .хоть сравню для понимания цены и сделаю выводы
     
  17. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Україна.
    Любое переваривание, перебивание - уголовно наказуемо. Единственный законный вариант см. ниже.
     
    рональд подобається це.
  18. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Україна.
    Купили?
     
  19. Maks007

    Maks007 Moderator

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    135
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    286
    Повідомлення:
    4.315
    Так и не купил, пока баз мото, на машине приходится ездить.
     
  20. Боб67

    Боб67 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    28
    Повідомлення:
    1.260
    Адреса:
    Вол.Вол.
    Недавно колега брав Ямаху,десь якщо память не підводить 2500 у.е. вийшла,правда доставка по мінімуму була,не ромитнювали,на поляка.
     

    Images:

    ямаха 1.jpg