Будні і побут копаря

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Oprishok, 29. Feb. 2012.

  1. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Beiträge:
    2.018
    Ort:
    Украина
    просто не один я мав колись справу з цим БАРИГОЮ і зрозумів, що таке створіння за копійку в церкві ... як то кажуть ...:D ... резервуєш в його темі річ, а хтось в ЛС пропонує на 10 грн більше - і єстєствєнно жажда наживи робить своє діло ... і після цього гидко чути від таких про ущємльонную гідність та рєпутацію! ... такий собі вельми амбіційний але ніжний і вразливий барижник!:beer:
     
    гринго80, casio, obuch59 und 4 anderen gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Розетка для EcoFlow Стан: Новий Колір: Чорний Країна виробник: Китай Розетка для зарядної станц...
      249 грн.
    2. (в наличии 2 шт.)
      Дозиметр радіації Geiger XR-1 має такі відмінності від свого побратима XR1: виконує вимірювання темп...
      1040 грн.
    3. Регульований підвищуючий перетворювач DC-DC з індикатором - являє собою модуль джерела живлення з ре...
      150 грн.
    4. (в наличии 1 шт.)
      Одна из самых популярных моделей электронных весов на кухне. Небольшой размер, удобные габариты, мал...
      120 грн.
    5. Стан по фото, цілком робочий. Чоловічий, якісний, гарний годинник для дайверів легендарного японсько...
      1490 грн.
  3. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Beiträge:
    5.095

    Невже Вам не відомо шо свинятину не можна їсти бо свині не роблять жвачку :eek:
     
  4. та я вже усе зробив. накрутив трохи фольги з цигаркової пачки і все добре, биття нема. спробував свердлити дерево та алюміній, свердле добре. а більшого і не треба.
    що до купити так це трохи проблематично. переважно усі дрелі не призначені щоб використовувати свердла 0.8-1мм, патрон та і сама вага дерлі недуже дозволяє використовувати такі свердла. і от я узяв маленького електромотора та причипив туди маленького патрона, від 0 до 4 мм. і маю собі мікродрель. отакоєот. а ви кажете
     
    гринго80, obuch59, yaruk und 3 anderen gefällt das.
  5. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Beiträge:
    4.223
    Ort:
    БАНДЕРШТАДТ
    А шо такоє?буде нове свято в Україні!три дні.
     
  6. ну то і не їжте. можете мені відправляти і сало і мнЄсо. отакоєот
     
    obuch59, KUNDLER und ejnalej gefällt das.
  7. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    То шо мени памьятники ленину у пидъизд волокти?
     
    KUNDLER, corbie, Veter-59 und 3 anderen gefällt das.
  8. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Вишлить мени,я зробью,потим вам продам.
     
  9. ну якщо є то тягніть. якщо нема то можемо спеціяльно для вас знайти і ви його купете за грубі гроші
     
    Veter-59, obuch59 und ejnalej gefällt das.
  10. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Та ни я по мисцю обосцу.
     
    ejnalej gefällt das.
  11. дякую я вже якось сам усе зробив
     
    ejnalej gefällt das.
  12. то вже ваші проблеми, ви гроші сплатіть а там чи тягайте чи ні, але гроші наперед!
     
    Veter-59 und ejnalej gefällt das.
  13. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    :confused::confused::confused:
     
    ejnalej gefällt das.
  14. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Соби лишить свого идола обисяного.:p:p:p
     
    ejnalej gefällt das.
  15. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Требо було просто вал покернити,або зубильцем шллици накувати.
     
    гринго80, obuch59, ejnalej und 2 anderen gefällt das.
  16. то не мій ідол. то ідол СЕПАРАТИСТА похабича та його зграї камуняцьких недобиткив
     
    ejnalej gefällt das.
  17. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Ну ви чого його бюстика мени забарижити намагалися,то э поширення комуняцкой символики!Гонить гроши,не то здам до криминалу.
     
    ejnalej und консерватор gefällt das.
  18. дякую за пораду. мо так і зроблю
     
    obuch59 und руслан100 gefällt das.
  19. о! ключове слово
    тобто ще нічого не відбулось. я не казав що є,чи що сь таке інше, я запропанував знайти його для вас а не чиплявся з пропозицією, купи і все. отакоєот. а знайти можна легко приклавши де які зусилля в китаю. і вони вам вишлють його прямо до дому, а ви лише віддячите мені грошим і сплатите за купівлю. отакоєот
     
  20. піду я мать спати. бобраніч. най сі вам насняться голі поросята,цілий табунець. з оттакеними цицьками ( . )( . )
     
    гринго80, SOTNIC, obuch59 und 2 anderen gefällt das.
  21. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    такого?[​IMG]
     
    гринго80, casio, obuch59 und 3 anderen gefällt das.
  22. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    А вам-[​IMG]
     
  23. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    8.640
    Ort:
    Запоріжжя
  24. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Beiträge:
    3.636
    Ort:
    Поділля
    Відкрию таємницю,тіко ніц нікому не казати,в 90_тих таке добро садили на двигун постоянку,двигуна купляли з якогось залізничного подвіжного ремаренту,блін зі сватами посиділи добре:D
     
  25. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Beiträge:
    15.065
    Ort:
    Лісостеп
    Вітаю.
    Робиш все сам тому, що відстав від життя, а технічний прогрес на місці не стоїть.
    Ось, дивися, конкуренти вже все автоматизували, а самі сидять тільки у підсобці бариш підраховують. І то, винятково через естетичну насолоду, яку їм приносять тугі преси купюр у руках та писк СМСок про надходження коштів. ;)
    З.І. Поки критикував технічну недосконалість мислення вождя, вже настала середа. А тому п"ятниця як завжди, наближається стрімким домкратом. ;)
     
  26. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Вони зайняти![​IMG]
     
    гринго80, casio, Veter-59 und 2 anderen gefällt das.