Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Messages:
    2,020
    Location:
    Украина
    просто не один я мав колись справу з цим БАРИГОЮ і зрозумів, що таке створіння за копійку в церкві ... як то кажуть ...:D ... резервуєш в його темі річ, а хтось в ЛС пропонує на 10 грн більше - і єстєствєнно жажда наживи робить своє діло ... і після цього гидко чути від таких про ущємльонную гідність та рєпутацію! ... такий собі вельми амбіційний але ніжний і вразливий барижник!:beer:
     
  2. Интересные лоты

    1. Тепловізор повністю функціональний, стан майже ідеал, вся оптика, всі лінзи в ідеалі, екран, кнопки,...
      10000 грн.
    2. (в наличии 10 шт.)
      Лупа с подсветкой Magnifier Jewelry TH-600553 Увеличения 30 крат Лупа с подсветкой Magnifier TH-60...
      130 грн.
    3. Новий. Багатоцільовий монокуляр нічного бачення PVS-14/Монокуляр нічного бачення Нічне бачення - це...
      10900 грн.
    4. Окуляри нічного бачення 3e B31U – професійне обладнання для тактичного застосування від турецької ко...
      90000 грн.
    5. Стан нового, без дефектів. Все працює. Додаткові фото за запитом. Відповім на всі питання.
      32000 грн.
  3. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Messages:
    5,095

    Невже Вам не відомо шо свинятину не можна їсти бо свині не роблять жвачку :eek:
     
  4. консерватор

    консерватор General-leutnant

    та я вже усе зробив. накрутив трохи фольги з цигаркової пачки і все добре, биття нема. спробував свердлити дерево та алюміній, свердле добре. а більшого і не треба.
    що до купити так це трохи проблематично. переважно усі дрелі не призначені щоб використовувати свердла 0.8-1мм, патрон та і сама вага дерлі недуже дозволяє використовувати такі свердла. і от я узяв маленького електромотора та причипив туди маленького патрона, від 0 до 4 мм. і маю собі мікродрель. отакоєот. а ви кажете
     
  5. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Messages:
    4,223
    Location:
    БАНДЕРШТАДТ
    А шо такоє?буде нове свято в Україні!три дні.
     
  6. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ну то і не їжте. можете мені відправляти і сало і мнЄсо. отакоєот
     
    obuch59, KUNDLER and ejnalej like this.
  7. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    То шо мени памьятники ленину у пидъизд волокти?
     
    KUNDLER, corbie, Veter-59 and 3 others like this.
  8. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Вишлить мени,я зробью,потим вам продам.
     
  9. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ну якщо є то тягніть. якщо нема то можемо спеціяльно для вас знайти і ви його купете за грубі гроші
     
    Veter-59, obuch59 and ejnalej like this.
  10. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Та ни я по мисцю обосцу.
     
    ejnalej likes this.
  11. консерватор

    консерватор General-leutnant

    дякую я вже якось сам усе зробив
     
    ejnalej likes this.
  12. консерватор

    консерватор General-leutnant

    то вже ваші проблеми, ви гроші сплатіть а там чи тягайте чи ні, але гроші наперед!
     
    Veter-59 and ejnalej like this.
  13. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    :confused::confused::confused:
     
    ejnalej likes this.
  14. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Соби лишить свого идола обисяного.:p:p:p
     
    ejnalej likes this.
  15. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Требо було просто вал покернити,або зубильцем шллици накувати.
     
  16. консерватор

    консерватор General-leutnant

    то не мій ідол. то ідол СЕПАРАТИСТА похабича та його зграї камуняцьких недобиткив
     
    ejnalej likes this.
  17. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Ну ви чого його бюстика мени забарижити намагалися,то э поширення комуняцкой символики!Гонить гроши,не то здам до криминалу.
     
  18. консерватор

    консерватор General-leutnant

    дякую за пораду. мо так і зроблю
     
    obuch59 and руслан100 like this.
  19. консерватор

    консерватор General-leutnant

    о! ключове слово
    тобто ще нічого не відбулось. я не казав що є,чи що сь таке інше, я запропанував знайти його для вас а не чиплявся з пропозицією, купи і все. отакоєот. а знайти можна легко приклавши де які зусилля в китаю. і вони вам вишлють його прямо до дому, а ви лише віддячите мені грошим і сплатите за купівлю. отакоєот
     
  20. консерватор

    консерватор General-leutnant

    піду я мать спати. бобраніч. най сі вам насняться голі поросята,цілий табунець. з оттакеними цицьками ( . )( . )
     
  21. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    такого?[​IMG]
     
  22. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    А вам-[​IMG]
     
  23. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    8,640
    Location:
    Запоріжжя
  24. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Messages:
    3,636
    Location:
    Поділля
    Відкрию таємницю,тіко ніц нікому не казати,в 90_тих таке добро садили на двигун постоянку,двигуна купляли з якогось залізничного подвіжного ремаренту,блін зі сватами посиділи добре:D
     
  25. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,067
    Location:
    Лісостеп
    Вітаю.
    Робиш все сам тому, що відстав від життя, а технічний прогрес на місці не стоїть.
    Ось, дивися, конкуренти вже все автоматизували, а самі сидять тільки у підсобці бариш підраховують. І то, винятково через естетичну насолоду, яку їм приносять тугі преси купюр у руках та писк СМСок про надходження коштів. ;)
    З.І. Поки критикував технічну недосконалість мислення вождя, вже настала середа. А тому п"ятниця як завжди, наближається стрімким домкратом. ;)
     
  26. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Вони зайняти![​IMG]