Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    9
    Messages:
    7,121
    Location:
    Галичина
    Христос Родився!
    Шалом всьому чесному товариству! Як ви всі тут без мене, га?
     
    Last edited: Jan 14, 2016
    yaruk, гринго80, NIA and 9 others like this.
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 3 шт.)
      Димова граната РДГ-55Б
      300 грн.
    2. (в наличии 46 шт.)
      Білі сигнальні патрони для ракетниці 26мм. Тільки розпаковані. Ціна за 1шт.
      250 грн.
    3. (в наличии 11 шт.)
      Парашютні ракети червоного кольору huahai . Спрацювання 99% Час роботи 40 секунд! Висота польоту до...
      400 грн.
    4. (в наличии 5 шт.)
      Пластикові холості набої калібру 7.62*39. Нові, запечатані, ціна за пачку 30шт Чудова імітація, нарн...
      650 грн.
    5. Нова американська димова граната М83 , не використана, без недоліків, контейнер відкритий для фото....
      650 грн.
  3. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    9
    Messages:
    7,121
    Location:
    Галичина
    Файний у Вас кактус. За нього в Україні можна отримати 10 років з конфіскацією усього накопаного хабара!:D:D:D
     
    гринго80, NIA, obuch59 and 5 others like this.
  4. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Messages:
    6,351
    Location:
    Karpatia
    А от мені цієї ночі сон про гешефт приснився.
    Нібито попав я в шинок часів Австрії. В кишені нібито нічого - дві купюри по 1000 корун. А у жида на здачу самі срібні 5 короновики...
    От я і думаю як розміняти свої тисячі (одразу прикинув гешефт по нинішніх цінах). Замовив собі дещо, і тільки витягнув 1000 як всі відвідувачі збіглися подивитися, мовляв таких ще не бачили. Але я боковим зором запримітив як кілька дідів почали між собою значущо переглядатися. Почав включати думку, як би-то все не втратити, щось ніби мені далеко йти, то я би не хотів носити засобою цілу 1000 (досить мені і срібної дрібноти) і чи не міг би я другу 1000 залишити в когось на зберігання.. Закінчилося тим, що продзвенів будильник...
    Тому, що проснувшись я знайшов отих купюр по 1000 я не дуже засмутився, а от пятрки б пригодились :D
     
  5. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270

    ховаю в бабулі на хаті:D гриби теж в неї.:beer: тай хто в районі знає що то за кактус, подарю в держадміністрацію разом з вазонами:D,
     
    yaruk, NIA, casio and 5 others like this.
  6. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    9
    Messages:
    7,121
    Location:
    Галичина
    Залишайтесь на місці. Служби уже до вас поїхали!

    [​IMG]
     
    yaruk, гринго80, NIA and 7 others like this.
  7. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
  8. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270

    да, Брежнев рулить.:beer: я його застав, класний мужик був:beer: все по фен-шую,дякую амереканцям що двинули нас із застою.:beer:


     
    гринго80, NIA, KUNDLER and 2 others like this.
  9. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    :D:D:D
    [​IMG]З святом !Це я загубив!
     
  10. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
  11. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,065
    Location:
    Лісостеп
    Вітаю, хлопці та дівчата!
    Зі святом вас! :beer:
    Він тобі писав ось це:
    Загалом, отаке ваше спілкування нагадало: :)

     
  12. консерватор

    консерватор General-leutnant

    біля сінагога сємачками ви барижете а до гумані сусід КаЦ і о ходе.
     
    casio, igor-kit and Саня ZP.UA like this.
  13. консерватор

    консерватор General-leutnant

    а де тая корчма була непам'ятаєте? я до чого веду. що мо треба сходити на те місце де та корчма стояла та пошукати мо там і відшукаються срібняки оті що вам жид несплатив тоді. га?
     
  14. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Messages:
    5,095

    Таки правильно , але трохи не допалив ! От другий ... тыко на аДІК , а п..ДІК - так той зараз жжот !!! Почав з сиру та ковбаси з Польщі , потім цитруси з Турції та гусей з Швеції , тепер книжки та підручники "неугодні та неправильно-видані " також жжот ... Таки не дарма Матір Божа казала шо ту росію треба "навернути" - і я не брешу , ось самі почитайте :
    "...почнеться друга війна,[31] набагато гірша. Коли побачите ніч, освітлену невідомим сяйвом,[32] то знайте, що це великий знак, даний Богом, який буде карати світ за його злочини, війною голодом і переслідуванням Церкви й Святого Отця. Щоб запобігти цьому, Я прийду просити про присвячення Росії Моєму Непорочному Серцю й надолужене Святе Причастя у перші суботи кожного місяця. Якщо послухають моїх прохань, Росія навернеться й настане мир; якщо ні, поширюватиме свої блуди по світі, спричиняючи війни і переслідування Церкви; праведні стануть мучениками"
     
  15. консерватор

    консерватор General-leutnant

    га?!
    ще один сам з собом розмовляє. геть усі показились. і куди ото світ катиться? чи то заразне якесь що друга поспіль людина сказилась та сама з собою розмови веде.
     
    гринго80, KUNDLER and igor-kit like this.
  16. igor-kit

    igor-kit Oberstleutnant

    Messages:
    3,465
    Location:
    Киев
    Добавить пока нечего .

    стих-про-ватника.jpg
     
  17. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    8,640
    Location:
    Запоріжжя
    ви трохи не зрозумали, в мене була не підльодна а підводна, та не рибалка а полювання,
    але ж риби все одно не було -((((((((
     
    Kamazist, igor-kit, obuch59 and 2 others like this.
  18. КорифеЙ

    КорифеЙ Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    1,753
    Location:
    Galicien - Volyn
    Мої вітання ! З Василем будьте здорові !

    Svyato-Malanki-ta-Starij-Novij-rik-u-kompleksi-Ukrayins-ke-selo_full.jpg
     
  19. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Messages:
    6,351
    Location:
    Karpatia
    Місце пам'ятаю досить точно - перевірив по всіх наявних у мене записах і картах, але корчми там здається не було. А от жид справді жив, я навіть пам'ятаю його стару хатку.
    Зразу скажу - шукати не піду... боюся. Тепер там живе одна 40-річна молодиця від якої втекло вже кілька чоловіків:eek:. А я ще жити хочу :D
     
  20. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Messages:
    5,095

    Він шо - до черво..комуняцької книги занесений та діфіцітний ?
     
    гринго80 and igor-kit like this.
  21. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    3,437
    Location:
    Киев
    Всем привет! :beer:
    Наконец то закончились праздники!:smile_6: Без работы совсем скучно.
    Что тута у вас??? Почему непорядок???:smile_13: Регламента не придержуются! ОБНАГЛЕЛИ!!!
    409002952985726156954dc4f78b9cb3.jpg
     
  22. DARKSIDERS

    DARKSIDERS Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    1,460
    Location:
    Поділля
    Оце дожились, я вже не знаю куди подітись, до початку роботи ще 2 місяці! На коп також не скоро, вдома вже все переробив. Не знаю чим то зайнятись!
     
  23. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    да , таки рибний день.


    1361498616_ero-046_800x450.jpg
     
  24. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Messages:
    6,351
    Location:
    Karpatia
    Як це - два місяці ?
     
    igor-kit and DARKSIDERS like this.
  25. DARKSIDERS

    DARKSIDERS Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    1,460
    Location:
    Поділля
    В мене робота починається десь в середині березня
     
    igor-kit and KUNDLER like this.
  26. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Messages:
    6,351
    Location:
    Karpatia
    Будівництво?