Будні і побут копаря

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Oprishok, 29 фев 2012.

  1. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Сообщения:
    3.621
    Адрес:
    Łódż, Polska
    То є файне, але чому пілот на Спітфайрі з протипиловим фільтром, тобто пустельний варіант. вдягнений у куртку з кожухом?;)
     
    KUNDLER, igor-kit и гринго80 нравится это.
    1. (в наличии 4 шт.)
      Бензинова запальничка BENZIN STURMFEUERZEUG CHROM POLIERT "DEUTSCHLAND" - Типова форма з...
      200 грн.
    2. (в наличии 2 шт.)
      Компактная и лёгкая газовая горелка. Предназначена для использования с резьбовыми баллонами. Требова...
      305 грн.
    3. 95 грн.
    4. (в наличии 20 шт.)
      Сухий спирт. В лоті 1 пачка вагою 65гр. Сухе пальне підвищеної енергетики, призначене для швидкого т...
      30 грн.
    5. Продам коврик с подогревом от USB ВНИМАНИЕ! Стоит блиц цена - не надо ждать окончания торгов, можн...
      450 грн.
  2. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    10.505
    Адрес:
    Украина
  3. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    10.505
    Адрес:
    Украина
    Доброго вечора всім:beer:
     
    yaruk, casio, гринго80 и 2 другим нравится это.
  4. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    405
      проданные:
    1.813
    Сообщения:
    2.134
    Адрес:
    Буковинські Карпати
    Самі позиціі DSC08743.JPG DSC08744.JPG DSC08746.JPG DSC08750.JPG DSC08752.JPG DSC08757.JPG DSC08754.JPG DSC08759.JPG
     
    vovc2301, Alex Faa, ArtBorsuk и 14 другим нравится это.
  5. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Сообщения:
    5.095

    Добрий вечір , пани-господарі ! Я вибачаюсь , але просвітіть мене - шо то таке Вольдурашка , то новий герой Леся Подерев'янського чи герой якоїсь казки ? Бо ви згадуєте його а мені не зрозуміло ...
     
    yaruk, консерватор, Allex761 и 4 другим нравится это.
  6. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    405
      проданные:
    1.813
    Сообщения:
    2.134
    Адрес:
    Буковинські Карпати
    знахідка-жалко що один!! DSC08758.JPG
     
    vovc2301, ArtBorsuk, yaruk и 8 другим нравится это.
  7. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    405
      проданные:
    1.813
    Сообщения:
    2.134
    Адрес:
    Буковинські Карпати
    щось з роду котелка-ручка відлетіла-залишив його на дереві -бо ще там покопаю!! DSC08819.JPG DSC08821.JPG DSC08822.JPG
     
  8. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    10.505
    Адрес:
    Украина
    То воно ще було на трьох ніжках,одна з яких відбита ? І ручка відбита мабуть.
     
    NIA, гринго80, igor-kit и ещё 1-му нравится это.
  9. igor-kit

    igor-kit Oberstleutnant

    Сообщения:
    3.465
    Адрес:
    Киев
    консерватор, KUNDLER, NIA и 2 другим нравится это.
  10. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    405
      проданные:
    1.813
    Сообщения:
    2.134
    Адрес:
    Буковинські Карпати
    а коли було зовсім сучно то просто брав голку з ниткою і ось результат!! DSC08901.JPG
     
  11. Vasyl Wolf

    Vasyl Wolf Hauptmann

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Сообщения:
    2.392
    Адрес:
    Львів Украина
    Ну не всі програмісти такі профі в екепіровці як Ви.:beer:
     
    Veter-59, Саня ZP.UA, igor-kit и ещё 1-му нравится это.
  12. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Сообщения:
    5.095

    Якийся хитрий вузькоокий білий собака , поранений в праву передню лапку що біжить ось вже п'ять хвилин і не заморюється , курва :confused: ... А то полярний чупакабронафтоїд , розширення популяції якого вплинуло на курс долярів у московії . А чогоВи сітішите щододоляра по 75рублєй - так то треба те ж саме сказати й про гривню -25 за один , тобто за одну гривню три руплябля - рівнісінько як і колись давно було один до трьох ... Так шо то скорше самообман , або ми теж в тій самій жопі - треба бути чесними , хоч путя та єжиснім таки х..уйло ...
     
    ArtBorsuk, Veter-59, NIA и 4 другим нравится это.
  13. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    405
      проданные:
    1.813
    Сообщения:
    2.134
    Адрес:
    Буковинські Карпати
    То що панство по поводу позицій????? я вже писав раніше--якусь байду німчура жерла -або сир в тубах або що інше -все звенить кругом фольга пів часа копу і начинаеш нервувати!!! ось раніше фото викладв -обгортка зелена!!! Хто був напишіть!!! DSC08632.JPG
     
  14. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    405
      проданные:
    1.813
    Сообщения:
    2.134
    Адрес:
    Буковинські Карпати
    незрозумів по поводу програмістів??? розтлумачте??
     
    igor-kit нравится это.
  15. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    10.505
    Адрес:
    Украина
    Це сир.Були Бона і Ада. Випускають по сьогоднішній день.Але це сир по ДСВ.

    190302-bb207bdacc4a210c2bd73be7a439be9e.jpg
     
    ArtBorsuk, yaruk, Саня ZP.UA и 4 другим нравится это.
  16. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    9.623
    Адрес:
    безмежні поля рапсу
    Це ватнік https://reibert.info/members/voldemarrus.71006/
    який вічно всім доказував шо на кацапщині жити харашо і шо скоро разом жити будемо , агітації за рузьке мір і так далі .
     
    консерватор, Veter-59, KUNDLER и 5 другим нравится это.
  17. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    405
      проданные:
    1.813
    Сообщения:
    2.134
    Адрес:
    Буковинські Карпати
    дякую!! німецький гарнізон стояв по хребту--1943 рік ! судячи з прогулянки особо не воювали-- патрони всі 1928 роком !! але в перемішку з патронами манліхер по ПСВ!!!
     
    ArtBorsuk, Саня ZP.UA, igor-kit и ещё 1-му нравится это.
  18. igor-kit

    igor-kit Oberstleutnant

    Сообщения:
    3.465
    Адрес:
    Киев
  19. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    10.505
    Адрес:
    Украина
    Тильзитер (нем. Tilsiter) — светло-жёлтый полутвердый сыр. Имеет умеренно твердую текстуру с неровными дырочками и трещинами. Тильзитер промышленного производства изготовлен из пастеризованного коровьего молока, имеет жирность от 30 до 60 % и темно-коричневую корочку. Часто имеет в составе тмин и чёрный перец; является прекрасным дополнением к коричневому/ржаному хлебу и темным сортам пива. Тильзитер — обычный столовый сыр, хотя и имеет множество сортов. Его едят в салатах, расплавленным в соусах, с картофелем, в пирогах и бутербродах.

    Производство Тильзитера было начато в середине XIX века в городе Тильзит в Восточной Пруссии (сейчас — город Советск Калининградской области) прусско-швейцарскими поселенцами из долины Эмменталь (кантон Берн). Первоначальные здания сырного завода все ещё существуют в Советске.

    Начиная с 1893 года Тильзитер стали производить также и в Швейцарии, в кантоне Тургау на северо-востоке страны, используя вывезенные из Тильзита рецепты.

    Существует три разновидности швейцарского Тильзитера:

    • зелёная марка (green label) означает сыр, сделанный из пастеризованного молока. Такой Тильзитер обладает мягким вкусом
    • красной маркой обозначают Тильзитер, приготовленный из непастеризованного молока, обладающего, с одной стороны, резким запахом, а с другой — необычным, пикантным вкусом.
    • Тильзитер с жёлтой маркой производится из пастеризованного молока с добавлением сливок.
    Название «тильзитер» не защищено торговой маркой, однако «швейцарский тильзитер» зарегистрирован в качестве торговой марки «Tilsiter Switzerland». Швейцарский тильзитер не имеет такого большого количества мелких глазков, как оригинальный тильзитер из Германии, и не обладает таким выраженным вкусом.
     
    ArtBorsuk, Саня ZP.UA, buldozer1974 и 2 другим нравится это.
  20. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    23.144
    Адрес:
    Bukovina
    А що тут думати?Тому що сам в тихаря копаэш и видсотки мени и пану К не сплачуэш.
     
  21. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Сообщения:
    8.069
    Адрес:
    Лодомерія
    Ще цікавіше: Мацква - ровесниця Рима, а англічанка бомбила Севастополь у 1941р.
     
    slawuta5, консерватор, Veter-59 и 5 другим нравится это.
  22. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    23.144
    Адрес:
    Bukovina
    Якбы ты читав книжки по истории ДСВ ,а не тиков устав караульной службы то знав бы як прожодила компания 1944 року,и не задавав би глупих питань.Завтра я на роботи и буду иати час,якшо э бажання приходь я тоби росскажу що де и чому.Можу дати книжку почитати,але гадаю тоби не цикаво буде,бо вона товще за 100 аркушив.
     
  23. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    23.144
    Адрес:
    Bukovina
    Писание от Апостола Пуйла?
     
    консерватор, Veter-59, KUNDLER и ещё 1-му нравится это.
  24. Vasyl Wolf

    Vasyl Wolf Hauptmann

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Сообщения:
    2.392
    Адрес:
    Львів Украина
    Відео ролік -це реклама компютерної гри. ( керування тільки техніка) тобто солдати в ній не задіяні. Тут і вишли ляпи у формі солдатів . Розраби 100% уваги задіяли тільки для технікі. А для реклами і так піде).
     
    buldozer1974 нравится это.
  25. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    405
      проданные:
    1.813
    Сообщения:
    2.134
    Адрес:
    Буковинські Карпати
    А ТИ ПАНЕ Р -100 В НОВОМУ РОЦІ ЩО::: В ТЕМІ -АЛЕ НЕ В ДОЛІ??? ОТО ВОНО ТАКЕ КАСИРОМ В ПАНА К БУТИ!!!