Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. Tayfun_U

    Tayfun_U General-major

    Messages:
    9,328
    Location:
    Сектор_М
    Ну да! Особенно когда вокруг монитора раскопки производишь - тогда эсбит наше фсьо!
     
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 46 шт.)
      Білі сигнальні патрони для ракетниці 26мм. Тільки розпаковані. Ціна за 1шт.
      250 грн.
    2. (в наличии 12 шт.)
      Новая запечатанная по заводу в родном кофре дымовая граната М18 желтый дым, американского производст...
      650 грн.
    3. (в наличии 4 шт.)
      Найсвіжіша 50ММ Ручна парашютна ракета білого кольору РОПДД 50, 2019року виготовлення. Тільки розпак...
      1000 грн.
    4. (в наличии 22 шт.)
      Сигнальні патрони для ракетниці білого кольору під перепаковку. Але для ракетниць таско, заграва, ко...
      120 грн.
    5. (в наличии 29 шт.)
      РГД-5 с активным запалом страйкбол Граната имитационно-тренировочная с активной чекой для применени...
      120 грн.
  3. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Пара рублей сверху творит чудеса-попробуйте.
     
  4. Tayfun_U

    Tayfun_U General-major

    Messages:
    9,328
    Location:
    Сектор_М
    Так смотря какой примус -если большой, так там стандартный пятилитровый баллон стоит и заправляют их на автомобильных заправках запросто.
    А если карманный примус то он от одноразовых балончиков работает. Когда много пустых баллончиков собирается то я их из большого баллона через переходник заправляю.
     
  5. консерватор

    консерватор General-leutnant

    і таке було. якось варив каву на есбіті поставивши його на стіл біля ноута.
    а взагалі то тре просто запальничку мати газову і ніякі оті примуси-шрімуси непотрібні. запальничка то річ дуже гарна, і приготувати їжу і розпалити багаття і зігрітись і підсвітити.
     
    Veter-59, obuch59, igor-kit and 2 others like this.
  6. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Messages:
    3,636
    Location:
    Поділля
    Ну Вас прогодувати,то повне банкротство буде,подивіться на ціни яєць та сала ,переходьте на хозрасчот:D:beer:
     
    Veter-59, obuch59, igor-kit and 4 others like this.
  7. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    пане К. ось бензопила урал, дружби нема.:beer:до неї ще запасний циліндр новий.

    23076851.jpg
     
  8. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Messages:
    3,636
    Location:
    Поділля
    Свою роботу цінити тре,Вам добре з безневинних сім шкур знімете,а восьму самі віддадуть:D
     
  9. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
  10. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    А ви знаэте як при допомози презерватива.у лиси зимою у холодну сонячну погоду розпалити багатьтя?
     
  11. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,065
    Location:
    Лісостеп
    А вода є по умовах завдання?
    Чи тільки дівка?
     
  12. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Дивок точно нема и води нема.
     
  13. консерватор

    консерватор General-leutnant

    а що робити у лісі взимку у холодну погоду? хоч який шар листя не був а все єдно земля промерзне і копати буде неможливо
     
  14. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,065
    Location:
    Лісостеп
    :confused:
    Якби була вода, то можна було би налити у презерватив, та зробити імпровізоване збільшувальне скло. А так, хіба що якийсь лучковий дриль треба майструвати.

    Що ж, з цікавістю почекаю відповіді на Ваше завдання. Гуглити не буду.
     
  15. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Перестаньте думати про дивок пряники и як дивок потим закапувати.Думайте про кастрик.
     
  16. консерватор

    консерватор General-leutnant

    коротше нічого нема.
    і лісу нема теж.
     
  17. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Ход мысли правильный.Сниг-це змерзла вода,спочатку набити им презик,потим пид одежою розтопити,а потим так як ви сказали.
     
  18. R@Mzes

    R@Mzes Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    60
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    139
    Не нада! Жениться - то ще й жінці буде картоплю смажити. Таке буває в житті. Так, так.
     
  19. консерватор

    консерватор General-leutnant

    тю на вас пане. всьо просто. дістаєте з кишені презерватива в який заздалегідь захований коробок сірників , запальничка та палена вата або гніт.
    шо ніясно!
    З.І. і взагалі в мене постійно з собом у залізній коробці сірники мисливські, сірники звичайні та запальничка. так, про всяк випадок.
     
  20. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    А ще можно натягнути на голову и изображать Пуйла......:D:D:D
     
  21. Tayfun_U

    Tayfun_U General-major

    Messages:
    9,328
    Location:
    Сектор_М
    Тю! Так а шо тут знать! Посилаєте презерватива за сірниками або запальничкой та й усьо!
     
  22. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Ну як не повернеться,вин жеж прэзерватив!
     
  23. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Messages:
    3,636
    Location:
    Поділля
    А ще краше нєфіг зимою по пояс снігу без причини в лісі шастать,нехай він (ліс)від нас відпочине:D
     
  24. R@Mzes

    R@Mzes Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    60
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    139
    Згадав аніхдота. Бидло заходить в аптеку і пита в продавця : "Гандони є?" Продавець подивився на нього оцінююче і каже ліниво так : "Заходять іноді..."
     
  25. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    ее нескажіть, є все.:D питання як зігрітись щоб самому незамерзнуть, от і думайте як використать піджачок для кохання, :D отакоєот.:beer:

    1380112072_golye-na-snegu-6.jpg
     
  26. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,065
    Location:
    Лісостеп
    Пане Бек, я от дивлюся на ці Ваші світлини, і в мене виникають запитання.
    Ви їх берете у якомусь клубі "моржів"? Чи кожній шубу обіцяєте, після чого вони не шкодують навіть дупу відморозити? :confused: