1. Сьогодні 22.06.2026 о 15-40 до 16-00 будуть проводитись технічні роботи Вибачте за незручності.

Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Без паники.Це не фото монтаж,але и не у мене у мисти.,у нас туман и гор не видко.У ясну поголу мисто виглядае якось так.[​IMG][​IMG]
     
    Astrolon, Alex Faa, NIA and 14 others like this.
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 2 шт.)
      Чехол для мультитула типа Leatherman Wave, Charge, Rebar, Wingman, Sidekick, Skeletool, Blast, REV (...
      320 грн.
    2. (в наличии 12 шт.)
      Нові Оригінальні Велика Британія
      250 грн.
    3. Грузовая рама для переноски негабаритных грузов (ящик, коробок, тюков). Каркас рамы выполнен из двух...
      6400 грн.
    4. (в наличии 1 шт.)
      Підсумок утилітарний, він же «сухарка», Від Шведського контрактного розвантажувального жилета Strids...
      750 грн.
    5. Сумка для протигаза GSR Gas Mask Respirator Field Pack Bag MTP Британський ранець для носіння станда...
      840 грн.
  3. консерватор

    консерватор General-leutnant

    то давайте я вам хатинку там підшукаю коло лісу. недорого, десь приблизно 26500 долярів. погоджуйтесь, гарна хатинка. майже автономна, тобто криниця є, ліс поруч одна електрика ре і все, ще і городу 1,5 гектари.
     
  4. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Якшо комусь цикаво то ось дити познимали.
     
  5. Unnamed Player

    Unnamed Player General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    55
    Messages:
    8,849
    Location:
    Украина
    Lakki, yaruk, гринго80 and 9 others like this.
  6. консерватор

    консерватор General-leutnant

    то ви з Азову будете? то є до вас питанячко. що то за цивільний корпус такий в вас є?
     
  7. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Я б з радістю відправив би те неподобство до тебе . Але нажаль не має впливу над погодою . Бо якби мав то в моєму повіті ніколиб зими не було , а булоб вічне літо . А над твоєю хатою сусіда вічно б ішов сніг і в твоєму дворі бувби вічний мороз ну десь градусів під -40 , бо тобі ж таке неодобство дуже до душі .
     
    Last edited: Jan 5, 2016
  8. Unnamed Player

    Unnamed Player General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    55
    Messages:
    8,849
    Location:
    Украина
    Так я є війсковослужбовець ОЗСП "Азов",осередки "ЦК" є у багатьох містах України.
     
  9. консерватор

    консерватор General-leutnant

    а що воно таке, з чим його їсти як то кажуть. вони як резерв щоб придушити підкацапників у тилу у разі чого чи просто такий собі осередок патріотичного виховання молоді
     
  10. консерватор

    консерватор General-leutnant

    мені до душі щоб порядок був а не то шо січас. щоб влітку було літо, взимку зима, восені осінь а на весні весна, а не те неподобство що зараз відбувається, то пече як скаженне то морозе без снігу, то ллє без просиху то ще якась халепа. наче за календарем літо а холод як восени.
     
  11. Unnamed Player

    Unnamed Player General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    55
    Messages:
    8,849
    Location:
    Украина
    Й те і інше,здебільшого роблять агітаційно-виховну работу.
     
  12. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,065
    Location:
    Лісостеп
    Збираєшся провадити агітаційну роботу серед жителів Донбасу, які переїхали до вашого міста? :rolleyes:

    [​IMG]
     
  13. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ні. збираюсь спокійно спати бо є кому підкацапниками займатись, бо вони молоді та жваві. та і при нагоді скинути адреси та прізвища підкацапників щоб серед них провели агитаційно-розяснювальну роботу з вилученням надлишків грошів та майна. кацапам та підкацапникам воно непотрібно.
     
  14. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,065
    Location:
    Лісостеп
    "Взять всё, да и поделить"? (с) :eek:
     
    casio, KUNDLER, Veter-59 and 4 others like this.
  15. консерватор

    консерватор General-leutnant

    нащо ділити? конфіскувати все на військові потреба! най компенсують за свій власний кошт свої заклики пуйлопамагі та інше.
     
  16. R@Mzes

    R@Mzes Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    60
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    139
    Навіяло "Єврейський Робін Гуд. Забирає гроші в багатих і віддає бідним....Під проценти".
    :)
     
  17. igor-kit

    igor-kit Oberstleutnant

    Messages:
    3,465
    Location:
    Киев
    С днем Панове Камрады , -6 наверное , лепит снег и сыро . Шо тут нового и интересного кроме работы .
    еще не сдох сабака
     
    гринго80, yaruk, casio and 5 others like this.
  18. консерватор

    консерватор General-leutnant

  19. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Messages:
    5,095

    Дякую , друже ! Щиро Вам вдячний за таку привабливу;) пропозицію та радий би пристати , але думаю шо та хатинка коштує не більше п'ятнадцяти - тож чи не забагато Ви хочете "наколядувати" :D? Це нагадало мені ситуацію чотирирічної давнини коли мені один щирий та майже альтруїстичний пан пропонував ділянку коло дачі олега Блохіна в Карпатах недалеко від Яблуниці ( це майже в самому Буковелі ) . Все звелось до того що він ( той щирий пан ) просто побачив з вікна автобуса об'яву про продаж ділянки , видзвонив господаря ( той виявився теж посередником ) і домовився про маржу на свою користь і сказав що покупець ( ну тобто це мав бути я ) коли зателефонує то треба озвучити енну суму ... Але на диво склалось так шо власницею того клаптя передгір'я виявилась подруга моєї лікарки і ціна ( доречі була навіть на сайті продаж в інеті заявлена ) виявилась на п'ятнадцять тисяч долявів меншою - не враховуючи послуги рфіційного посередника ... Отакі от бувають колишні друзі-сраколизи ( це про колишнього мого колегу по колишній роботі на тернопільщині ) . Але то було давно , зараз я бідний як церковна миша :rolleyes::( та маю лише деяку нерухомість у спадщину , та й ту переоформити нема за шо . А таки треба бо в новинах показували шо такий собі мусовий турист приїхав у Миколаїв на свята - а квартири вже нема бо шахраї вже продали . Так шо ще раз дякую , але ні - хоча як гарно зарожествуєте - то дам Вам залізне еуро та цукерок ( пересил за Вами бо то ж аби зарожествувати Ви маєте прийти , а не я до Вас ;)) .:beer::beer::beer:
     
    гринго80, casio, SOTNIC and 7 others like this.
  20. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    Тільки що на скупку приперли ось такий вутюг, і в латуні знайшов "калакольчік" з дюркою і без язичка:
    image.jpg image.jpg image.jpg
     
    NIA, гринго80, yaruk and 8 others like this.
  21. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    На калакольчику пише:
    ЗАВ.И.М.ТРОШИНА и А.И.БАДЯНОВА С.ПУРЕХЪ НИЖ.Г
     
  22. Мурад аль-Шах

    Мурад аль-Шах Oberst

    Messages:
    5,201
    Location:
    Вінниця
  23. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    Veter-59, KUNDLER, ejnalej and 5 others like this.
  24. Дуплай

    Дуплай Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Messages:
    1,121
  25. igor-kit

    igor-kit Oberstleutnant

    Messages:
    3,465
    Location:
    Киев
    У меня где то маленький есть , для лошадки .
     
  26. консерватор

    консерватор General-leutnant

    то він торгувати невміє і та дуже жадібний, я не такий. бо частина тої суми вернеться вам і вам від того буде дуже приємно. це по перше. по друге. я надав ціну щоб можна було її сбивати, тобто тогуватись, але чим більш знижається ціна тим менш грошів ви отримаєте з тієї оборутки. отакоєот.