Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ну то женіть сніжок і на нас. і тепліше буде і запаси тре поповнити.
     
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 2 шт.)
      Кружка стальная с карабином 250 мл KARABINER BECHER S/STEEL 250ML BLANK - Дорожная кружка с карабин...
      300 грн.
    2. Гідратор (питна система) Virtus Individual Hydration System MTP із новітньої системи екіпірування бі...
      1500 грн.
    3. Британский столовый набор 2011 года производства OSPREY Фляга на 1л из пластика, кружка из пластика...
      1000 грн.
    4. Великий комплект з портативного фільтра води та всього необхідного на природі для кемпінгу, походів,...
      390 грн.
    5. Пiдфляжник манерка армii Францii Матерiал аллюмiнiй
      270 грн.
  3. Lakki

    Lakki Major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    113
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    224
    Messages:
    2,597
    Location:
    УкраЇна
    Не питання,але знову будете винні сало і будете розмазувати сльози по обличчю і оповідати,як же ж важко з салом на базарі.
     
  4. консерватор

    консерватор General-leutnant

    точно! ви ж мені ще і сала винні невеличикй шматочок, 4х15 метрів. то разом з салом і відправляйте сніг.
     
  5. Lakki

    Lakki Major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    113
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    224
    Messages:
    2,597
    Location:
    УкраЇна
    От як пришлете той шматочок 4х15метрів,то ним одразу і дорогу сніжку змащу,а як ні,то сніг до вас аж в липні добереться.
     
    igor-kit and гринго80 like this.
  6. консерватор

    консерватор General-leutnant

    женіть сало швидше!
    тим більш що і в мене вже потеплішало,-16 і небо затягнуло так що і сніжок може піти. отакоєот. а ви кажете
     
  7. Lakki

    Lakki Major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    113
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    224
    Messages:
    2,597
    Location:
    УкраЇна
    До самої жаби,що там у вас тепліє і затягує.
    Як не буде до свят сала,за сніг,по святах вишлю ідейну літературу,за яку знов прийдеться червоніти.
     
    igor-kit, casio and Саня ZP.UA like this.
  8. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ну то і підете до допру за розповсюдження забороненої ідеології. та ще і хлопцям відпишусь з ваших країв що ви камняцьку літературу чесним людям розсилаєте з метою скомпрометувати їх, най вживають міри. отакоєот
     
  9. Tayfun_U

    Tayfun_U General-major

    Messages:
    9,328
    Location:
    Сектор_М
    Тю! Багаття розпаліть посеред кімнати - одразу потеплішає!
     
  10. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    4,865
    Location:
    Слобожанщина.
    Доброго всім ранку,за вікном - 20:oops: ...Я ось таку зробив,https://reibert.info/threads/moj-xlamec-2014-popolnjaema.449672/
     
    Last edited: Jan 5, 2016
    NIA, SOTNIC, igor-kit and 6 others like this.
  11. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    4,865
    Location:
    Слобожанщина.
    Я на ній таку швидкість розвиваю по трассі Харків -Сімферополь, а більш і ніде(((А дорогу начебто терпимо держе...Хоча з Октавіею не зрівняеш)))))
     
    NIA, igor-kit, casio and 3 others like this.
  12. yaruk

    yaruk Hauptmann

    Вітаю! потепліло -10,бо вчора зранку при -20 автівка не завелась:mad:
     
    NIA, SOTNIC, igor-kit and 6 others like this.
  13. Вольф

    Вольф СД

    Messages:
    3,972
    Доброго ранку!
    Така там гарна тарілочка. Я теж знайшов схожу. Якось покажу фотку. Не знаю сучасна, чи німецька.....
     
  14. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :beer: з мене 0.5, знову :D
     
    igor-kit and Саня ZP.UA like this.
  15. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Витаю всих з наступаючим Святвечиром.На вулици -7-потеплило.Пью каву,борюсь со сном.Дали в мене два вихидних!!!!
     
    NIA, SOTNIC, igor-kit and 6 others like this.
  16. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    А у нас потеплило!-7 Пью каву,борюсь из сном.Всих з наступаючим!Прокинутись негоден.:confused:
     
    Last edited: Jan 5, 2016
    yaruk, igor-kit, casio and 5 others like this.
  17. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    Доброго ранку хунта!
    За бортом -10, притрусило сніжком, вітру немає. За добу температура піднялася на 10 градусів догори, і хай би ще росла! Як на мене, то сама комфортна зимова погода -2 - -5, щоб не було грязюки під ногами і щоб сніг під ногами хрупав. Сьогодні потрібно буде провести закупки до Різдва, бо взавтра вже Святвечір.
     
    NIA, yaruk, SOTNIC and 7 others like this.
  18. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Messages:
    8,069
    Location:
    Лодомерія
    У нас ще краще: -8.
     
    NIA, yaruk, SOTNIC and 7 others like this.
  19. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    В четвер вдень сриноптики обицяють +1,а у понедилок +8.[​IMG]На коп не пиду.Почекаю до понедилка.
     
    Last edited: Jan 5, 2016
    NIA, igor-kit, KUNDLER and 9 others like this.
  20. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Вітаю панове, - 15, сніжок іде, до вечора насипле :beer: перевдів автівку в зимову гуму :beer: продам металодетектор, пінпоінтер.:beer:

    1287_jerotika_za_chashkojj_kofe_19_foto_big_1.jpg
     
    NIA, igor-kit, casio and 5 others like this.
  21. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    7,061
    Location:
    Ukraine
    Доброго дня.добрим людям.В нас потепліло.-13.вчора було -23.Купив новий акум до МД.10-11 буде потепління.до 0 градусів.Почимчикую до лісу.бо хата глиною смердить.:D
     
    NIA, SOTNIC, igor-kit and 7 others like this.
  22. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Messages:
    6,351
    Location:
    Karpatia
    NIA, SOTNIC, igor-kit and 2 others like this.
  23. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Messages:
    6,351
    Location:
    Karpatia
    ВІтаю всіх. Відстань 25 км, то і кілька лишніх градусів: після вчрашніх 22 - нині 11. Вночі йшов сніг.
     
    NIA, yaruk, SOTNIC and 8 others like this.
  24. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,065
    Location:
    Лісостеп
    Вітаю, хлопці та дівчата! :beer:
    Потепліло, -13, сипле сніг. От і добре.
    Я іще попереднє не випив. :) Я взагалі вже третій рік як не вживаю, то не переймайтеся, візьму кулеметом. ;)
     
    NIA, yaruk, SOTNIC and 6 others like this.
  25. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    4,865
    Location:
    Слобожанщина.
    На пин резерв до вечера,фото можно в личку ?
     
    igor-kit likes this.
  26. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    Доброго ранку. -12, сніг. Хочеться когось забити, пўло ще не здохло? Чи воно почало собі ноги відгризати як пацюк в пастці?
     
    NIA, гринго80, yaruk and 8 others like this.