Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    То дуже дорого .
    Давай краще так : ти мені будинок в Бердочеві і я тобі за це апендикс вилікую ( наперед ) , га ?
     
    Veter-59, Allex761, obuch59 and 5 others like this.
  2. Интересные лоты

    1. Новые очки
      1000 грн.
    2. (в наличии 3 шт.)
      Нові в упаковці.
      1000 грн.
    3. Швейцарські гірськолижні сонцезахисні окуляри. SONNENBRILLE SCNWEIZ "SUVASOL" Оригінальні...
      850 грн.
    4. Балістична маска Revision Desert Locust APEL (TAN499, OCP, Multicam), оригінал, США Оригінальне війс...
      3999 грн.
    5. (в наличии 10 шт.)
      Основні характеристики: Повний захист обличчя: Маска закриває обличчя, захищаючи від ударів, подряпи...
      220 грн.
  3. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Вы наверное мараканський шпигун.
     
  4. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Зі мною в гуртожитку жив хлопчина із славного села Верблюжка ( батьківщина отамана Григорьєва ) . То я його навчив на свою голову вирішувати проблему з перегорівшими лампочками в кімнаті . Ото раз згоріла лампочка у нас в кімнаті , а воно ніч на дворі , у магазинах нічних тіко пойло та куриво . Ото пішов я в калідор та й викрутив лямпочку і вкрутив у кімнаті - показав де мона взяти . З тих пір мій молодий послідовник ретельно викручував лямпочки на всіх інших поверхах крім нашого ( лямпочок була повна тумбочка ) . Працював він так до тих пір поки лямпочки не почали калом мазати , то він щоб помститися електрикам підпалював в коридорах загальні розетки і вимикачі і доводив горіння до тих пір поки все не вигорало і в отворі куди вставлялася розпредільча коробка лишалися тіко оголені дроти . Електрики зранку гнули матюччя і довбали стіни щоб добратися до тих дротів і замінити шмат обгорівшого дроту , на дріт в ізоляції і встановити нову розетку чи вимикач . Та й взагалі бувши студентом вув винахідливим . Ото частенько під час масових гулянь товчуться вікна іноді тими хто живе в тій кімнаті іноді хтось з вулиці чи іншого поверху заради розваги пожбурить у вікно пусту плєшку . Ну от побили вікно в кімнаті ( ото таке велике на три половинки ) , ну шо робить ? Хто більш меткіший чи хазяйновитіший мерщій біжить на загальні кухні , душеві , тоалети чи до вікон які були в коридорах та й повитягали з тих вікон шибки . Решта довбнів ночуют з побитими шибками , затулюючи вікна ковдрами , а на ранок їх нагинає комендант . Коменданша просто робила обхід і де були вікна без шибок відразу до тих кімнат застосовувалися санкції . Гарна була жінка той комендант на прізвища Щаслива , майстер своєї справи .
     
    Tayfun_U, Veter-59, Allex761 and 6 others like this.
  5. нейтрал7

    нейтрал7 Oberst

    Messages:
    4,230
    Location:
    ----UA-----
    где щасливый отец?
    желательно фото
    стресс ..
    полюбому есть!
     
  6. нейтрал7

    нейтрал7 Oberst

    Messages:
    4,230
    Location:
    ----UA-----
    имеется ввиду...фото счастливого отца...а стрес у меня.o_O
    праздники....
     
  7. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Маленький Коля любил электричество-ел батарейки в огомных количествах.И вот наконец прошел электролиз,зря доктора за здоровье боролись.
     
  8. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    В коме.
     
    Veter-59, Allex761, obuch59 and 5 others like this.
  9. igor-kit

    igor-kit Oberstleutnant

    Messages:
    3,465
    Location:
    Киев
    Не я русожидобендеровец .
     
  10. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    Страшні люди!
     
  11. нейтрал7

    нейтрал7 Oberst

    Messages:
    4,230
    Location:
    ----UA-----
    как я ему завидую.:beer:
    молодчага !!!!!!!! прийдет в себя прочитает...
    я это еще раз скажу.
     
  12. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Азия-дикарис(с)
     
  13. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Страшні були ті в яких вчився Людвіг Арістарховіч
    .
    Ото да , ото були монстри .
     
    Veter-59, сеня73, obuch59 and 4 others like this.
  14. нейтрал7

    нейтрал7 Oberst

    Messages:
    4,230
    Location:
    ----UA-----
    вы хоть постелили человеку?
     
  15. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Бракований презик зробили китаезы,а молодец чомусь Громофф.....
     
    Veter-59, Allex761, corbie and 3 others like this.
  16. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Ше була в нас одна постійна забава . Коли відмикали в гуртожитку електрику , то ми виходили на коридор і з лівого боку кімнати поливали на підлогу олію . Підлога була ото така совіцкий мармур - цемент поділений полосками шкла . Чого зліва бо нам туди мона було не йти , кімната була на початку калідора гуртожитка за кімнату від сходів , навпроти кухні і до тоалету та душевої було тре йти в правий бік . І рахували кіко сдудентів гепнеться o_O на тому "мармурі" який облитий олією .
     
    Veter-59, гринго80 and igor-kit like this.
  17. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    [​IMG]
     
  18. нейтрал7

    нейтрал7 Oberst

    Messages:
    4,230
    Location:
    ----UA-----
    шутку понял...:D
    но а так.:oops:низя
     
  19. Tayfun_U

    Tayfun_U General-major

    Messages:
    9,328
    Location:
    Сектор_М

    Жадный был Билл, не ел и не пил. Усё денежки копил.
    ....
    Вот и все. И не ту Билла. Жадность Билла погубила [​IMG]
     
  20. нейтрал7

    нейтрал7 Oberst

    Messages:
    4,230
    Location:
    ----UA-----
  21. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
  22. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    Кома різна буває:D
    image.jpg
     
    yaruk, Veter-59, сеня73 and 9 others like this.
  23. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Це вин за Пуйлом по ДОЛЖОК прийшли.
     
    Veter-59, Allex761, obuch59 and 3 others like this.
  24. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
  25. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ліпше я тобі щось вилікую. я гарно лікую, ще ніхто не скаржився.
     
    obuch59, ejnalej and igor-kit like this.
  26. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    7,524
    Location:
    Бишівська Хунта
    Вітаю всіх порядних людей, хунту і камуняці остеохандроз в слідуючому році вилікувать!
    Взавтра сутки на панщині, тому не знаю, получиться сюди завітати чи ні. А тому, вітаю всіх з наступаючим Новим роком! Хай він буде для всіх кращий , чим цей! Кого зобідив словом чи ділом-прошу вибачення!