Будні і побут копаря

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Oprishok, 29 лют 2012.

  1. aSvetik24

    aSvetik24 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    451
    Адреса:
    Україна
    Ну,раз Ви так просите :D
     
    ejnalej, SOTNIC, консерватор та 2 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Охладитель-батарея от ПТРК FGM-148 Javelin
      600 грн.
    2. (в наявності 117 шт.)
      гильза тир..пуля впресована и обжата. в размере
      25 грн.
    3. Дуже рідкісний лот зацікавить справжніх колекціонерів. Кришка задня РПГ 22. Доповнить ваш ммг тубус...
      500 грн.
    4. Рідкісний ММГ тубус від гранатомета морської піхоти США Mk153 SMAW.
      1350 грн.
    5. Свіжий відстріл, ціна за всі.
      250 грн.
  3. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    7.061
    Адреса:
    Ukraine
    Ви в тому звіринцеві в якості кого?Дресирувальника.чи дро ...... чуна :D.Хай мене пані простять великодушно.
     
    Tayfun_U, casio, ejnalej та 5 іншим подобається це.
  4. Лера ОУН-УПА

    Лера ОУН-УПА Stabsfeldwebel отпуск

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    78
    Лоти
      на продажу:
    45
      продані:
    225
    Повідомлення:
    680
    Адреса:
    Озирнись навкруги, ми - скрізь!
    А шо,вже й помєчтать ніззя!?:D
     
    консерватор та obuch59 подобається це.
  5. aSvetik24

    aSvetik24 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    451
    Адреса:
    Україна
    А,може,дресирувальника?:)
     
    corbie подобається це.
  6. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    89
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    155
    Повідомлення:
    12.080
    Шалом! Я багато цицьок пропустив?:rolleyes:
     
    yaruk, vovc2301, buldozer1974 та 4 іншим подобається це.
  7. aSvetik24

    aSvetik24 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    451
    Адреса:
    Україна
    Та можна,чого ж нельзя,тільки скромніше якось.А то не форум,а порнографія якась:eek::D
     
    casio, ejnalej, SOTNIC та 2 іншим подобається це.
  8. Лера ОУН-УПА

    Лера ОУН-УПА Stabsfeldwebel отпуск

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    78
    Лоти
      на продажу:
    45
      продані:
    225
    Повідомлення:
    680
    Адреса:
    Озирнись навкруги, ми - скрізь!
    Та ми такі,що від скромності не помрем.Ми - ценітєлі і почітатєлі красоти женскаго тєла. Адже нема нічого більш досконалого і красивішого за женщіну!:beer:
     
    yaruk, ejnalej, гринго80 та 4 іншим подобається це.
  9. aSvetik24

    aSvetik24 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    451
    Адреса:
    Україна
    Да,шось я не подумала... Ну,хай буде так.Тільки тоді я ж буду теж,як його?Почітать мужскоє тєло:D
     
    yaruk, Лера ОУН-УПА, ejnalej та 3 іншим подобається це.
  10. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    3.437
    Адреса:
    Киев
    Это проба суицида???:eek:
     
    Tayfun_U, гринго80, консерватор та 2 іншим подобається це.
  11. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    7.061
    Адреса:
    Ukraine
    Таки так.і я про те.Надивиться отут *срамоти*.а в ліжку біля дружини.Ні пари з уст.ні з. сраки перду.Раніше був один цицькар.(як ото дід Панас на ТВ).Атеперички ліплять ті цицьки всі.кому заманеться.Ніякого свята.Одна *парпаграфія*.Нема порядку
    Вибачте за помилки.в вагоні вже смеркає
     
    Tayfun_U, casio, гринго80 та 5 іншим подобається це.
  12. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    89
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    155
    Повідомлення:
    12.080
    а як дочитаєте до кінця - дасте? ... теж почитати:oops::rolleyes:
     
    гринго80, corbie та Veter-59 подобається це.
  13. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    89
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    155
    Повідомлення:
    12.080
    і слизько - каток як не як:D:D:D
     
    yaruk, Veter-59, консерватор та ще 1-му подобається це.
  14. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    89
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    155
    Повідомлення:
    12.080
    пане Опришок, ото в мене до вас питаннячко - пам"ятаю ви здається брезентовою кулеметною стрічкою барижили? шось ще лишилось?:rolleyes:
     
    консерватор та Oprishok подобається це.
  15. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Повідомлення:
    8.069
    Адреса:
    Лодомерія
    Так, був. Але ж орьол наш Аді самоусунувся. Прийшлось піднімати ..ой . випале... тю.. з рук :confused: хулєра, як це сказати?
     
    ejnalej, Veter-59, SOTNIC та 3 іншим подобається це.
  16. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    25
    Повідомлення:
    23.144
    Адреса:
    Bukovina
    Особливо людям з асфальтною хворобою.
     
    консерватор та kran подобається це.
  17. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    34
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    58
    Повідомлення:
    11.005
    Адреса:
    Bandershtat, Urzad Galiciya, Charnogiria,Jabie
    ArtBorsuk та Gromoff подобається це.
  18. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    89
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    155
    Повідомлення:
    12.080
  19. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.197
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    їхали козаки, гуркотів їх трахтор раптом біля моря вибухнув реактор
    най гепне і моцно гепне. щоб побільше кацапів накрило
     
    Tayfun_U, casio, ejnalej та 5 іншим подобається це.
  20. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.197
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    я у ті роки якраз навпроти ринку жив то в нас завжди він працював по суботах та неділях, у п'ятницю та середу там тілько ятки та крамнички були відкриті. то вже потім він почав і у вівторок та четвер працювати, ну це вже у перестройку почалось а тоді порядок був а нє то шо січас.
     
    casio, гринго80, SOTNIC та ще 1-му подобається це.
  21. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    5.601
    Адреса:
    E40
    У нашому зоопарку одні лише експонати.
     
    Gromoff та консерватор подобається це.
  22. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    8.640
    Адреса:
    Запоріжжя
    я вибачаюсь, а нема, випадково, фото самого фотографа під час з*ёмки ???
    цікавить сам апарат :D

    якщо тема сісек не розкрита, тоді ці гарні дівчата до вашоі поваги ...
    [​IMG]
    хлопці, хто в курсі, за суботні сіськи банять ???
    якщо ні, тоді я на рибалку,
    якцо так, тоді повернуся лише за 7 днів :cool:
     
    Tayfun_U, buldozer1974, casio та 8 іншим подобається це.
  23. obuch59

    obuch59 General-major

    Повідомлення:
    5.618
    Адреса:
    Кривой Рог Украина
    ну якщо дивитись на тату то бана небубу,
    а взагалі, на фото - то бан бубу від пана К:D
    і відсоток в вигляді пляшанки коньяку:)
     
    yaruk, casio, ejnalej та 4 іншим подобається це.
  24. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Повідомлення:
    3.621
    Адреса:
    Łódż, Polska
    Не забудьте нас на рибку запросити:beer:
     
    ejnalej, гринго80, SOTNIC та 2 іншим подобається це.
  25. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.197
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    майже. той хто посте цицьки у неположений день винен кожному відписувачу півлітру коньяку за кожну пару цицьок. оно пан дохтур вчора на цілий ящик кожному втрапив.
    в нас тут порядок!отакоєот. а ви кажете
     
    casio, ejnalej, Саня ZP.UA та 4 іншим подобається це.
  26. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Повідомлення:
    6.351
    Адреса:
    Karpatia
    На радянський розпорядок у нас ринки перевели в 1970-і. До того все було по-давньому: в суботу не торгували жиди, в неділю - християни.
    Зараз вихідний неділя, та і то певно не всюди.
     
    yaruk, casio, ejnalej та 5 іншим подобається це.