Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    3,437
    Location:
    Киев
    Котлу.:D
    Ось з малими страпона зробили.:D
    100_1766.JPG 100_1767.JPG
    Вазелін не допоможе.o_O:D
     
  2. Интересные лоты

    1. Зимние перчатки для охоты/рыбалки с камуфляжным окрасом «Лес». Ладонь покрыта силиконовыми напыление...
      250 грн.
    2. Кожаные перчатки, предположительно произведены в Голландии (привезены оттуда). Подойдут на узкую лад...
      230 грн.
    3. Перчатки Механикс, Smoll, оригинал, покупал здесь же, не подошёл размер. Описание из интернета FastF...
      600 грн.
    4. За допомогою затиску від Mechanix Wear можна кріпити рукавички до поясу або кишені. Це дозволяє завж...
      150 грн.
    5. Nomex® Flight Gloves Sage Green - Flyers Summer Type GS/FRP-2 Рукавички, які створювалися для пілот...
      750 грн.
  3. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    З таким точно до пана К можна.:D
    Готуйсь комуняка, люстратор готовий.
     
  4. Мурад аль-Шах

    Мурад аль-Шах Oberst

    Messages:
    5,201
    Location:
    Вінниця
  5. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    3,437
    Location:
    Киев
    З таким можна куди вгодно.:D
     
    obuch59, slawuta5, Oprishok and 6 others like this.
  6. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    3,437
    Location:
    Киев
    И действенно.:smile_12:
    Нужно патентовать...:oops:
     
  7. Мурад аль-Шах

    Мурад аль-Шах Oberst

    Messages:
    5,201
    Location:
    Вінниця
    Треба ше клізму з напалма придумати..
     
    aSvetik24, vovc2301, obuch59 and 6 others like this.
  8. консерватор

    консерватор General-leutnant

    нетреба усіх по собі судити.
    вам те більш личитиме так що залиште той люстратор собі
     
    obuch59, Oprishok, Gromoff and 4 others like this.
  9. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Можна ще знизу димохода голку поставити, і в міну патрон. Туди кинув, назад само вилетіло. Нанотєхнологіїї.....
     
  10. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Ви мабудь сьогодні рано встали, що вже до обіду без почуття гумору лишились.
    Не ображайтесь.
     
    obuch59, slawuta5, Oprishok and 3 others like this.
  11. Мурад аль-Шах

    Мурад аль-Шах Oberst

    Messages:
    5,201
    Location:
    Вінниця
    Не провокуйте крана бо без хати лишиться..
     
    obuch59, slawuta5, Gromoff and 3 others like this.
  12. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    402
      проданные:
    1,813
    не шутк bc9ef779383ee91a31360a065d87155b_IMG_1462.jpg уйте з тими обмінами --бо гуцулки в руках крепкі!!!!!
     
  13. Мурад аль-Шах

    Мурад аль-Шах Oberst

    Messages:
    5,201
    Location:
    Вінниця
    Яка гидота...
     
    slawuta5, Gromoff and buldozer1974 like this.
  14. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    :eek:Бичачі чи слонячі?
     
  15. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Щойно прочитав роз"яснення про ці нові плястикові метрики в губернській гозеті . То пишут що про прописку , сімейний стан та інші відмітки поки будут видавати справку із паспортного столу , аж колись згодом коли буде працювати база то ці справки відмінят . Такшо і плястикова метрика буде та ше й катай в паспортний сіл за справками . Краще вже походити ше з паперовим паспортом , поки вони дадуть собі ладу із тими новими технологіями .
     
  16. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    402
      проданные:
    1,813
    а яку важливу роль відіграе!!!!
     
  17. Лера ОУН-УПА

    Лера ОУН-УПА Stabsfeldwebel отпуск

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    78
    Лоты
      на продаже:
    45
      проданные:
    225
    Ой...:eek:А хто ж це той нещасний,що причиндали свої залишив в цих міцних руках!?:D:beer:
     
  18. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    402
      проданные:
    1,813
    повірте хазяін тоі штуки вже неактуальний---хіба в випадку якщо гарно танцюе!!!
     
  19. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Messages:
    5,095

    Львів , дев'яте січня 2013 року , площа Ринок , десь 20-нульзґаком . Свято Пампуха ше не закінчилось і ґлінтвейн тече річкою . Турісти жеруть дармові пампухи щедро запиваючи усіляким подобієм глінтвейну . Раптом одній "блєді" робиться зле й вона починає гикати . Її бойфренд кричить аби вона не швидила з виверженням бо в неї "закачано кучу бабла і жідкого шоколяда " й штовхає її до ковзанки з криками " давай бистрєй бєги блєвани на льод , я хоть пасматрю на фіґуркі с шакалада , каторий ти випіла і сажрала ..." Та курва дійсно біжить до майданчика й намагається перехилитись через огорожу ковзанки аби таки зробити те неподобство , тута на ковзанах летить хлопчик з криками :" Тьотя , тікайте бо я не вмію різко зупинятись і рефлекторно виставляє в перед руки аби за шось вхопитисі ... Тьотя хоч і п'яна , але таки різко розвертається й фонтанірує на того придурка , що до того моменту називавсь бойфренд . Той так само рефлекторно б'є ту курву правим хуком в ліву щелепу й обоє падають ... Тут ніби з небес з'являється вертеп ( там приймала участь моя донька ) і співає гарних пісень , дітки отримують від мене в подарунок дрібні гроші та по мішечку пампухів , потім люб'язно протягують вже опритомнівшим тьоті й дяді по пампухові ... секуни зо дві й тьотя побачивши пампуха ще раз дебело випорожнилась орально в пазуху свого вже мабуть самого страшного "нефренда" . Турісти з бєлгорода побились , обблювались , викачались в багнюці , але таки зрозуміли що таке свято ( хоча вони так мабуть святкували й раніше всі свої сімейні свята ) .
     
    yaruk, Alex Faa, casio and 12 others like this.
  20. Штюбинг

    Штюбинг Oberleutnant

    Або співає!
     
  21. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    402
      проданные:
    1,813
    на коп добре --пікавби гарно !!!
     
  22. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Messages:
    5,095

    Нєє ! Всі печуть гарбузи ..
     
  23. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Messages:
    12,080
  24. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    58
    Шановне паньство, а як ви думаєте що на вас сьогодні чекає - гаяваспитаю???:smile_9::smile_9::smile_9:
     
  25. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Або баня, або марлєзон.
     
  26. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Messages:
    12,080
    нєважно ... чоловічі:oops::rolleyes: