Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    Щойно кіт стирив у собаки костомаху і припер мені… От думаю — невже так погано виглядаю, що мене навіть котяра підгодовує.
    А він втоптпав шматок печеного гарбуза і спить.
    де всі? теж дрихнуть?
     
    NIA, KUNDLER, slawuta5 and 7 others like this.
  2. Интересные лоты

    1. Нульц.Не ношений.
      2500 грн.
    2. Головне слідче управління, служба безпеки України
      1777 грн.
    3. знак Української спілки ветеранів Афганістану. Важкий метал
      60 грн.
    4. Книга нова,нагороди СРСР,та Германії,під час Другої світової війни.
      500 грн.
    5. Тяжёлый металл, диаметр 39 мм, винт, фото на листе в клетку для масштаба Пересылка Укрпочта или Нова...
      950 грн.
  3. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    7,061
    Location:
    Ukraine
    Ні.пообідали.та хліб жуємо.Так шо аж оки злипаються.
     
  4. obuch59

    obuch59 General-major

    а я щє ні! нелізе гадость на суху:D
    пішов я рибки насмажу:)
    Вождяка! ти коли на НП забредеш?
     
    NIA, Veter-59, slawuta5 and 5 others like this.
  5. Мурад аль-Шах

    Мурад аль-Шах Oberst

    Messages:
    5,201
    Location:
    Вінниця
    Мо схудли?
     
    NIA, Veter-59, obuch59 and 2 others like this.
  6. Мурад аль-Шах

    Мурад аль-Шах Oberst

    Messages:
    5,201
    Location:
    Вінниця
    Заздрю вам щиро,і рибка є і пити що.. Сам би зара шось бахнув..Мабуть треба йти будити колєгу,бо він спить після зміни..і шось будемо думати - нагнали ви мені смаку..
     
    NIA, vovc2301, Veter-59 and 4 others like this.
  7. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Messages:
    12,080
    зверніть увагу на інтер"єр і на підпис де це зроблено:D:D:D

    dfd.png
     
    yaruk, NIA, vovc2301 and 9 others like this.
  8. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Messages:
    12,080
    ... ну а вираз обличча суто Аргєнтінскій :D:beer:
     
    yaruk, NIA, vovc2301 and 8 others like this.
  9. Мурад аль-Шах

    Мурад аль-Шах Oberst

    Messages:
    5,201
    Location:
    Вінниця
    Ага.. село Голосраки Аргентинського району
     
    NIA, aSvetik24, vovc2301 and 7 others like this.
  10. Мурад аль-Шах

    Мурад аль-Шах Oberst

    Messages:
    5,201
    Location:
    Вінниця
    А я б вдул)
     
    obuch59, Gromoff and Tayfun_U like this.
  11. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Messages:
    12,080
    та яя вже, але то явно не Аргєнтінскій запал у ліжку)))) ... працює барменом в одному завєдєнії біля хати, сама мені телефон втулила:oops: .. я як раз тоді був після стоматолага (зайшов з цєлью дєзінфєкції) ... вона аж підсіла до мене і так перейнялась моєю проблємою:oops::oops::oops::oops:
     
  12. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Messages:
    8,069
    Location:
    Лодомерія

    • Зачем тащиться нам куда-то в Аргентину?
      Махнём-ка лучше мы на нашу Украину:
      На Молдаванке открывается пивная,
      Там собирается компания блатная. )(
     
    yaruk, vovc2301, Veter-59 and 8 others like this.
  13. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    З Бучач-Айроса чи Ріо-де-Березно
     
    yaruk, aSvetik24, vovc2301 and 8 others like this.
  14. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    Судячи по її колінам, можна сказати в якій позі вона "переймалася Вашою проблемою":D
     
  15. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    Ольгопільський район або Бершадьский, ну або ще десь у Бесарабії
     
  16. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    Во во! Точно десь звідти.:smile_12:
    В мого рідного дядька з Бершадського району, грубка з такого ж кафелю зроблена.:D
    Спочатку подумав що дядько якусь молоду кобіту до себе в хату привів, але знаючи тітку, вона би йому "стерилізувала" мужське достоїнствоo_O
     
    Last edited: Dec 17, 2015
  17. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Товариство , хто шо думає по тім новим плястіковим метрикам , га ?
    http://forbes.net.ua/ua/news/140770...zpoviv-yak-otrimati-novij-plastikovij-pasport
    Мене ото цікавить як у плястікову метрику будуть вносити прописку чи зміну сімейного стану чи ше яку фігню , там особливі відмітки ?
     
  18. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Messages:
    12,080
     
    buldozer1974 and corbie like this.
  19. Штюбинг

    Штюбинг Oberleutnant

    Ніяк! Думати треба перед шлюбом та купівлею хатини. То вже назавжди.
     
  20. консерватор

    консерватор General-leutnant

    зачєм скажіте вам чужая аргєнтіна?
    вот вам історія каховскага равіна,
    шо жіл в уютнай скромнай абстановке,
    в уєзднам тіхам горадє каховкє
    била у нашіва равіна дочка єнта
    такая гібкая как шйолкавая лєнта,
    такая чістайа как мітая пасуда,
    такая умнайа как цєльний том талмуда.....
     
  21. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    Я тех на кахель увагу звернув. Бо я такі тільки в тих місцях зустрічав, у Карпатії (при та за) правда я не все ще бачив :rolleyes:
     
  22. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    То така плястикова метрика гарна тіко покійнику , у нього вже ніц нічого не зміниться в житті , і прописка постійна і сімкйний стан :D .
    Мать введуть якусь загальну базу по пропискам і паспортним даним . Тіко ж роботи там буде ого го , не на один рік . Бо зара всі дані в паспортних столах на паперових карточках . І здається мені шо буде як завши введуть ті плястикові метрики , а обслуговувати їх вже будуть вчитися після введення в експлуатацію .
     
  23. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Messages:
    8,069
    Location:
    Лодомерія
    Після 13.01.2016р. поведу малого на пластикову паспортизацію. Поперед батька, себто.
     
  24. консерватор

    консерватор General-leutnant

    а де він узяв такі кахлі? чи то дуже давно було, га?
     
  25. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Messages:
    3,621
    Location:
    Łódż, Polska
    Я щось пропустив?
     
  26. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ви тілько усе ретельно занотовуйте щоб сусіду Касіо розповісти. бо він бач боїться як у тому мультіку де тілєтко усіх личило, а від нього усі тікали та нехтіли бути переличиними