Будні і побут копаря

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Oprishok, 29. Feb. 2012.

  1. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Beiträge:
    5.601
    Ort:
    E40
    Доброго ранку!
    За вікном Сонце, Земля вся біла… дуже хочеться літа
    [​IMG]

    Не повірите наскільки чемно, є що згадати от тільки розказати нічого)))))

    І сало теж)
     
    yaruk, aSvetik24, ASKOT1 und 8 anderen gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Анатомічна футболка alignmed usa Анатомічно сконструйована з використанням технології натяжних панел...
      345 грн.
    2. (в наличии 3 шт.)
      Спортивная майка черная с нашивкой орел. Майка - самый лучший вариант для активного отдыха и спорт...
      400 грн.
    3. Термобельё из флиса “кубик”. Хорошо согревает и дышит. Пригодиться в разных ситуациях, на разную акт...
      600 грн.
    4. ЗСУ. Летняя рубашка поло. Размер L/L. Новая в упаковке
      300 грн.
    5. (в наличии 3 шт.)
      Футболка флектарн Оригинальное название: US T-Shirt, halbarm, 170 g/m² Производитель : MFH ( Герман...
      690 грн.
  3. і з вас туво, півлітра.
     
    Veter-59, Бек, ejnalej und 2 anderen gefällt das.
  4. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Beiträge:
    5.601
    Ort:
    E40
    Давати ревізити? )))))))))))))))))))))))
    Поплутав дні —сьогодні ж рибний:
    [​IMG]
     
  5. obuch59

    obuch59 General-major

    крига щє тонка!,так що на ковзанах будеш кататися щє не скоро.:D
    а притрусить сніжком,то і на фотіку побачиш.
     
  6. Лера ОУН-УПА

    Лера ОУН-УПА Stabsfeldwebel отпуск

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    78
    Лоты
      на продаже:
    45
      проданные:
    225
    Я так зрозумів,що в повідомленні вельмишановного пана,якому хочеться літа, має місце прихована реклама приборів для гоління "Жилетт"?:D


     
    buldozer1974, obuch59, Veter-59 und 3 anderen gefällt das.
  7. Alex Faa

    Alex Faa Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Доброго ранку, громадо! морозно на дворі сьогодні, проте сонечко світить!
    риба та русалки збираються на фотосесію...:D
    А в мене трішки гуде голова - приїхав друг мій у відпустку з кордонів Лугандонії!
     
    yaruk, ArtBorsuk, buldozer1974 und 7 anderen gefällt das.
  8. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Beiträge:
    5.601
    Ort:
    E40
    Та ні — у тої мадам лазерна депіляція))
     
  9. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Я знав, що ви це напишите. Ванга, йобта..
     
  10. obuch59

    obuch59 General-major

    трахтамат прийму в дар! під ялинку,а скікі він коштує:D з пересилкою:eek:
     
  11. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Рибний день. Сомік з'їв хфошизта::eek::D
     
    yaruk, buldozer1974, Veter-59 und 3 anderen gefällt das.
  12. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Вітаю !
    На вулиці холодно -5 ( ранком було -7 ) , сонячно , тихо .
    Якщо буде так як ви кажете . То зброя буде потрібна не сяка така , а як найкраща і побільше , і щоб людей в команді було десь пару сотень ото тоді може й виживеш якийсь час . Решта люду вмре дуже швидко , мо ви там в горах і лишитеся , а тут в долині буде як і раніше степ і пустка .
     
  13. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :rolleyes: упаковиний на Миколая вже.:beer:
     
    obuch59 und Veter-59 gefällt das.
  14. і іще півлітри. кожному відписувачу цієї теми.
    чи ви не читали що громада постановила. гаяваспитаю
     
    obuch59 und corbie gefällt das.
  15. мать самі і робили?
     
  16. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :beer:правильно, а то все не по - феншую. отакоєот.
     
  17. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Beiträge:
    5.601
    Ort:
    E40
    я зрозумів, що громада винна Вам літру, але Ви ж непитущий ,отже я згоден забрати обидві півлітри на зберігання
     
    obuch59 und консерватор gefällt das.
  18. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
     
  19. то йдіть в тель авів зор працювати. будете будільнички ставити, батарейки та акамулятори заряджати та майбутне предсказувати. що твій кашмаровський будете.
     
    obuch59, Volocuga und гринго80 gefällt das.
  20. таке! а як ви приїдете то чим частувати? отож бо і воно. а так раз і є. отакоєот. а ви кажете
     
    obuch59, Veter-59 und corbie gefällt das.
  21. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Beiträge:
    5.601
    Ort:
    E40
    Отож пропоную завалитися до пана К% числа 25-го і напоїти в хлам))
     
  22. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    7.061
    Ort:
    Ukraine
    Беручи до уваги.шо ви.вашмосць не вживаєте оковиту.То давайте людям мою адресу.А я знаю.як її побороти.кляту.І пана Буча на допомогу.
     
    yaruk, obuch59, casio und 2 anderen gefällt das.
  23. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    7.061
    Ort:
    Ukraine
    Економічно невигідно.бо якщо він *розвяже*.то легше слона з бегемотом напоїти.ніж вождя.
     
    Tayfun_U, obuch59, casio und 3 anderen gefällt das.
  24. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Та ну, я краще порчу буду наводити, на тих, хто з чесних комрадів відсотки дере.
    І взагалі: ЗАЗДРЯТЬ МОВЧКИ !!!!!
     
  25. таке. ви там зберетесь та поспіваєте а мені оце прислухатись? ні! пропаную десь у квітні у ліс випхатись та там вже і вговорити тії півлітри та поспівати
     
  26. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Тільки що в брухті попалась така цікава пряжка:
    image.jpg
    image.jpg
     
    yaruk, NIA, Tayfun_U und 10 anderen gefällt das.