Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    Доброго ранку!
    За вікном Сонце, Земля вся біла… дуже хочеться літа
    [​IMG]

    Не повірите наскільки чемно, є що згадати от тільки розказати нічого)))))

    І сало теж)
     
    yaruk, aSvetik24, ASKOT1 and 8 others like this.
  2. Интересные лоты

    1. Шолом Revision Batlskin Cobra Plus, розроблений у формі ACH, відповідає військовим вимогам і захищає...
      25000 грн.
    2. Стандарт NIJ: відповідає стандартам NIJ 0101.06 рівня IV Захист від .30-06 M2 AP (чорний наконечник)...
      11300 грн.
    3. Шлем кевларовый балистический CES Advanced Armor, Англия Новый. Размер XL, класс защиты IIIA (3A) в...
      6500 грн.
    4. Пропоную Вашій увазі плитоноску FRPC від Української броні, має системи швидкого скидання. Розмір Л...
      4000 грн.
    5. Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction/alex-fison.134997/ Подписывайтесь на м...
      21500 грн.
  3. консерватор

    консерватор General-leutnant

    і з вас туво, півлітра.
     
    Veter-59, Бек, ejnalej and 2 others like this.
  4. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    Давати ревізити? )))))))))))))))))))))))
    Поплутав дні —сьогодні ж рибний:
    [​IMG]
     
  5. obuch59

    obuch59 General-major

    крига щє тонка!,так що на ковзанах будеш кататися щє не скоро.:D
    а притрусить сніжком,то і на фотіку побачиш.
     
  6. Лера ОУН-УПА

    Лера ОУН-УПА Stabsfeldwebel отпуск

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    78
    Лоты
      на продаже:
    45
      проданные:
    225
    Я так зрозумів,що в повідомленні вельмишановного пана,якому хочеться літа, має місце прихована реклама приборів для гоління "Жилетт"?:D


     
  7. Alex Faa

    Alex Faa Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Доброго ранку, громадо! морозно на дворі сьогодні, проте сонечко світить!
    риба та русалки збираються на фотосесію...:D
    А в мене трішки гуде голова - приїхав друг мій у відпустку з кордонів Лугандонії!
     
  8. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    Та ні — у тої мадам лазерна депіляція))
     
  9. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Я знав, що ви це напишите. Ванга, йобта..
     
  10. obuch59

    obuch59 General-major

    трахтамат прийму в дар! під ялинку,а скікі він коштує:D з пересилкою:eek:
     
  11. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    Рибний день. Сомік з'їв хфошизта::eek::D
     
    yaruk, buldozer1974, Veter-59 and 3 others like this.
  12. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Вітаю !
    На вулиці холодно -5 ( ранком було -7 ) , сонячно , тихо .
    Якщо буде так як ви кажете . То зброя буде потрібна не сяка така , а як найкраща і побільше , і щоб людей в команді було десь пару сотень ото тоді може й виживеш якийсь час . Решта люду вмре дуже швидко , мо ви там в горах і лишитеся , а тут в долині буде як і раніше степ і пустка .
     
  13. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :rolleyes: упаковиний на Миколая вже.:beer:
     
    obuch59 and Veter-59 like this.
  14. консерватор

    консерватор General-leutnant

    і іще півлітри. кожному відписувачу цієї теми.
    чи ви не читали що громада постановила. гаяваспитаю
     
    obuch59 and corbie like this.
  15. консерватор

    консерватор General-leutnant

    мать самі і робили?
     
  16. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :beer:правильно, а то все не по - феншую. отакоєот.
     
  17. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    я зрозумів, що громада винна Вам літру, але Ви ж непитущий ,отже я згоден забрати обидві півлітри на зберігання
     
  18. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
     
  19. консерватор

    консерватор General-leutnant

    то йдіть в тель авів зор працювати. будете будільнички ставити, батарейки та акамулятори заряджати та майбутне предсказувати. що твій кашмаровський будете.
     
    obuch59, Volocuga and гринго80 like this.
  20. консерватор

    консерватор General-leutnant

    таке! а як ви приїдете то чим частувати? отож бо і воно. а так раз і є. отакоєот. а ви кажете
     
    obuch59, Veter-59 and corbie like this.
  21. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    Отож пропоную завалитися до пана К% числа 25-го і напоїти в хлам))
     
  22. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    7,061
    Location:
    Ukraine
    Беручи до уваги.шо ви.вашмосць не вживаєте оковиту.То давайте людям мою адресу.А я знаю.як її побороти.кляту.І пана Буча на допомогу.
     
    yaruk, obuch59, casio and 2 others like this.
  23. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    7,061
    Location:
    Ukraine
    Економічно невигідно.бо якщо він *розвяже*.то легше слона з бегемотом напоїти.ніж вождя.
     
    Tayfun_U, obuch59, casio and 3 others like this.
  24. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Та ну, я краще порчу буду наводити, на тих, хто з чесних комрадів відсотки дере.
    І взагалі: ЗАЗДРЯТЬ МОВЧКИ !!!!!
     
  25. консерватор

    консерватор General-leutnant

    таке. ви там зберетесь та поспіваєте а мені оце прислухатись? ні! пропаную десь у квітні у ліс випхатись та там вже і вговорити тії півлітри та поспівати
     
  26. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    Тільки що в брухті попалась така цікава пряжка:
    image.jpg
    image.jpg
     
    yaruk, NIA, Tayfun_U and 10 others like this.