Будні і побут копаря

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Oprishok, 29. Feb. 2012.

  1. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Beiträge:
    15.065
    Ort:
    Лісостеп
    Відкрию таємницю: інколи чоловіки хочуть, щоби їх пожаліли і з ними поняньчилися. І це може бути лиш вдома, коли ніхто не бачить. Адже весь інший час їм постійно треба бути сильними та впевненими в собі.
    Так що готуйте бутерброд. :)

    Я пішки ходжу, миле діло. А зараз взагалі, другий сезон. Можна спокійно залізти туди, де влітку кропива вище голови. :smile_12:
     
    yaruk, kran und aSvetik24 gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 2 шт.)
      Оригинальные армейские перчатки для холодной/сырой/ветряной погоды. Пошив, качество – отличное. Осно...
      900 грн.
    2. Сезон літо,осінь. Розмір 8 , 8.5 . Ширина 85 мм. Довжина 200 мм. Стан б,в але без пошкоджень.
      195 грн.
    3. Nomex® Flight Gloves Sage Green - Flyers Summer Type GS/FRP-2 Рукавички, які створювалися для пілот...
      750 грн.
    4. За допомогою затиску від Mechanix Wear можна кріпити рукавички до поясу або кишені. Це дозволяє завж...
      150 грн.
    5. Лот 201. Шкіряні перчатки австрійської армії. Розмір 10+
      101 грн.
  3. а потім буде як той раз. приходьте, приносте посидим. ну я і прийшов але адресу хибну сказали і я у чужі ворота грюкав
     
    KUNDLER gefällt das.
  4. ще один нахлібник! тут аби мені того бультінброду вистачило
     
    aSvetik24 gefällt das.
  5. aSvetik24

    aSvetik24 Oberfeldwebel

    Beiträge:
    451
    Ort:
    Україна
    Я цю таємницю вже давно знаю,тільки я ж його не усиновляла,щоб,як дитя жаліти.Мені теж скеля треба.:p
     
    KUNDLER gefällt das.
  6. aSvetik24

    aSvetik24 Oberfeldwebel

    Beiträge:
    451
    Ort:
    Україна
    О це да!Про це я неподумала,що Ви можете піти і не попередити,я би вірну написала.:D
     
    corbie und консерватор gefällt das.
  7. сусіде ти про цей бій казав?
    так натовкли новокацапу пику, впав як рубіль та ціна на нафту
     
    yaruk, ASKOT1 und kran gefällt das.
  8. aSvetik24

    aSvetik24 Oberfeldwebel

    Beiträge:
    451
    Ort:
    Україна
    ПРиходьте,усім вистачить:D
     
    corbie und Allex761 gefällt das.
  9. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Beiträge:
    15.065
    Ort:
    Лісостеп
    Я мабуть забув сказати. Сало тілько-но скінчилося. ;)

    [​IMG]
     
    corbie und aSvetik24 gefällt das.
  10. тю. то всиновіть мене. я буду слухняним хлопчиком і завжди буду просити добавку
     
    corbie gefällt das.
  11. aSvetik24

    aSvetik24 Oberfeldwebel

    Beiträge:
    451
    Ort:
    Україна
    Я у пана запитаю,якщо він не буде проти ще однієї зарплати,тоді з радісттю:beer:
     
  12. а чого йому бути проти? все ж таки помічник буде
     
  13. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Beiträge:
    3.437
    Ort:
    Киев
    Тута всі бутерброди мої.
    hm2f8s.jpg
    Дякую. Я і сам можу нехіло в неті завісати.:p
     
  14. не можна бути такім жадібним!
    а я не тілько в неті можу зависти я ще багато чого корисного вмію робити. так що ви не пошкодуєте
     
    aSvetik24 und corbie gefällt das.
  15. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Перед Новогодней ёлкой спрашивают детей о том, кто во что будет одет, кого будут изображать.
    Света:
    - У меня наряд белый - я буду снежинкой.
    Саша:
    - У меня будет синяя накидка с крестом - я буду мушкетёром.
    ВОВОЧКА:
    - А я оденусь во всё коричневое - буду гавном, ходить и вонять.
     
  16. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Доброго Ранку,за вікном 0,снігу см 20 ще й мокрого...
     
  17. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    У нас теж зеро,але снигу ниц нема,тай сонечко виглянуло.Збираюсь з Олегом - пидем ,копнем.
     
  18. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Ось моя видповидь всим ДЕДИВОЮВАЛИ-

    - А мой дедушка был партизаном! Он подбил немецкий велосипед, и получил педаль за храбрость!
     
    yaruk, ejnalej, aSvetik24 und 4 anderen gefällt das.
  19. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Таки да - якшо пан К буде жити з вами,пану Крану прийдеться влаштуватись ще на одну роботу,щоб його прогодувати.[​IMG]
     
    yaruk, aSvetik24, Allex761 und 3 anderen gefällt das.
  20. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Я би вас Уматэрил.
     
    aSvetik24, Allex761 und corbie gefällt das.
  21. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Доброго ранку панове, пасмурно, збираюсь на коп :beer:
    Так як ні пан Л.П, ні пан Г., ні пан К., в лічку реквізити за 0.5 недали :p мабуть малопющі, то беру на коп, якраз під сальце і мясце.:beer:
     
    obuch59, Allex761, casio und 4 anderen gefällt das.
  22. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Щасливці,хабару вам під котушку:-D
     
    ArtBorsuk gefällt das.
  23. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Beiträge:
    5.601
    Ort:
    E40
    Доброго ранку. За люмінатором Сонечко , тепло, пташки співають, мухи літають(і нащо я москітки познімав).
    Хотів на коп, то сусід Андрій сказав що копать сьогодні нізя… тільки пити і тільки з ним. Я йому саказав зараз прийду — тепер сиджу в хаті і всім кажу , що мене тутай нема.

    Пожалійте тітку Маньку, в неї і так два роки пляжу не було, а тут ще й світло вирубило.

    Чого б то?
    Я ж чесний як часник, почекаю)))

    То от куди моє ковадло ділося, а я його шукав з МД по всьому городові… а Ви думаєте навіщо мені МД, скарби шукати, та ну?

    У Санта Клайуса (Святого Миколая по-нашому) ще якийсь ельф є…
    [​IMG]
    краще вже Снігурку ніж ельфа
     
    yaruk, гринго80, aSvetik24 und 4 anderen gefällt das.
  24. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    7.061
    Ort:
    Ukraine
    Доброго дня.добрим людям(окрім посіпак кацапських).З святом.Оце прямкую до Гадеси.залишилось 175км.а там на параход.і в Ріо.Пане Касіо.проходив повз Вас.гукав.грюкав в двері.Думав ви мені кумпанію складете.Але не вишли ви.Чи вас домів не було.чи під ліжко заховались.
     
  25. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Beiträge:
    5.601
    Ort:
    E40
    Хто знає як визначити хв.опір коаксіального кабеля у сільських умовах?
     
    obuch59, kran und Tayfun_U gefällt das.
  26. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Beiträge:
    5.601
    Ort:
    E40
    то Ви невірним шляхом поїхали — з Гадес-габеби зара нічо не ходить, бо касапи засрали Боспор.
     
    консерватор, ejnalej und casio gefällt das.