Будні і побут копаря

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Oprishok, 29 фев 2012.

  1. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Сообщения:
    5.095

    Буває така непруха , я з "ескаеса" тричі стріляв , двічі точно попав - але добив кабана колега з "емцешки" .. Потім дивились мої канали навиліт обидва коло шиї та спини і жодного разу кабан не падав ...
     
    консерватор нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Нова комета на 16 каналів
      1020 грн.
    2. OEM719 — це багаточастотний, зворотно сумісний приймач Глобальної навігаційної супутникової системи...
      8000 грн.
    3. NovAtel OEM719 Многочастотный приемник GNSS OEM719 это многочастотный обратный приемник GNSS...
      11250 грн.
    4. (в наличии 13 шт.)
      Портативний пригнічувач GPS GLONASS Глушилка портативна підключається USB порту, блокує GPS сигнали...
      440 грн.
    5. Зарядное для GPS "Бриз-КМ" (индекс 14Ц853). Рабочий.
      2000 грн.
  3. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.065
    Адрес:
    Лісостеп
    Так, зранку. І аж поки 24 година не бомкне. :oops::)
    Правильно.
    Якби моя дружина цю тему читала, я би взагалі сказав: "та як про таке можна подумати, Новий рік - це ж сімейне свято". :)
     
    corbie, ejnalej, kran и ещё 1-му нравится это.
  4. aSvetik24

    aSvetik24 Oberfeldwebel

    Сообщения:
    451
    Адрес:
    Україна
    Та він це не через мене написав,а через те,що ленивий:D
     
    corbie нравится это.
  5. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Сообщения:
    3.437
    Адрес:
    Киев
    В тебе справи.:p Хто мене із садочка забиратиме?:eek:
     
    corbie нравится это.
  6. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    у прокаті можна узяти.
     
    aSvetik24 и Allex761 нравится это.
  7. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Сообщения:
    8.069
    Адрес:
    Лодомерія
    Та вже влаштуйте краще якусь реконструкцію - ви ж на поважному історичному форумі.
     
    casio, corbie, ArtBorsuk и 4 другим нравится это.
  8. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.065
    Адрес:
    Лісостеп
    Спробуйте зацікавити. Гляди, виявиться, що не такий він вже й лінивий. ;) А як гарно зацікавите, то може виявитися, що іще багато чого не знаєте. :eek::)
     
    corbie нравится это.
  9. aSvetik24

    aSvetik24 Oberfeldwebel

    Сообщения:
    451
    Адрес:
    Україна
    Так там теж не за дарма
     
  10. aSvetik24

    aSvetik24 Oberfeldwebel

    Сообщения:
    451
    Адрес:
    Україна
    Та нема коли,в :Dмене справи
     
    corbie нравится это.
  11. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.065
    Адрес:
    Лісостеп
    Не говоріть дурниць. :p
    У Вас не може бути важливішої справи аніж сім"я. А чоловік - найважливіша її частина. Так що годі кнопати, катайте поцікавтеся, може він чаю хоче. Чи бутерброда. ;)

    [​IMG]

    Повірте, це буде зовсім не дарма. Він буде вражений і дуже вдячний.
     
    yaruk, corbie, Бек и 6 другим нравится это.
  12. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Сообщения:
    3.437
    Адрес:
    Киев
    Где ж столько костюмов взять?
    images.jpg скачанные файлы (1).jpg
     
  13. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Сообщения:
    3.437
    Адрес:
    Киев
    Дуже хочу!:smile_5:
     
    corbie, ASKOT1 и консерватор нравится это.
  14. aSvetik24

    aSvetik24 Oberfeldwebel

    Сообщения:
    451
    Адрес:
    Україна
    Та я вже намазала йому хліб салом з часником.Хватить,а то животик болітиме
     
    corbie нравится это.
  15. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    то продайте щось зайве.
    і взагалі то неподобство коли в чоловіка дві нирки а дружина немає норкової шуби
     
    ejnalej нравится это.
  16. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Сообщения:
    3.437
    Адрес:
    Киев
    А 100 грамм ліків?
     
    ejnalej нравится это.
  17. aSvetik24

    aSvetik24 Oberfeldwebel

    Сообщения:
    451
    Адрес:
    Україна
    Та я б продала,та ,як у тих із Простоквашино:D
     
    ejnalej нравится это.
  18. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Сообщения:
    3.437
    Адрес:
    Киев
    Мої вже не куплять, отож будемо розглядати Вашу кандідатуру.
     
    yaruk, casio, corbie и 3 другим нравится это.
  19. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.065
    Адрес:
    Лісостеп
    Не бійтеся, він вже дорослий. ;)
     
    ejnalej и aSvetik24 нравится это.
  20. aSvetik24

    aSvetik24 Oberfeldwebel

    Сообщения:
    451
    Адрес:
    Україна
    Там діти чай заварили,вже стине
     
    ejnalej нравится это.
  21. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    я теж хочу.
     
  22. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    а ви гадаєте чого я таке раджу? ото ж бо і воно що мої органи вже нікуди не годні. тож пропаную пустити на органи пана Алекса та сусіда Касіо.
     
    corbie, ejnalej, kran и ещё 1-му нравится это.
  23. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.065
    Адрес:
    Лісостеп
    А ти що хочеш? :confused: Хіба що чаю.
    Збирайся до лісу, краще. Поки сніг неглибокий. Завтра якраз вихідний.
     
    corbie нравится это.
  24. aSvetik24

    aSvetik24 Oberfeldwebel

    Сообщения:
    451
    Адрес:
    Україна
    А жаліється,як дитя мале
     
  25. aSvetik24

    aSvetik24 Oberfeldwebel

    Сообщения:
    451
    Адрес:
    Україна
    ТО йдіть,і Вам намажу сала з часником на хліб.Тим паче,що Ви вже якось обіцяли:D
     
    ejnalej и консерватор нравится это.
  26. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    ну то підскоч та відвизи мене до лісу, бо пішки далеченько
     
    ejnalej и aSvetik24 нравится это.