Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
  2. Интересные лоты

    1. Брюки полевые ACU A-TACS® от Propper - официального поставщика униформы для армии США. ACU (Army Com...
      320 грн.
    2. (в наличии 2 шт.)
      Тактическая рубашка ДДПМ - Британских ВС Combat Shirt, "UBAC",DPM desert Оригинальная руба...
      700 грн.
    3. (в наличии 2 шт.)
      Сорочка Убакс Мультикам UBACS PCS MTP, остання генерація Нова; без упаковки
      1500 грн.
    4. Стан бв, відмінний, без зацепів, без плям, без потертостій, та без катишек. Ubacs, Shirt, Hot Weathe...
      980 грн.
    5. (в наличии 14 шт.)
      Оригинальные контрактные боевые рубахи под бронежилет; при заказе указывайте размер ; новые
      1200 грн.
  3. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Вітаю !
    На вулиці холодно -1 , вітряно , сиро і похмуро :mad: - короче так як і потрібно шоб було в грудні :D .
     
    yaruk, ejnalej, Tayfun_U and 4 others like this.
  4. SOTNIC

    SOTNIC Oberst

    Messages:
    4,091
    Location:
    Україна
    У нас -3 , похмуро, дерева білі , з ранку літали білі мухи .
     
    yaruk, ejnalej, Tayfun_U and 3 others like this.
  5. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    Сніг закінчився, поклав мд в силікагель.
    До речі хтось знає де роздобути пару кілограмів силікагелю?
     
  6. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :D що я мав пару кг силікагелю я б був самим счасливим майстром в містечку. грам з 100 можу б/у відсипати тільки то мертвому припарка вологу сіравно невитягне даже в 10 кг його ложіть.:beer:
     
  7. SOTNIC

    SOTNIC Oberst

    Messages:
    4,091
    Location:
    Україна
    http://www.silicagel.com.ua/price.html
     
    obuch59 and corbie like this.
  8. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    Дякую грамів 100 у мене є))
    Я просто хочу в машину закинути — може хоч трохи просохне та перестане запахи літнього копу (читай — портянок, спітнілих копарів, самогону та цибулі) видавати всім бажаючим))

    О! Дякую — якось мене гугло-яху туди не послали

    ПС: уже почав було думати про варіант «рідке скло+оцет 9%»
     
    Last edited: Dec 12, 2015
  9. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    3,437
    Location:
    Киев
    Цигане немиті були?
    fd0qizdcudaf.jpg
     
  10. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    3,437
    Location:
    Киев
    Вітаю всіх!
    +2 та дощ, зато я якогось трипера підцепив.o_O
     
    ejnalej and obuch59 like this.
  11. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    Сподіваюся на компутер? ЧИ… невже собі?

    От чекаю щоби покрасніти:oops:
     
  12. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Messages:
    8,069
    Location:
    Лодомерія
    Пані Краниха зранку як накаркала...
     
    yaruk, KUNDLER, ejnalej and 6 others like this.
  13. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ну шо ви тут, працюєте?
    вітаю панство. тепло, сонячно, затишно. на дворі мабуть був морозець але погода доволі комфортна хоч і троха похмуро
     
    yaruk, ejnalej, SOTNIC and 2 others like this.
  14. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    3,437
    Location:
    Киев
    Собі.o_O
    З носа тече, очі болять.Скоро мабудь ще й гаряче буде.:(
    А чого красніти? Панночка як панночка. o_O
    скачанные файлы.jpg
     
    ejnalej, corbie, obuch59 and 2 others like this.
  15. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Пане К то є ви чи якийсь кацапо - плагіатор га ?
    upload_2015-12-12_15-30-55.png
    Тренуєтеся ( поки морально , а мо вже й ні ) їсти людське м"ясце :D ?
     
    yaruk, Tayfun_U and kran like this.
  16. Лісоруб

    Лісоруб Oberleutnant

    Messages:
    1,795
    Location:
    Україна
    Доброго Дня !!!

    [​IMG]
     
    yaruk, Topaz81, vovc2301 and 6 others like this.
  17. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ну звісно що кацап-плянгіатор! от хочаб за одне те усі кацапи підлягають знищеню!
    до речі є і гарна новина. паша-локатор так званий атаман кізячков лоханщини підірвався на якомусь фугасі коли поспішав з санкт-члєнінграду до себе на весілля.
    от підфартило кацапській курві, і вдова і гроші і майже не напрягаючись))))
     
    vovc2301, ArtBorsuk, ejnalej and 2 others like this.
  18. консерватор

    консерватор General-leutnant

    SOTNIC likes this.
  19. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
  20. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Messages:
    12,080
  21. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
  22. Tayfun_U

    Tayfun_U General-major

    Messages:
    9,328
    Location:
    Сектор_М
    У зоомагазинах для тваринок продаеться мішками...
     
    corbie likes this.
  23. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    прийшов з городу, вирішив пошукати «полосату палку, собаку,кальоса, лопасті»… Знайшов тільки собачий слід на свинцевій(?) пластині:
    SUNP0015.jpg SUNP0016.jpg
    Піду грубку напалю, буду гарбузи сушити))
     
    yaruk, casio, obuch59 and 4 others like this.
  24. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ну шо дах полагодили чи треба допомога? якщо так то можу запропанувати вам на допомогу пана дохтура. він значно прикрасе вашу нелегку працю та перетворе працю на свято. погоджуйтесь, він багато не їсть
     
  25. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    View attachment 5750464
    От тепер я розумію чим палив пак К% — тими самими стовпами, що пані нарізала)))
     
    Tayfun_U, ejnalej and kran like this.
  26. консерватор

    консерватор General-leutnant

    та якби мені таку пані з бензопилкою я б і горя незнав. а ліпше взагалі безнопилку без пані, пані можете собі хтось забрати. бо вона тілько на вигляд тендітна а насправді жере як не всебе. нащо мені ще з кимсь салом ділитись. отакоєот. а ви кажете
    в нас сніжок почався, якщо так піде то на ранок буде все красиве, біле.
     
    corbie, KUNDLER, casio and 1 other person like this.