Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
  2. Интересные лоты

    1. Чехол под газовый баллон Pfeffer 50 мл. Изготовлен из кордуры 1000D (Южная Корея). Полноценное крепл...
      350 грн.
    2. Виробництво (Украина) Материіал: кордура 1000D Фурнитура 2М WJ Колір на вибір: ММ14, Койот , Олива...
      497 грн.
    3. (в наличии 4 шт.)
      Чохол для саперної лопатки. Австрія. Є більше 10 шт. Стан приблизно такий же.
      105 грн.
    4. Лот 221. Плечові лямки (підвісна система) для рюкзака бельгійської армії 1998року. NSN (NATO Stock N...
      250 грн.
    5. РПС от компании Viper в расцветке Multicam, изготовлена из кордуры 1000D. РПС универсальная по разме...
      850 грн.
  3. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    Що за експеримент? якщо то не є військовою таємницею

    зимові комарі — жесть!
     
    yaruk, vovc2301, NIA and 6 others like this.
  4. aSvetik24

    aSvetik24 Oberfeldwebel

    Messages:
    451
    Location:
    Україна
    Вітаю вельмишановне панство з п"ятницею!Ми,можна сказать,відстрілялися і тепер будемо відпочивать.:D
     

    Images:

    русалка.jpg
  5. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Вітаю !
    На вулиці сиро , похмуро , -0 .
    Таке , якто сало я не їм :eek:. Хоча кугачка мені краще смакує :D .
    Не слухайте казок . Їсть та нація все . Мо оті фанатіки хасіди не їдять сало , а решта їсть аж за вухами лящить .
     
    yaruk, SOTNIC, гринго80 and 8 others like this.
  6. igor-kit

    igor-kit Oberstleutnant

    Messages:
    3,465
    Location:
    Киев
    С днем Камрады с пьятничкой , +4 где то и пасмурно , всем счастливого дня и выходных !
     
    yaruk, SOTNIC, гринго80 and 7 others like this.
  7. консерватор

    консерватор General-leutnant

    комарі фігня! а от в мене вчора муха кружляла по хаті. гарна така муха, вгодована. я на неї полював потім пів вечора. хітв зробити муху аля діч© несудилось((( впоазла помирати десь за меблі.
    а ви чого про експеремент питаєте? спробувати теж хочете та демпінгувати мої ціни на сажу?
    ну я сьогодні ще добрий тому розкажу. берете гарно просмолені дрова і кидаєте до пічки, горять вони набагато ліпше та довше за звичайні але і сажі на порядок чи на два більше. спробуйте і ви вам сподобається
     
    yaruk, SOTNIC, гринго80 and 9 others like this.
  8. консерватор

    консерватор General-leutnant

    та їсти воно мо і їдять, але хто ж їм дасть!
     
    SOTNIC, Tayfun_U, corbie and 5 others like this.
  9. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Та й нам ніхто не дає ? Або вирощуй сам , ні то катай на базарю та купуй за грубі гроші .

    Співчуваю . Який я щасливий що вискочив із тої комунальної кватіри в багатоповерхівці у приватний будинок . Сплю нормально , ні про шо не думаю не дослухаюся до всіляких шумів у батареях та інших трубах .

    От жеш халамидник харчі все переводиш , мух він заганяє за шафи .
    І ото шо за один день забило сажею димохід ? Чи мо літом сажу не трусив , або шини палиш в котлові , га ?
     
  10. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :rolleyes:я вибачаюсь, але рибні дні у нас по четвергам :beer:
     
    aSvetik24, corbie and igor-kit like this.
  11. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :rolleyes: то % муха,даже у вирій неполетіла зосталась у вас, поближе до кухні:D, :rolleyes:а що у вас все так погано, що сало з мухи хочете зїсти?
     
  12. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
  13. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
  14. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    ejnalej, obuch59 and igor-kit like this.
  15. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ні. просто екзотіки захтілось. та і сала з мух ніколи не куштував от і вирішив перевірити яке є воно на смак. але не судилось. втікла та муха (((
     
    ArtBorsuk, ejnalej, obuch59 and 2 others like this.
  16. консерватор

    консерватор General-leutnant

    сажі в мене нема бо від газу сажі немає. та і від гуми теж сажі небагато, перевіряв. спробуй і ти якщо не віриш.
     
    гринго80, obuch59 and igor-kit like this.
  17. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Зара топлю газом бо субсидія і плюс повіт-газ винен мені понад 3тисячі грн . Та й димар на твердотопливний котел прямий , сажа тіко на гориші в лежаку збирається .
     
    ArtBorsuk and igor-kit like this.
  18. igor-kit

    igor-kit Oberstleutnant

    Messages:
    3,465
    Location:
    Киев
    Пойду проверю как там холодильник работает в пятницу .
     
  19. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    igor-kit and Tayfun_U like this.
  20. консерватор

    консерватор General-leutnant

    то херня. в мене усе в середені котла було як у сталактитах з сажі.
    купляй сажу, будеш чоботи мастити. тобі велика знижка
     
    yaruk, KUNDLER, ArtBorsuk and 3 others like this.
  21. консерватор

    консерватор General-leutnant

    нормально працює, щойно перевірив. так що можете вже і йти. чого ото заздурно ноги бити? там все єдно вже нічого нема
     
  22. Доброго дня та гарного настрою всім Добродіям. Я, от дивлюся шо всетаки похолодало на вулиці конкретно і вже не стільки світлин оголених дівок з'являється в п'ятницю.
     
  23. Alex Faa

    Alex Faa Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    а пам"ятаєте таку кралю!? V3ecFXP2NuU.jpg
     
    yaruk, SOTNIC, гринго80 and 5 others like this.
  24. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ні. а хто це?
     
  25. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Харашо , нащот сажі я подумаю :D.
     
    obuch59 and igor-kit like this.
  26. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Нє . А шо то за одна , га ?