Будні і побут копаря

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Oprishok, 29. Feb. 2012.

  1. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    upload_2015-12-10_16-23-7.png
    І цей ватнік виліз , а шо я казав . Мать знову почали фінансувати .
     
    гринго80, obuch59 und Veter-59 gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. OEM719 — це багаточастотний, зворотно сумісний приймач Глобальної навігаційної супутникової системи...
      8000 грн.
    2. NovAtel OEM719 Многочастотный приемник GNSS OEM719 это многочастотный обратный приемник GNSS...
      11250 грн.
    3. (в наличии 13 шт.)
      Портативний пригнічувач GPS GLONASS Глушилка портативна підключається USB порту, блокує GPS сигнали...
      440 грн.
    4. Нова комета на 16 каналів
      1020 грн.
    5. JYT-1260B – Портативний багатоканальний глушник мобільного зв’язку 2G, 3G, 4G, 5G, Wi-Fi, GPS, LoJac...
      16900 грн.
  3. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    І сфотографована не по правилах. Почитайте що таке "золотє січеніє" в знімках. В вас горизонт завалений(мабуть вже щось вперід переважуе) і сієнія не видно зовсім. Дайош знімки голих баб з січєнієм!!! Геть гнобітєля-сепара кАмуняку!!!
     
  4. в кацапів загострення просто. оно один теж з сьогоднішньою регістрацією вилліз і почав щось белькотіти незрозуміле аж до поки у бан не пішов. так я і не поглумився з жітєля санкт-члєнінграда що воно хтіло та нащо сюди прийшло. отакоєот.
    задовбали кацапи.
     
    Anatol_AA, NIA, ejnalej und 4 anderen gefällt das.
  5. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    ну ти з ними гідно повоював? Не поранило? Осколком граду не зачепило?:p:p:D
     
    corbie gefällt das.
  6. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    То пидмийтеся.
     
  7. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Beiträge:
    5.601
    Ort:
    E40
  8. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Beiträge:
    5.601
    Ort:
    E40
    підробка грошових знаків Бердичева карається поїздкою по всьому Бердичеву на маршрутках.
     
    гринго80, SOTNIC, NIA und 2 anderen gefällt das.
  9. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Хватить йорнічать . Чого самі не на передовій ? Не взяв військомат , то можна на загальних началах возити поранених на швидкій , досвід у вас є . Сидите дома , то нічим від нас не відрізняєтесь .
     
    Tayfun_U, NIA und Veter-59 gefällt das.
  10. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    А сам шо?Кнопаэте на сапоге убитого друга?
     
  11. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    А я й не кажу що я на передовій . От дехто всіх докоряє чого мол тут , але й сам сидить дома . Спочатку най сам піде туди , а вже потім буде тут виступати .
     
    NIA, консерватор und Veter-59 gefällt das.
  12. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :rolleyes: , як сказать, фото чуже з інету, мо і в клуні пана К. дуйте на цю, але дивіться нелопніть :D:beer:

    Эротика-сиськи-красивая-фигура-2619871.jpg
     
    Alex Faa, yaruk, гринго80 und 3 anderen gefällt das.
  13. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Та тут вси виступають.КУРИЛКа жеж....
     
  14. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Чиму не шекелив?Тож Бердичив!
     
  15. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Beiträge:
    5.601
    Ort:
    E40
    0_161915_e6738f21_orig.jpg
     
  16. незнаю про що ви. я того СЕПАРА-камуняку в ігнор відправив. най і далі ворогів шкодує.
     
  17. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Воно то так . Але чомусь ті хто там не виступають і нікому нічим не докоряють , на відміну від тих хто сидить дома . Он в цій темі є ваш товариш Толя Бульдозер він нікому нічим не докоряє , чи Unnamed Player теж там і знову ніяких докорів і притензій .
     
    гринго80, Tayfun_U, corbie und 4 anderen gefällt das.
  18. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    7.061
    Ort:
    Ukraine
    В тій клуні багацько чого є.Про її розмір(клуні):Від копички.до копички просив заєць у лисички.А лисичка не дала.Каже дірочка(клуня) мала.А в ту дірочку(клуню) ввійшло:і ставок і млинок і вишневенький садок.
     
    гринго80, SOTNIC, Tayfun_U und 4 anderen gefällt das.
  19. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Скажу вам бильше-там бильше 10 моих друзив яки э на хворуми,було бильше.....Мене не беруть,а волонтер з мене ниякий.
     
  20. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Beiträge:
    5.095

    Вітаю , співфорумчани ! Ні , то не рклама , я посто подумав шо "бурАвая скважЕна" то альтернатива "емдехам"і настає мода на коп по Юрському періоду ...:D
     
    yaruk, Oprishok, Veter-59 und 4 anderen gefällt das.
  21. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Beiträge:
    5.095

    Чорне море - воно тепер таке ... підступне ...:eek::smile_5::smile_5::smile_5:
     
  22. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :rolleyes: пора з грибами завязувать, дождусь весну і ну його на., в армію.:beer:


     
    гринго80, Oprishok und igor-kit gefällt das.
  23. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    А можна одне питаннячко у шановного панства дізнатись, бо я тут не так щоб давно?
    Що сі за оказія у Пана К з Паном Похабичем відбулася? Чому це вони один одного якось того... не зовсім поважають? Мо бізнес спільний мали? Чи купили живого кабанчика на двох в складчину, і неправильно розділили? Чи з однією на двох кобітою в своїй буремній молодості зустрічались? Га?
     
    yaruk, ArtBorsuk, KUNDLER und 6 anderen gefällt das.
  24. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :rolleyes:в чорному морі акули неводяться. то средиземне і червоне.:beer:там москалів акули жруть.


    p/s дві 0 точка 5, відправлено. шифр криптограму завтра в лічку. тчк.:beer:
     
    yaruk, KUNDLER, igor-kit und 3 anderen gefällt das.
  25. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :D Cherchez la femme :beer:
     
  26. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Щось так і подумав. То я дивлюсь цицьки лише по-п'ятницям.
     
    Tayfun_U und igor-kit gefällt das.