Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. G-Class

    G-Class General-major

    Messages:
    6,868
    Location:
    Diepholz
    Немає слів .Вже хвилину дивлюся на "молочницю"... Фантазіі...
     
    vincenzo, ejnalej and Gromoff like this.
    1. (в наличии 2 шт.)
      Брюки МТП TROUSER COMBAT WARM WEATHER МТР . Оригинальные брюки Британских вооруженных сил в расцветк...
      700 грн.
    2. Брюки МТП (ветрозащитные) - Британских ВС TROUSERS, COMBAT, WINDPROOF МТР - Оригинальные брюки TROU...
      2500 грн.
    3. 1) Оригинальные брюки Trousers DPM Combat Light Weight, ВС Великобритании. Брюки сделаны из прочно...
      350 грн.
    4. 1600 грн.
    5. Стан бв відмінний, блискавка як нова На бірці на зріст 150-160см Та груди 90-95см
      120 грн.
  2. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    Messages:
    2,333
    Location:
    Західна Украіна
    Я так розумію,шо Ви будете перший хто розповість нам історію,з особою,фото яке Ви викладали?))
    Бажанно правдиве!)))
    Чекаєм з нетерпінням!!!
     
    vincenzo, Gromoff and G-Class like this.
  3. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    Messages:
    2,333
    Location:
    Західна Украіна
    Ось,і з понеділка на коп!Втілювати фантазіі в реал!!
     
    vincenzo and Gromoff like this.
  4. G-Class

    G-Class General-major

    Messages:
    6,868
    Location:
    Diepholz
    Савсєм другоє дєло !!! Оце тема пішла ! А то - цицьки , та ще й по п"ятницях .Цеж здуріти можна - тиждень ваздєржанія .
     
  5. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    Як істінний жентельмєн не буду розповідати подробності, але було неоднократно! Остання - 15 вересня. Заїхав до товариша на роботу поздоровити його з ДН. Привітав, попив кави, збираюсь вертатись назад до себе, а він питає кудою буду їхати, шоб його бухгалтершу підкинути в пенсійний. Кажу: "Без питань! Хай сідає!"
    Сіла. 24 роки тількі після університету. Завіз в пенсійний, кажу куди далі? А вона говорить: "Можна я з Вами покатаюсь,бо на роботу вже не треба, а вдома скучно!" І панєслась...:D
     
  6. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    Messages:
    2,333
    Location:
    Західна Украіна
    Браво!Перша історія є!!Хоч без інтиму,но суть ясна))
    І я іі повірив!!
     
  7. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Messages:
    8,070
    Location:
    Лодомерія
    Ні, бо то рецепт тільки для хворих.
     
  8. G-Class

    G-Class General-major

    Messages:
    6,868
    Location:
    Diepholz
    Вітаю !
     
  9. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Messages:
    12,080
    93eb5adc876d2a319820d082c726c2ef.png
     
  10. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Messages:
    12,080
    пакатал на шкіряному мапєді?:oops:
     
  11. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Messages:
    5,095


    Гарный собака , алэ ж як його в хати держать - слюни текут с пузырями , наверное уже весь дом обслюнявил ? Я понимаю что Вам он есть член семьи и потому предупреждая Ваше негодование хочу попросить пардон !:beer::beer::beer:
     
  12. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    7,061
    Location:
    Ukraine
    Вам шо зуби передні Канцерватор витяг?шо ви оце шепелявите?
     
  13. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Messages:
    5,095

    То все так , алэ тоди ще нэ боялыся спиду , а колы получався "зальот" - женылы самого нежалкого . Ще й на йихньому весилли гулялы й знову таки молоду пробувалы ... Нэ тэ шо сичас ...
     
  14. G-Class

    G-Class General-major

    Messages:
    6,868
    Location:
    Diepholz
    Давня історія , але згадую .Повіз в році 2009 жіноче тіло в ресторан японськоі кухні неподалік Поштовоі площі .Якщо бути до кінця чесним , то я тільки повіз , а вона запросила з усіма витікаючими .Отож , вул.Набережно - Хрещатицька , вечір ,тянучка (майже пробка) тривалістю 2 години 40 хвилин. Всі нервово палять в своіх автомобілях , я ій -давай ? Вона - давай ! Ну і дала , вірніше я ій надавав . Ідемо далі , всі нервово палять далі , я ж - ще палю ,але вже не нервуюся...
     
  15. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    7,061
    Location:
    Ukraine
    Коти по вівторках.чи по фторніках.Не порушуйте традиції.бо в середу(маленька пятниця) вам попок не дістанеться.
     
  16. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Messages:
    12,080
    хватить! нам вчора одну прикриту спойлером вже показали:rolleyes:
     
  17. G-Class

    G-Class General-major

    Messages:
    6,868
    Location:
    Diepholz
    Я так і не зрозумів - то була голова чи ж...па , надто вже лахмата !
     
  18. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,065
    Location:
    Лісостеп
    На щастя, я уник його чіпких лап. :)
    То так пан Професор (він же Лука Гіркий) вітається по суботах. Я думав, ви почитуєте дописи того дядька. :rolleyes:
     
  19. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Messages:
    5,095

    Отож бо ! Як бы знаты як йих вырахуваты завчасно докы нэ обкрутыла та замиж нэ взяла - потим будэ всэ житте на митли йиздыты по вухам и по нервам ...
     
  20. G-Class

    G-Class General-major

    Messages:
    6,868
    Location:
    Diepholz
    Тут вже як кому підфортить .Кому відьма попадеться з мітлою березовою , а кому з маленьким віничком .
     
  21. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Messages:
    6,351
    Location:
    Karpatia
    Відьом боятися - заміж не ходити :D
     
  22. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    Messages:
    2,333
    Location:
    Західна Украіна
    Ахах.....а скільки та процесія тривала?))невже всі 2 год 40 хв?))
     
  23. G-Class

    G-Class General-major

    Messages:
    6,868
    Location:
    Diepholz
    Стояв 2.40 в пробці.
     
  24. Alex Faa

    Alex Faa Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Да порядку 0! що це за неподобство - субота і цицьки, трах! бардак! Треба пана К. кликать!
     
  25. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Messages:
    6,351
    Location:
    Karpatia
    Покличте Вія!