Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    А по гроошам як?
     
    1. Нові,розмір M/R-довжина 110,пояс-43
      3800 грн.
    2. Назва - ACU Стан - вживаний, хороший Матеріал - PolyCotton Ripstop (50% нейлон, 50% бавовна) Компле...
      563 грн.
    3. Армия США. Форма контрактная китель + брюки 3-d color Брюки BDU армии США в расцветке 3-d color о...
      1400 грн.
    4. Tru Spec ACU Shirt - полевой китель, элемент униформы ACU (Army Combat Uniform) армии США...(подробн...
      1225 грн.
    5. Реплика армейских брюк. Выполнены из смесовой ткани средней плотности. Имеют два передних внутренних...
      300 грн.
  2. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    У вас так тепло,бо МоРдер поруч...
     
  3. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
  4. volent2299

    volent2299 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Пишут кенты:
    "Нам в підрозділ саперів дали мобілізованого, який на гражданці був чорним археологом. Ото дємон він міни русні ледь не нюхом відчуває. А вчора ще накопав артефактів з Другої світової. Працює в дві зміни"

    30 бригада, сапери

    Талант не пропьешь!
     
  5. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    В 95 теж багато нашого брата.
     
    bohdan iv, Veter-59, obuch59 and 6 others like this.
  6. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Платут купляв тут, в нас за 2000, крутілки. роз"ємчики гривень 100, решта бузкоштовно.
     
    ruslan74 likes this.
  7. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Лязер з люмінієт та титаном погано справляється, плюс так я сам варив, а то кудись їхата потрібно.
     
    vincenzo and ruslan74 like this.
  8. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    Ото мені більш робити нічого як грунт родючий всяким камінням та пісочком псувати.
     
    vincenzo and ruslan74 like this.
  9. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Ще катуха 1000 потягне и штанга 500,акум и зарядка 500,дорого и купа ручной работы.Дешевше готовий купити.
     
    ruslan74 likes this.
  10. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Ну катуха потягне на 3000, а решта є.
    Макска за 5500, це зовсім не за 14000, згодні ?
     
    ruslan74 and гринго80 like this.
  11. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Не фанат масок.Скорее Фартуну М взял бы.
     
    ruslan74 likes this.
  12. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Так, тут кожному своє, мене кнопочки просто вбивають, хоча починав з них, та довгий час користувавсь.
     
    ruslan74 likes this.
  13. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Анологично,тому и пользую Ф5.
     
    ruslan74 and Volocuga like this.
  14. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    Messages:
    2,333
    Location:
    Західна Украіна
    ,,,,,,,
     

    Images:

    222.jpg
    ribbentrop, casio, obuch59 and 5 others like this.
  15. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    коли дружина гостить у дітей, читаю всяку пургу в інеті… от надибав:
    «
    Когда она ушла, мне было грустно и одиноко.
    С тех пор:

    √ Я завёл собаку.
    √ Купил новый мотоцикл.
    √ Трахнул двух женщин.
    √ Подсел на алкоголь.

    Она очень разозлится, когда вернется домой с работы.

    »
     
  16. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Messages:
    6,351
    Location:
    Karpatia
    Вітаю товариство! Дві доби пробув без цивілізації - тільки-що подали світло. Сніг валив з обіду неділі і до вечора понеділка: нападало десь см 15 в долинах (на горах певно більше). Але морозу не було - все дійство при температурі 0+1. Зараз сніг потроху тане, лишилось десь см 10 і то не всюди. Схоже перший удар зимі не вдався.
     
    vovc2301, vincenzo, Allex761 and 12 others like this.
  17. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    Messages:
    2,333
    Location:
    Західна Украіна
    я вже хотів до вас на лижі їхати :(:(:(
     
    casio, KUNDLER, obuch59 and 4 others like this.
  18. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Messages:
    6,351
    Location:
    Karpatia
    Там де лижі сніг напевне більший. Та і гармати можливо запустили. (Мене ті місця не цікавлять, тому точніше сказати не можу).
     
    vincenzo, casio, KUNDLER and 8 others like this.
  19. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    Messages:
    2,333
    Location:
    Західна Украіна
    жаль а то я лижі люблю страшено :beer::beer::beer::beer:
     
    vincenzo, casio, obuch59 and 4 others like this.
  20. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Messages:
    6,351
    Location:
    Karpatia
    А в мене років 35 назад лижі закінчилися кількома місяцями лікарні і потрощеним скелетом. З того часу не можу не тільки стати на лижі. а й дивитися як хтось катається.:(
     
    ribbentrop, vincenzo, casio and 8 others like this.
  21. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    Messages:
    2,333
    Location:
    Західна Украіна
    та я теж падав не раз....і товкся
    но нічого зробити неможу з тим бажанням :(
     
    casio, obuch59, yaruk and 3 others like this.
  22. консерватор

    консерватор General-leutnant

    можу допомогти. як тілько ви захочете покататись на лижах ви сплачуєте мені певну суму яку ми оговоримо у приват, та мої чесні братні відсотки від то\ суми та від ціни лиж. літом можете користуватись лижами безкоштовно.
     
    vincenzo, Allex761, casio and 4 others like this.
  23. Tayfun_U

    Tayfun_U General-major

    Messages:
    9,328
    Location:
    Сектор_М


    1420454340_kartinki-24.jpg
     
    ribbentrop, vincenzo, Бек and 8 others like this.
  24. Tayfun_U

    Tayfun_U General-major

    Messages:
    9,328
    Location:
    Сектор_М
  25. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Messages:
    6,351
    Location:
    Karpatia
    От вгадуєте ціни всяких Манетто. А я тим часом спіймав справжній раритет - якби сам не бачив, нізащо б не повірив: Гільза Верндля із чітким клеймом 1862 :D:eek: