За боевые заслуги.

Тема у розділі 'Нагороди', створена користувачем Саймон., 9 жов 2015.

  1. Саймон.

    Саймон. Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    167
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    329
    Повідомлення:
    609
    Доброго всім.
    Підскажіть будь ласка, 100 грн вартує така медалька?
    Дякую.

    DSC03024.JPG DSC03025.JPG
     
    Дикий кот та Kolya27091975 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Спортивный знак Управляющий лошадью в серебре.Заколка рабочая.Клейма.Посеребренная латунь.оригинал.
      8500 грн.
    2. Значок: Musikverein 60 Jahr. Jubilaum - Oberstein.
      200 грн.
    3. До вашої уваги німецька медаль "За військові заслуги" третього рейху 1939 року. - Всі пит...
      1250 грн.
    4. Клеймо Фердинанда Видмана. Знак викопаний. Всі елементи оригінальні без пошкоджень і замін. Деталіза...
      5000 грн.
    5. WHW - свастика.
      100 грн.
  3. БОЛЬШОЙ ХОМЯК

    БОЛЬШОЙ ХОМЯК Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.356
    Адреса:
    Україна
    На ключах напевно висіла, як брелок, і то довго. Ціна металу.
     
    Kolya27091975 та Саймон. подобається це.
  4. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    53
      продані:
    993
    Повідомлення:
    11.232
    Адреса:
    OSTWALL
    Если бы не была так затерта, стоила и поболее. Безномерная, но с П-образным ухом, оказывается, стоит на порядок дороже номерных. Был слишком малый период их выпуска.
     
    Kolya27091975, viking38 та Саймон. подобається це.
  5. Саймон.

    Саймон. Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    167
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    329
    Повідомлення:
    609
    Дякую.
    Ну, думаю 100 грн норм, чи забагато?
     
    Kolya27091975 подобається це.
  6. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    53
      продані:
    993
    Повідомлення:
    11.232
    Адреса:
    OSTWALL
    Нормально. На лом берут дороже.
     
    Kolya27091975, viking38 та Саймон. подобається це.
  7. viking38

    viking38 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    62
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    119
    Повідомлення:
    5.211
    Адреса:
    Украина
    Нормальная для неё цена.
     
  8. Барс-Дима

    Барс-Дима Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    21
    Повідомлення:
    2.262
    Адреса:
    Южный сектор.
    конечно нормальная цена-сам элемент 11 группы (по устаревшей классификации — побочной подгруппы первой группы), пятого периода периодической системы химических элементов Д. И. Менделеева, с атомным номером 47 дороже стоить будет так что гешефт
     
    Дикий кот, Befehl, znatok_2011 та ще 1-му подобається це.