Реконстрктори пакимонни

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Вадим Степасюк, 18 июн 2015.

  1. Вадим Степасюк

    Вадим Степасюк Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    55
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    113
    Сообщения:
    1.218
    Адрес:
    Ukraine
    Доброго дня!! Сьогодні проводили щорічну " Реконструкцію " Людей мало форма гавно,на форумі по моїм записах ніхто невідгукнувсь нащот форми та амуніції (Якщо ви щось побачили на фото та маєте такеж і воно вам нафіг нада нежлобіця продайте або подаріть нам цінна кожна річ ) і тому невсі солдати були нормально вдягнені !!!Якщо комусь буде цікаво викладу ще фото ...
     

    Изображения:

    IMG_5553.JPG
    IMG_5554.JPG
    IMG_5556.JPG
    IMG_5557.JPG
    IMG_5559.JPG
    IMG_5562.JPG
    IMG_5563.JPG
    IMG_5565.JPG
    1. Відомий французький бренд для гір. Мембрана Гор-текс. Фурнітура YKK. Утяжки і фіксація на велкро. Ро...
      295 грн.
    2. Штаны с утеплителем из комплекта “Костюм зимний для военнослужащих” Расцветка ВСР-93 (Вертикалка, Ба...
      1500 грн.
    3. Куртка М-65 Цвет - Зимний камуфляж Размер - большой Плечи - 64 см Рукав - 67 см Подмышки - 73 см С...
      550 грн.
    4. В стані нової речі. Бушлат шерстяной Polo by Ralph Lauren. Размер Xl. Цвет черный( немного высветляе...
      750 грн.
    5. Армейские флисовые штаны из комплекта IECS. Флисовая ткань плотная, на хорошее утепление. Можно испо...
      600 грн.
  2. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.442
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    .....на форумі по моїм записах ніхто невідгукнувсь нащот форми та амуніції (Якщо ви щось побачили на фото та маєте такеж і воно вам нафіг нада нежлобіця продайте або подаріть нам цінна кожна річ ) і тому невсі солдати були нормально вдягнені !!!...


    камрад невсім форма з неба впала, за неї кошти платились і не 10-20 грн, притом реконструкцію в деяких пройшла, ..а своя рубашка ближе к телу..:D тай 50 -100 грн зараз кошти.

    Можу подарити погони рка, вам підуть , на рекон ні діагональ не та.:( каски нажаль я всі роздарив.


    щодо форми то її валом. https://reibert.info/forums/repliki.113/page-2

    як варіант купуйте обичну х/б СА або афганку, до баби Параски хай перешиває.

    :beer:


    ось правильний обвіс ряд. РККА http://www.reenactors-krim.info/threads/ehkipirovka-rkka.256/

    зберіть піонерів, трусніть старі хати, пройдіться по посадкам, річку почистіть, назбираєте гарантія тону мета ось і кошти.:beer:
     

    Изображения:

    ce487f1225391afcbe2d8eae4c869387.jpg
    d4e46b9d18484225186c94d18f6f7854.jpg
    Волверин, Karsten Volli, Rover.308 и 4 другим нравится это.
  3. Вадим Степасюк

    Вадим Степасюк Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    55
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    113
    Сообщения:
    1.218
    Адрес:
    Ukraine
    Форма внас така шо чорт ногу зломе !!Зелені зорочки ГДР чи які , пришіти пігони самокльопи ну або вдекого нормальні !Фігня я назвав тому що , зара почнеця шо форма нетака ідт тому зразу і писав !! Амуніція то вопше капець деякі шось мають по СА те і беруть !!!Навряд хтось купить гімнастерку на 41 рік за 500грн так як я сам з неохотою хочу її купляти !
     
  4. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    7.061
    Адрес:
    Ukraine
    Тоді робіть рекон по партизанах.валянки.кирзові чоботи.куфайки.ляпсердаки всякі.і т.д. іт.п.:D:beer:
     
    SOTNIC, Бек и Alekss777 нравится это.
  5. Вадим Степасюк

    Вадим Степасюк Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    55
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    113
    Сообщения:
    1.218
    Адрес:
    Ukraine
    Та вмене є форма на 43рік але то таке
     
  6. Alekss777

    Alekss777 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1238
    Лоты
      на продаже:
    158
      проданные:
    2.659
    Сообщения:
    7.946
    100% теж саме хотів сказати. І по шмайсаку пластиковому і буде гуд.В мене знайомі так починали поки не підзбиралися.
     

    Изображения:

    лот2.jpg
    bolevard нравится это.
  7. Alekss777

    Alekss777 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1238
    Лоты
      на продаже:
    158
      проданные:
    2.659
    Сообщения:
    7.946
    можна так
     

    Изображения:

    partuzanu.jpg
  8. Alekss777

    Alekss777 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1238
    Лоты
      на продаже:
    158
      проданные:
    2.659
    Сообщения:
    7.946
    чім так
     

    Изображения:

    thumbnail.php.jpeg
  9. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.442
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    ...купить гімнастерку на 41 рік за 500грн так як я сам з неохотою хочу її купляти... :beer: ви самі дали відповідьна ... на форумі по моїм записах ніхто невідгукнувсь нащот форми та амуніції .....

    так на всяк випвдок, бабі Параскі викройки, :beer: http://lebedinajpesnja1.blogspot.com/2013/04/1950.html

    і той, хоч зірочку причепіть на пагони, младшим лейтнантом будете типер, ми підвищили Вас в звані! :beer:


    :rolleyes: ви до голови сільради підійдіть, потолкуйте, розкажіть що у вас звязки в Германії, хай кошти виділить на папір, типу листа написати камрадам.:D:beer:


    а так вперед , дерзайте, головне політінформація про ситуацію в державі,

    p/s компаса хоч малим покажіть і як ним користуватись? :beer:
     

    Изображения:

    d6ccfb6da4dd.jpg
    8982f135622f.jpg
    Rover.308 нравится это.
  10. Вадим Степасюк

    Вадим Степасюк Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    55
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    113
    Сообщения:
    1.218
    Адрес:
    Ukraine
    Вся банда
     

    Изображения:

    DSC03543.JPG
    Волверин, Витт, Горняк и 8 другим нравится это.
  11. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.442
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    не по уставу хформа, і вишикувались теж непо уставу, :D і той :rolleyes: політрук де, без політрука ніяк.:D
     
  12. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.442
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :beer: як там з реконами? підпільники в класах ?головне захватить канцелярію.:beer:
     
    Leibstandarte нравится это.
  13. Вадим Степасюк

    Вадим Степасюк Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    55
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    113
    Сообщения:
    1.218
    Адрес:
    Ukraine
    Та вже нічого немає ...Ніхто нічого нехоче купляти , деякі є шо більш менш мають нармальну форму і все !!Порозїжалися усі один з Львова другий з Києва ше пару з сусідніх районів а так то всі місцеві
     
  14. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.442
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :rolleyes: , ого, то у вас виходить лагерь абверу, он скільки диверсантів всюди заслали:D:beer:
     
    Karsten Volli нравится это.
  15. Вадим Степасюк

    Вадим Степасюк Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    55
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    113
    Сообщения:
    1.218
    Адрес:
    Ukraine
    да да так шо ви з словами поакуратніше а то як наш наш реконструктор з вашого міста то прийде вночі і кулимета забире
     
    Волверин нравится это.
  16. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.442
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :eek::smile_6: пан К. вже бачу провів з вами політичну роботу, але дивіться він мстливий, якщо щось не так зразу за клуню. отакоєот.
     
  17. Вадим Степасюк

    Вадим Степасюк Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    55
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    113
    Сообщения:
    1.218
    Адрес:
    Ukraine
    я принципі нічого непоняв (( але то був жарт
     
  18. Befehl

    Befehl Oberst

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    69
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    162
    Сообщения:
    3.662
    Адрес:
    Украина
    Сначала прочитав название подумал что уже покемонов начали реконструировать:eek:
    Но у Вас больше на зарницу похоже. Робота с детками это хорошо,правильное дело.:beer:
     
  19. Вадим Степасюк

    Вадим Степасюк Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    55
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    113
    Сообщения:
    1.218
    Адрес:
    Ukraine
    Cпасибо
     
  20. Leibstandarte

    Leibstandarte Major Клуб взаимопомощи

    Сообщения:
    2.783
    Адрес:
    Ukraine
    главное что все трезвые и никого с сигаретой в зубах , а вот когда выростут , зарегистрируются на Райберте , купят нормальную правильную форму , соответствующее оружие , но ......... на фото все будут курить аутентичные сигареты , и пить шнапс из горлА, станут завсегдатаями темы "Как бросить пить" . А сейчас у них всё порядок и что гимнастерка из пижамы нормально и что мосинка со стволом из водопроводной трубы то же нормально.
     
    Волверин, BARC, Karsten Volli и 3 другим нравится это.
  21. Вадим Степасюк

    Вадим Степасюк Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    55
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    113
    Сообщения:
    1.218
    Адрес:
    Ukraine
    Доброго вечора !!!З літа лишилось відео(Як ми фільм знімали ))))
     
  22. Alekss777

    Alekss777 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1238
    Лоты
      на продаже:
    158
      проданные:
    2.659
    Сообщения:
    7.946
    Оператору 5+ гарно знято(принаймі перші 5 хв) не гірш Бондарчука :)
    Хлопчина з Гітлерюгена взагалі порадував:)
     
    Последнее редактирование: 29 янв 2016
    Волверин и Befehl нравится это.
  23. Вадим Степасюк

    Вадим Степасюк Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    55
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    113
    Сообщения:
    1.218
    Адрес:
    Ukraine
    Хаха дякую ,, Ви маєте наувазі нашого німця ??
     
    Alekss777 нравится это.
  24. Alekss777

    Alekss777 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1238
    Лоты
      на продаже:
    158
      проданные:
    2.659
    Сообщения:
    7.946
    Саме так :)
    Хтось у Вас має талант гарно оформити відео і передати мальовничість природи
     
    Волверин нравится это.
  25. Вадим Степасюк

    Вадим Степасюк Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    55
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    113
    Сообщения:
    1.218
    Адрес:
    Ukraine
    Ну він внас в УПА але тут зіграв німця ,, Та ідей багато є але техніка на яку іде зйомка слабенька....
     
    Alekss777 нравится это.