Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    5,993
    А тут хто:D

    [​IMG]
     
  2. Интересные лоты

    1. Знаки отличия майор США Новые. Оригинал Все лоты в единственном экземпляре. ЦЕНА ЗА 1 комплект!!! Ор...
      450 грн.
    2. Патчі МТР Британія убакс, кітель, парка Стан: нові В лоті все, що на фото. Ціна за все одразу в кожн...
      200 грн.
    3. (в наличии 7 шт.)
      ПВХ патч "Орленок". Шеврон на липучке Размер 9 х 4,5см Отличное качество, эксклюзив
      260 грн.
    4. (в наличии 5 шт.)
      ПВХ (резина) патчи на липучке Новые, объемные. Не вышивка. Прослужат долгие годы Размер 7,5х6,5см Це...
      200 грн.
    5. Флаг США на велкро Цена за 1 шт. 9х 5,8 см Не упустите свой шанс пополнить свою коллекцию. Удачи Вам...
      100 грн.
  3. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
  4. obuch59

    obuch59 General-major

    ага! я проти закатувати пана Касіо неможна! до кого ми тоді поїдемо кабанчікам ревізію робити?:D
     
  5. obuch59

    obuch59 General-major

    casio, vincenzo, G-Class and 3 others like this.
  6. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    5,993
    Задній план це матрос з мисливцем, їх ніколи не забуду:D
    А от чи про макаку цю з брязкальцями колись таке знімуть??
     
    slawuta5 likes this.
  7. консерватор

    консерватор General-leutnant

    тю. та в тебеж в сусіда через паркан кабанюра підростає, до сусіда і підемо. а Касіо дуже треба закатувати бо завтра найспекотніший день за останні 80 років.
     
    Veter-59, slawuta5 and obuch59 like this.
  8. консерватор

    консерватор General-leutnant

    вітаю з підключенням інтернету!:beer:
     
    vincenzo, ASKOT1, Allex761 and 2 others like this.
  9. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    И вас с шаббатом![​IMG]
     
  10. консерватор

    консерватор General-leutnant

    я бачу реббе що ви не тілько поЕт про заєк, але і митець! звичайно не такий великий митець як я але все ж таки митець. з чим вас і вітаю
     
  11. З параду в Бресті....
     
    volent2299 and Veter-59 like this.
  12. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,067
    Location:
    Лісостеп
    У нас таки ні, не чув, щоб десь на території України був такий сохран. :(
    Параду, у класичному розумінні, не було. Було проходження військ урочистим маршем.
     
  13. Саме так, але ж на те дійство у Бресті прийнято говорити "парад".
     
  14. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    5,993
    За весь коп я тільки один раз Ш-н викопав, то зігнив повністю, я живу на заході, чорнозем для заліза як кислота(((
     
    ArtBorsuk, G-Class, Veter-59 and 2 others like this.
  15. obuch59

    obuch59 General-major

    vincenzo, G-Class, Veter-59 and 4 others like this.
  16. консерватор

    консерватор General-leutnant

    вітаю ще одного з підключенням інтернету.
    ви де взагалі знаходитесь? чи не можна форум полистати та знайти купу інфи тут замість того щоб тягнути фігню з кацапопєдії.
    гаяваспитаю
     
  17. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Messages:
    3,621
    Location:
    Łódż, Polska
    А в нас, а в нас завтра +20!!!
     
    vincenzo, SOTNIC, obuch59 and 2 others like this.
  18. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,067
    Location:
    Лісостеп
    Чернозем теж різний буває.
    Знаю місця, де залізяччя в труху. А в травні копав у іншому місці, то вкинув викопану залізяку в солярку, через два тижні дістав, а вона виявилася отака: :smile_6:

    upload_2015-7-25_20-29-10.png
     
  19. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    5,993
    То в вас чудеса якісь, в мене де не копну то боюся в руки брати щоб не розсипалося(( Є місця з чорноземом ще крутішим, там латунь в раковинах попадається.
     
  20. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,067
    Location:
    Лісостеп
    Поїдьте в Сухоліси на Київщині. Там все залізо трухляве повністю. Якось один хлопець знайшов там кілька німців, то навіть дрібні кістки не збереглися. Алюмінієвий жетон в руках розсипався.
    Хоча теж є певні ділянки, де все нормально.
     
    vincenzo, ArtBorsuk, obuch59 and 3 others like this.
  21. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    5,993
    А, бо я думав що тільки в мене біда.....
     
    obuch59 likes this.
  22. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ану показуй повністью залізяку мені.
    от жеж куркуль знайшов щось і сидить мовчить, не каже.
     
  23. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    10,505
    Location:
    Украина
  24. консерватор

    консерватор General-leutnant

    скажу одне. у посадці залізо у поганому стані, поряд на межі між посадкою та полем стрічка мг тілько землю змити, як нова. а от латунь червоніє
     
    vincenzo, Кіла2013 and Allex761 like this.
  25. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    10,505
    Location:
    Украина
    Ти що ніколи ствола до МГ34 не бачив ?
     
    гринго80, obuch59 and Allex761 like this.
  26. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,067
    Location:
    Лісостеп
    Людина написала, що то: "не чердак а коп в ящике!"

    Спробуй почитати відому тобі особисту переписку, до якої ти чомусь не заходиш. За 10 травня.
     
    ASKOT1 likes this.