Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    5,993
    А тут хто:D

    [​IMG]
     
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 3 шт.)
      Французька димова f5 , зелена
      500 грн.
    2. Для отстрелки сигнальных ракет. Все одним лотом.
      4500 грн.
    3. (в наличии 14 шт.)
      40мм парашютна, освітлювальна ракета роп40. Ціна за 1шт
      450 грн.
    4. (в наличии 5 шт.)
      Картридж выполнен по оригинальным размерам патрона 6,35х15 от Браунинг , материал- титановый сплав....
      1000 грн.
    5. (в наличии 1 шт.)
      Французька димова gr ma far,
      500 грн.
  3. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
  4. obuch59

    obuch59 General-major

    ага! я проти закатувати пана Касіо неможна! до кого ми тоді поїдемо кабанчікам ревізію робити?:D
     
  5. obuch59

    obuch59 General-major

    casio, vincenzo, G-Class and 3 others like this.
  6. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    5,993
    Задній план це матрос з мисливцем, їх ніколи не забуду:D
    А от чи про макаку цю з брязкальцями колись таке знімуть??
     
    slawuta5 likes this.
  7. консерватор

    консерватор General-leutnant

    тю. та в тебеж в сусіда через паркан кабанюра підростає, до сусіда і підемо. а Касіо дуже треба закатувати бо завтра найспекотніший день за останні 80 років.
     
    Veter-59, slawuta5 and obuch59 like this.
  8. консерватор

    консерватор General-leutnant

    вітаю з підключенням інтернету!:beer:
     
    vincenzo, ASKOT1, Allex761 and 2 others like this.
  9. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    И вас с шаббатом![​IMG]
     
  10. консерватор

    консерватор General-leutnant

    я бачу реббе що ви не тілько поЕт про заєк, але і митець! звичайно не такий великий митець як я але все ж таки митець. з чим вас і вітаю
     
  11. З параду в Бресті....
     
    volent2299 and Veter-59 like this.
  12. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,067
    Location:
    Лісостеп
    У нас таки ні, не чув, щоб десь на території України був такий сохран. :(
    Параду, у класичному розумінні, не було. Було проходження військ урочистим маршем.
     
  13. Саме так, але ж на те дійство у Бресті прийнято говорити "парад".
     
  14. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    5,993
    За весь коп я тільки один раз Ш-н викопав, то зігнив повністю, я живу на заході, чорнозем для заліза як кислота(((
     
    ArtBorsuk, G-Class, Veter-59 and 2 others like this.
  15. obuch59

    obuch59 General-major

    vincenzo, G-Class, Veter-59 and 4 others like this.
  16. консерватор

    консерватор General-leutnant

    вітаю ще одного з підключенням інтернету.
    ви де взагалі знаходитесь? чи не можна форум полистати та знайти купу інфи тут замість того щоб тягнути фігню з кацапопєдії.
    гаяваспитаю
     
  17. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Messages:
    3,621
    Location:
    Łódż, Polska
    А в нас, а в нас завтра +20!!!
     
    vincenzo, SOTNIC, obuch59 and 2 others like this.
  18. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,067
    Location:
    Лісостеп
    Чернозем теж різний буває.
    Знаю місця, де залізяччя в труху. А в травні копав у іншому місці, то вкинув викопану залізяку в солярку, через два тижні дістав, а вона виявилася отака: :smile_6:

    upload_2015-7-25_20-29-10.png
     
  19. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    5,993
    То в вас чудеса якісь, в мене де не копну то боюся в руки брати щоб не розсипалося(( Є місця з чорноземом ще крутішим, там латунь в раковинах попадається.
     
  20. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,067
    Location:
    Лісостеп
    Поїдьте в Сухоліси на Київщині. Там все залізо трухляве повністю. Якось один хлопець знайшов там кілька німців, то навіть дрібні кістки не збереглися. Алюмінієвий жетон в руках розсипався.
    Хоча теж є певні ділянки, де все нормально.
     
    vincenzo, ArtBorsuk, obuch59 and 3 others like this.
  21. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    5,993
    А, бо я думав що тільки в мене біда.....
     
    obuch59 likes this.
  22. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ану показуй повністью залізяку мені.
    от жеж куркуль знайшов щось і сидить мовчить, не каже.
     
  23. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    10,505
    Location:
    Украина
  24. консерватор

    консерватор General-leutnant

    скажу одне. у посадці залізо у поганому стані, поряд на межі між посадкою та полем стрічка мг тілько землю змити, як нова. а от латунь червоніє
     
    vincenzo, Кіла2013 and Allex761 like this.
  25. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    10,505
    Location:
    Украина
    Ти що ніколи ствола до МГ34 не бачив ?
     
    гринго80, obuch59 and Allex761 like this.
  26. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,067
    Location:
    Лісостеп
    Людина написала, що то: "не чердак а коп в ящике!"

    Спробуй почитати відому тобі особисту переписку, до якої ти чомусь не заходиш. За 10 травня.
     
    ASKOT1 likes this.